rybareni24.cz

Fenix nabíjecí baterka e03r v2.0

Hodně prodávaný výrobek Fenix nabíjecí baterka e03r od odblíbeného výrobce FENIX je k dostání v naší online nabídce za akční cenu. V akci od 799 Kč.
EAN: 191203
Fenix nabíjecí baterka e03r v2.0
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
799

I přes minimální rozměry a váhu pouhých 30 gramů nabízí vysoký světelný tok až 500 lumenů (ANSI). Světelný kužel rovnoměrně osvětluje široký prostor až do vzdálenosti 90 metrů. K napájení slouží integrovaný Li-pol akumulátor s kapacitou 400 mAh, který se nabíjí přes moderní USB-C konektor na boku svítilny. K dispozici jsou celkem čtyři režimy bílého světla a dva režimy červeného světla s maximální výdrží až 30 hodin v nejnižším režimu. Jedinečnou novinkou je tzv. Breathing light, pulzující světlo okolo spínacího tlačítka o síle 1 lumen, které využijete pro nenápadnou signalizaci, či identifikaci umístění svítilny. Svítilna je dodávána včetně kroužku pro zavěšení na klíče, takže ji můžete snadno nosit stále u sebe. Praktický je také indikátor stavu nabití baterie v tlačítku. S tímto užitečným dárkem uděláte vždy radost.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, nárazuvzdornost a dosvit) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
 
Parametry svítilny Fenix E03R V2.0

Jsou použity dvě bílé LED MATCH CA18 a červená LED Everlight 2835. Všechny s životností 50 000 hodin.
Čtyři režimy bílého světla: 500 lumenů (1,3 hodiny) -> 150 lumenů (2 hodiny) -> 30 lumenů (6,5 hodiny) -> 5 lumenů (30 hodin).
Dva režimy červeného světla: 5 lumenů -> červené blikání (5 lumenů).
Pulzující světlo okolo spínacího tlačítka o síle 1 lumen (Breathing light).
Svítilna je napájena ze zabudované nabíjecí lithium-polymerové baterie s kapacitou 400 mAh.
Indikace stavu nabití baterie v tlačítku.
Nabíjení přes moderní USB-C konektor.
Paměť na poslední nastavený režim výkonu bílého světla.
Inteligentní ochrana proti přehřátí.
CNC frézované tělo z hliníkové slitiny s povrchovou úpravou Type III hard anodized proti poškrábání.
Rozměry 5,25 cm (délka) x 2,6 cm (šířka) x 1,3 cm (výška).
Dosvit 90 metrů (2082 cd).
Váha 30 gramů (včetně akumulátoru).
Voděodolná dle standardu IP66 (ostřikování silnými proudy vody ze všech směrů).
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metru.
Součástí balení je kroužek pro zavěšení na klíče a nabíjecí USB-C kabel.
Lze dokoupit USB-C kabel, barevný USB-C kabel či redukci z micro-USB na USB-C.

Použití
Pro zapnutí či vypnutí podržte boční tlačítko zhruba 0,5 vteřiny. Pro zapnutí červeného světla podržte tlačítko po dobu 1,2 vteřiny. Režimy výkonu můžete kdykoliv během provozu přepínat stisknutím bočního tlačítka. Pro zapnutí Breathing light vypněte svítilnu a dvakrát rychle stiskněte tlačítko.
Ovládací tlačítko lze uzamknout, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. při převozu v zavazadle – pro zamknutí vypněte svítilnu a podržte tlačítko na 3 vteřiny. Svítilna poté dvakrát zabliká, čímž signalizuje uzamčení. Pro odemknutí tlačítko opět podržte 3 vteřiny.
Indikace nabití akumulátoru – při vypnuté svítilně jednou krátce stiskněte tlačítko, poté na tři vteřiny začne svítit malá dioda v tlačítku. Zelené světlo značí akumulátor nabitý na 100-85%, zelené blikání 85-50%, červené světlo signalizuje akumulátor nabitý na 50-25% a červené blikání značí akumulátor nabitý na méně než 25 %.
Ochrana proti přehřátí – pokud teplota svítilny překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Upozornění na vybité baterie – svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu výkonu a indikační dioda v přepínacím tlačítku začne červeně blikat.
Nabíjení

Odklopte gumovou krytku USB-C konektoru a svítilnu zapojte USB-C kabelem do počítače, síťového USB adaptéru nebo USB adaptéru do auta. K nabíjení lze případně použít i libovolnou nabíječku na mobilní telefon s USB-C konektorem.
Během nabíjení svítí indikační LED v tlačítku červeně, po plném nabití svítí zeleně.
Doba nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 2 hodiny.
Použitý Li-pol akumulátor netrpí paměťovým efektem, takže lze svítilnu kdykoliv dobíjet.
Důkladně utěsněte krytku USB konektoru po každém nabíjení.

Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části, poruší se tím záruka.
Ve vlhkém prostředí dbejte na to, aby byla krytka USB-C konektoru řádně usazena ve svítilně.
Pokud svítilna nepřepíná na vyšší režimy výkonu, nebo se nerozsvítí, tak je vybitý akumulátor – dejte svítilnu nabít. 

Záruka
Záruka dva roky.
Max výdrž 30 hod Napájení Interní akumulátor Počet režimů 6 Barva světla Denní bílá (5500-6500 K), Červená Vodotěsnost IP66 (prudký déšť) Světelný zdroj MATCH CA18, Everlight 2835 Hmotnost 30 g