rybareni24.cz

Avid carp lehátko se spacákem benchmark leveltech system

Kvalitní a žádaný produkt Avid carp lehátko se spacákem od dodavatele s dlouholetou historií AVID CARP snadno můžete pořídit aktuálně pořád výhodně! Ceny již od 9 126 Kč.
EAN: 5056317704679
Avid carp lehátko se spacákem benchmark leveltech system
Ověřit dostupnost »
Značka: AVID CARP
9 126 14 040 Kč Sleva -35%

Náš nejnovější design LevelTech poskytuje maximální stabilitu a pevnost bez ohledu na terén. Můžete spokojeně odpočívat na rovné, stabilní a bezpečné posteli, která vám poskytne ten nejlepší spánek u břehu, jaký jste kdy měli.
Pohodlí skutečně může být rozdílem mezi příjemným a náročným sezením. U všech produktů Benchmark LevelTech nebyly učiněny žádné kompromisy, pokud jde o použité komponenty a pozornost k detailu.
Všechny modely řady LevelTech jsou vybaveny naším revolučním systémem nohou LevelTech (patentováno). Tento systém je první svého druhu a má stupňovitou dráhu na vnitřní noze. Vačkový systém na vnější části nohy využívá otočnou páku s dvojitým ozubením, která se při záběru bezpečně zasune do dráhy na vnitřní noze. Cam také nemá žádné pohyblivé části. Namísto použití tradičního pružinového systému pro zapojení Cam, systém LevelTech používá protilehlé magnety k zapojení zubů do dráhy, což zajišťuje delší životnost, robustnější a bezúdržbový systém.
Řada Benchmark LevelTech také obsahuje vodováhy zabudované do 2 otočných pantů v horní části rámu, díky čemuž je vyrovnání postele mnohem snazší a zajišťuje, že vaše váha je při spánku rovnoměrně rozložena na matraci a pomáhá uvolnit tlakové body.
Všechny modely v této řadě mají náš bederní opěrný systém, který ve spojení s 50mm matrací z paměťové pěny nabízí bezkonkurenční pohodlí a podporu i při nejdelších sezeních.
Oba modely jsou vybaveny dvouvrstvou přikrývkou s hodnocením 5 sezón. Vnější přikrývka je voděodolná a nese vnější zábranu proti průvanu, která zabraňuje pronikání studeného vzduchu přes zipy.
Vnitřní přikrývka je oboustranná a na jedné straně používá fleece a na druhé hladkou broskvovou kůži. Vnitřní přikrývku lze také velmi rychle vyjmout jednoduchým rozepnutím obou stran a uvolněním knoflíků na konci nohou.
Vnitřní přikrývka také nese vnitřní přepážku, která dále chrání před studeným vzduchem pronikajícím přes zipy.
Oba systémy mají také výhodu většího volného prostoru v oblasti chodidel. To bylo přidáno, aby umožnilo více pohybu a pohodlí pro vaše nohy, což vám umožní spát v jakékoli poloze bez obvyklého napjatého pocitu kolem nohou, který je spojen s jinými systémy.

Systém nohou LevelTech (patentováno)
Jednodotykový mechanismus nohou usnadňuje práci při vyrovnávání postele
Stupňovaná vnitřní noha eliminuje klouzání
Vestavěné 2x vodováhy pro házení pantů
Bederní opěrný systém
Matrace z paměťové pěny o tloušťce 50 mm
Zesílená podpora rámu pro bezkonkurenční pevnost a dlouhou životnost
Otočné nožičky z bláta pro pevné umístění
Model X má 4 páry nohou pro větší podporu a sílu
Zesílený materiál v oblastech kolem bodů závěsu pro eliminaci opotřebení
5 sezónní provedení
Dvouvrstvá přikrývka
Vodotěsná vrchní vrstva zmírňuje potřebu překrytí spacího pytle
Vnitřní a vnější přepážky průvanu
Oboustranná vnitřní přikrývka má na jedné straně fleece a na druhé broskvovou kůži
Rychlá výměna přepínací části chodidla umožňuje snadné obrácení vnitřní vrstvy nebo při sundání na teplejší měsíce
Robustní zipy
Větší prostor v oblasti nohou pro větší pohodlí