rybareni24.cz

Daiwa naviják 21 freams lt 3000 c

Akční a ve slevě produkt Daiwa naviják 21 freams lt od oblíbené značky se zárukou kvality DAIWA jde sehnat v naší online nabídce ve výprodejové akci. Právě teď za cenu 3 218 Kč.
EAN: 043178165485
Daiwa naviják 21 freams lt 3000 c
Ověřit dostupnost »
Značka: DAIWA
3 218

Freams LT vás přesvědčí technickými detaily a optimální navíjecí silou. Tělo navijáku a rotor jsou vyrobeny z materiálu Zaion V a starají se o bezpečné uložení převodů. Konstrukce MagSealed zabraňuje pronikání nečistot a vody přes hřídel a zajišťuje – v kombinaci s materiálem Zaion V – dlouhou životnost převodů a trvale hladký chod. Díky použití materiálu z uhlíkových vláken Zaion V byla hmotnost navijáku dále snížena. Brzdný systém ATD se stará o minimální počáteční odpor brzdy a nabízí tak optimální bezpečnost při kritických situacích během zdolávání nebo při použití tenkých vlasců.
Nově navržené převody Tough Digigear poskytují optimální přenos síly a vysokou odolnost. Speciální hrana hliníkové cívky na daleké hody snižuje třecí odpor během náhozu a optimalizuje nahazovací vlastnosti – ideální na lehké nástrahy. Freams LT je vhodný pro téměř všechny druhy rybolovných technik ve sladké vodě, stejně jako pro lov mořských pstruhů a lehký lov tresek.