rybareni24.cz

Avid carp lehátko benchmark leveltech x bed + spacák ascent rs camo xl

Často hledaný kus Avid carp lehátko benchmark leveltech x bed + od našeho předního výrobce AVID CARP je k dostání momentálně na webu až neuvěřitelně levně! Aktuálně výhodně za 10 499 Kč.
EAN: 181526
Avid carp lehátko benchmark leveltech x bed + spacák ascent rs camo xl
Ověřit dostupnost »
Značka: AVID CARP
10 499 17 595 Kč Sleva -40%

Avid Carp Lehátko Benchmark LevelTech X Bed
Matrace z paměťové pěny, která je součástí všech produktů této řady, je maximální pohodlí u břehů, díky čemuž je váš čas na břehu potěšením.
Náš nejnovější design LevelTech poskytuje maximální stabilitu a pevnost bez ohledu na terén. Můžete spokojeně odpočívat na rovné, stabilní a bezpečné posteli, která vám poskytne ten nejlepší spánek u břehu, jaký jste kdy měli.
Pohodlí skutečně může být rozdílem mezi příjemným a náročným sezením. U všech produktů Benchmark LevelTech nebyly učiněny žádné kompromisy, pokud jde o použité komponenty a pozornost k detailu.
Všechny modely řady LevelTech jsou vybaveny naším revolučním systémem nohou LevelTech (patentováno). Tento systém je první svého druhu a má stupňovitou dráhu na vnitřní noze. Vačkový systém na vnější části nohy využívá otočnou páku s dvojitým ozubením, která se při záběru bezpečně zasune do dráhy na vnitřní noze. Cam také nemá žádné pohyblivé části. Namísto použití tradičního pružinového systému pro zapojení Cam, systém LevelTech používá protilehlé magnety k zapojení zubů do dráhy, což zajišťuje delší životnost, robustnější a bezúdržbový systém.
Řada Benchmark LevelTech také obsahuje vodováhy zabudované do 2 otočných pantů v horní části rámu, díky čemuž je vyrovnání postele mnohem snazší a zajišťuje, že vaše váha je při spánku rovnoměrně rozložena na matraci a pomáhá uvolnit tlakové body.
Všechny modely v této řadě mají náš bederní opěrný systém, který ve spojení s 50mm matrací z paměťové pěny nabízí bezkonkurenční pohodlí a podporu i při nejdelších sezeních.

Systém nohou LevelTech (patentováno)
Jednodotykový mechanismus nohou usnadňuje práci při vyrovnávání postele
Stupňovaná vnitřní noha eliminuje klouzání
Vestavěné 2x vodováhy pro házení pantů
Bederní opěrný systém
Matrace z paměťové pěny o tloušťce 50 mm
Zesílená podpora rámu pro bezkonkurenční pevnost a dlouhou životnost
Otočné nožičky z bláta pro pevné umístění
Model X má 4 páry nohou pro větší podporu a sílu
Zesílený materiál v oblastech kolem bodů závěsu pro eliminaci opotřebení

Avid Carp Spacák Ascent RS Camo XL
Vnitřní dutá výplň je velice luxusní a přtom je zachován malí rozměr, přičemž voděodolná vnější vrstva eliminuje potřebu vodotěsného pláště a snižuje objem.

Voděodolný 20 000 mm camo Rip-Stop vnější materiál
Luxusní vnitřní dutá výplň
Fleece vnitřní pro maximální pohodlí
Externí přepážky proti průvanu úchyt nahoře a dole pro zajištění bezpečného připevnění
Centrální popruh pro připevnění k lehátku
Vysoce kvalitní zipy
Polštářová kapsa v hlavové části spacího pytle, která zajistí, že váš polštář zůstane na místě
2 velikosti pro modely Standard a X
Dodáváno s transportním obalem