rybareni24.cz

Berkley splétaná šňůra x5 flame green 150 m-průměr 0,10 mm / nosnost 9 kg

Tento kvalitní produkt Berkley splétaná šňůra x5 flame green 150 m-průměr 0,10 mm od společnosti s dlouholetou tradicí BERKLEY jednoduše můžete pořídit právě nyní pořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 510 Kč. EAN: 028632296394
Berkley splétaná šňůra x5 flame green 150 m-průměr 0
Popis produktu

Tím je šňůra X5 pevnější, spolehlivější a řadí se v segmentu šňůr mezi ty nejkvalitnější. Je postavena tak, aby byla maximálně hladká, co nejpevnější a aby s ní rybář nahodil co nejdále. Kulatý profil pletenky je při přívlači velmi důležitý. Za prvé lépe prochází očky prutu s mnohem menším třením, jehož výsledkem je delší a přesnější nahazování. Za druhé, kulatý profil se rovnoměrněji ukládá na cívku navijáku. V neposlední řadě je menší pravděpodobnost, že se Vám při náhozu vytvoří smyčka. Dodatečným bonusem je, že kulatý profil poskytuje pevnější uzly, které se dají snáze uvázat.
 

Hlavní rozdíly mezi šňůrou Berkley X5 a šňůrou X9:
šňůra X5 je tvořena čtyřmi základními vlákny a jedním jádrovým vláknem, které dohromady tvoří pěti vláknovou šňůru
šňůra X9 je tvořena osmi základními vlákny a jedním jádrovým vláknem, které dohromady tvoří devíti vláknovou šňůru
Výsledkem je, že více pokročilí rybáři volí Berkley X9, díky vyšší výkonnosti, protože je hladší, pevnější a jednoduše představuje špičkovou kvalitu. I když šňůra X5 není úplně geniální jako šňůra X9 představuje taktéž vysoký standard, který můžete najít pouze u značky Berkley a především ji volí začínající rybáři nebo rybáři, kteří hledají ideální poměr cenu vs. výkon. Každopádně jejím zakoupením Vám zaručuje maximální spokojenost a již zmíněný vysoký standard!
 

Dostupná ve třech barevných provedeních (Low Vis Green – nenápadná zelená, Crystal a Flame Green – fluo zelená) a od průměru 0,06 – 0,40mm.
 

Barva: Flame Green – fluo zelená
Návin: 150 m