rybareni24.cz

Avid carp háčky armorok hooks wide gape barbless – 8

Tento akční produkt Avid carp háčky armorok hooks wide od kvalitní společnosti AVID CARP lze sehnat aktuálně na našich stránkách napořád výhodně. Akční cena 150 Kč.
EAN: 5055977494326
Avid carp háčky armorok hooks wide gape barbless - 8

Díky těmto vlastnostem nabízí háček Armorok Wide Gape vynikající potenciál pro zapíchnutí do rybí tlamky, dlouhou životnost a maximální spolehlivost v klíčových okamžicích lovu. Armorok Wide Gape je nejvíce vhodný na klasické návazce s nástrahou na dno, ale i na prezentaci plovoucích nástrah. Tento háček si dokáže poradit i s těmi největšími kapry.
Řada háčků Armorok byla vyvinuta pomocí nejnovějších výrobních procesů a s použitím těch nejlepších materiálů. Na háčky Armorok je použita vysoce kvalitní uhlíková ocel. V této oceli je použit nejvyšší možný poměr uhlíku a výsledkem toho je silnější, odolnější a kvalitnější povrch háčku.
Háčky Armorok jsou povrchově upraveny super hladkým povrchem PTFE, který nejen zlepšuje nenápadnost háčku, ale také zvyšuje rychlost jeho zapíchnutí až o 50%.Super ostrý hrot je výsledkem nejnovější technologie v procesu broušení hrotů. Chemicky proces broušení umožňuje dokonalé naostření našich háčků.

Vysoce kvalitní uhlíková ocel
Prémiová vrstva PTFE
Unikátní proces broušení
Super silný a odolný