rybareni24.cz

Benzar mix method smoke wafter dumbells 8 mm – česnek

Tento unikátní produkt Benzar mix method smoke wafter dumbells od značky se zárukou kvality BENZAR MIX můžete koupit právě zde za příznivou cenu! Nyní pořídíte jen za 118 Kč.
EAN: 5998214383581
Benzar mix method smoke wafter dumbells 8 mm - česnek

Tento neznámý tvar dokáže být pro ně velmi vábivý, proto se výrazně odvážnější vrhnou po Dumbells nástrahách, jako na cokoli jiného. Vztlaková síla Method Smoke Wafter Dumbells byla navržena tak, aby háček odlehčili, nezvedli ho, proto pro dosažení dokonalého nabídnutí nástrahy můžeme experimentovat s rozměry a hmotností háčku. Tyto nástrahy se výborně rozpouštějí ve vodě a disponují intenzivním aroma. Mají důležitou vlastnost a to barvu, která je vysloveně pestrá, což je v současnosti velmi důležité, především v čistších vodách. Vedle intenzivní barvě a aroma jde o smoke varianty, které kouří po průniku do vody.
Kromě vnějšího arómového oblaku dodávají tomuto vizuálnímu efektu i vertikální podporu, která dokáže přilákat ryby k nástraze i z větších vzdáleností. Konzistence je činí vhodnými pro použití na háček či na vlasovém návazci, proto se ideálně hodí kromě method i provlečené vedle montáží s většími peletovými krmítky.