rybareni24.cz

Fenix baterka ld02 high cri + uv

Tento kvalitní a levný produkt Fenix baterka ld02 high cri od společnosti s předním postavením na trhu FENIX lze získat v aktuální nabídce za extra cenu. Momentálně v akci za 799 Kč.
EAN: 191198
Fenix baterka ld02 high cri + uv
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
799

Je osazená výkonnou LED Cree XQ-E s teplejším odstínem světla a vysokým indexem kvality podání barev CRI 90 (Color Rendering Index). Díky věrnému vykreslení barev se hodí například pro lékařská vyšetření.
Navíc je osazena ultrafialovou LED o vlnové délce 365 nm a zářivým tokem 200 mW. Ultrafialové světlo umožní například rychlou kontrolu pravosti dokladů, bankovek a platebních karet. Dále slouží i ke kontrole čistoty nebo kvality materiálu či k forenzní analýze. Svítilna není o moc větší než mikrotužková baterie (AAA baterie) ze které je napájena. Hlava a koncovka svítilny jsou vyrobeny z nerezové oceli a navíc je tato UV svítilna vybavena sponou pro nošení v kapse nebo na opasku. Díky délce 9,2 centimetrů a váze 24 gramů je LD02 ideální baterkou pro každodenní nošení (Everyday Carry – EDC). Průměrem 1,35 centimetru se hodí i pro osvětlování hůře přístupných míst. Vzhledem k jejím parametrům ji doporučujeme jako svítilnu pro lékaře, policisty a jako pracovní svítilnu.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix LD02 High CRI + UV

Je použita výkonná LED Cree XQ-E HI Warm s teplejším odstínem světla, CRI indexem 90 a životností 50000 hodin a UV LED s vlnovou délkou 365 nm.
Čtyři stupně výkonu:

měřeno s NiMH 750 mAh akumulátorem: 70 lumenů (0,75 hodiny) -> 25 lumenů (2,9 hodin) -> 1 lumen (45 hodin) -> UV 200 mW (3 hodiny).
měřeno s alkalickou baterií: 70 lumenů (0,65 hodiny) -> 25 lumenů (2,65 hodin) -> 1 lumen (75 hodin) -> UV 200 mW (4 hodiny).

Používá pouze jednu mikrotužkovou baterii (typ AAA – alkalické, lithiové či dobíjecí NiMH). Tyto baterie jsou levné a široce dostupné.
Nejdelší dobu výdrže poskytnou lithiové mikrotužkové baterie Energizer L92 (vhodné zejména pro extrémní teplotní podmínky)
Podporované napětí baterií 0,9-1,7V.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu.
Rozměry 9,2 cm (délka) x 1,35 cm (průměr).
Váha 24 gramů (bez baterií).
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku a nerezové oceli, odolný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Prachotěsná a vodotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Kolimátor vytváří plynulý světelný kužel s dosvitem 48 metrů (580 cd).
Pevná ocelová spona.
Zapnutí a přepínání režimů koncovým spínačem.
Součástí balení je náhradní o-kroužek a jednorázová mikrotužková baterie.

Použití baterky Fenix LD02 V2.0
Pro zapnutí zmáčkněte vypínač umístěný na konci svítilny. Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu. Při zapnuté svítilně můžete kdykoliv měnit režimy výkonu namáčknutím tlačítka (přepínají se cyklicky: nízký – střední – vysoký – UV). Ochrana proti přehřátí – po 3 minutách provozu v nejvyšším režimu se výkon pozvolna sníží na 50 lumenů.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěnou část v hlavě svítilny, poruší se tím záruka.
Baterie vkládejte kladným pólem směrem k hlavě svítilny.
Vyndejte baterii ze svítilny pokud ji nebudete delší dobu používat nebo pokud jsou již vybité. Zamezíte tím vytečení baterie a následnému poškození přístroje.
Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. Kroužky je třeba také promazávat, aby nedocházelo k erozi gumy. Dodržováním těchto pravidel bude svítilna správně chráněna proti vodě.
Pokud svítilna bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:

Baterie je téměř vybitá – vyměňte ji.
Hlava svítilny je povolená, dotáhněte ji.
Kontakty uvnitř svítilny jsou zanesené – očistěte je vatičkou namočenou v alkoholu.

Záruka
Záruka pět let.
Max výdrž 75 hod Napájení 1x AAA Počet režimů 4 Vodotěsnost IP68 (ponor 2 m) Barva světla Teplá bílá (3000-4000 K), Ultrafialová (365-400 nm) Světelný zdroj Cree XQ-E Hmotnost 24 g