rybareni24.cz

Fenix nabíjecí čelovka wh23r

Vysoce kvalitní produkt Fenix nabíjecí čelovka od značky s dobrým jménem FENIX snadno můžete najít na našich stránkách teď za rozumné peníze! Akční cena 1 799 Kč.
EAN: 6942870308807
Fenix nabíjecí čelovka wh23r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
1 799

Nová funkce Gesture-sensing umožňuje vypínat a zapínat světlo mávnutím ruky ve vzdálenosti cca 10 centimetrů před čelovkou. Takže můžete mít při práci ruce od bláta, olejů a čehokoli a svítilna zůstane stále čistá. K napájení používá zabudovaný Li-pol akumulátor s kapacitou 2000 mAh, který se nabíjí se přes moderní USB-C konektor přímo v čelovce.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry pracovní čelovky Fenix WH23R

Jsou použity dvě výkonné LED Lumileds s životností až 50000 hodin.
Světelné funkce: Turbo kombinovaný režim obou reflektorů: 600 lumenů (3,8 hodiny) Dálkový reflektor: 300 lumenů (6,3 hodiny) -> 120 lumenů (9,5 hodiny) -> 30 lumenů (35,9 hodiny). Široký reflektor: 300 lumenů (6,3 hodiny) -> 70 lumenů (15,5 hodiny) -> 5 lumenů (150 hodin).
Používá zabudovaný Lithium-polymerový akumulátor o kapacitě 2000 mAh/3,7V.
Nabíjení přes USB-C konektor na spodní straně svítilny.
Čtyřdílný Indikátor stavu nabití akumulátoru.
Dosvit při použití obou reflektorů až 100 metrů (1772 cd).
Unikátní bezdotykové vypínání a zapínání pomocí funkce Gesture-sensing (lze deaktivovat).
Otočný ovladač pohodlně ovladatelný i v rukavicích.
Rozměry 8,65 cm (šířka) x 4,5 cm (hloubka) x 4,37 cm (výška).
Váha 115 gramů (včetně akumulátoru).
Nárazuvzdorná pádům z výšky 2 metrů.
Vodotěsná dle standardu IP66.
Součástí balení je čelovka s popruhem a USB-C nabíjecí kabel.
Ke svítilně lze dále dokoupit například pouzdro APB-20.

Ovládání:
Čelovka se zapíná a vypíná otočným voličem na pravé straně. V první poloze je čelovka vypnutá, otočením do druhé polohy se zapne do módu dálkového reflektoru, otočením do třetí polohy se zapne do módu širokého reflektoru a otočením do čtvrté polohy se zapne kombinovaný turbo mód. Režimy výkonu v polohách dálkového a širokého reflektoru se cyklicky přepínají stisky tlačítka, které je na boku otočného voliče. Čelovka má paměť a vždy se zapne v posledně nastaveném režimu výkonu.
Podržením tlačítka po dobu 1,2 vteřiny se aktivují / deaktivují senzory pro bezdotykové ovládání Gesture-sensing. Pokud je funkce aktivní a čelovka je zapnuta otočným voličem, tak ji lze posléze vypínat a zapínat mávnutím ruky ve vzdálenosti cca 10 centimetrů před čelovkou. Zda je funkce Gesture-sensing aktivní indikuje modrá dioda na boku čelovky.
Nabíjení: zapojte do čelovky nabíjecí USB-C kabel a jeho druhý konec do USB konektoru počítače, síťového USB adaptéru nebo USB adaptéru do auta (nejsou součástí balení). K nabíjení lze případně použít i libovolnou nabíječku na mobilní telefon s USB-C konektorem. Během nabíjení se čtyři indikační diody na přední straně postupně rozsvěcí, po plném nabití všechny trvale svítí. Doba nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 1,5 hodiny. Použitý Li-pol akumulátor netrpí paměťovým efektem, takže lze čelovku kdykoliv dobíjet. Během nabíjení lze čelovku používat ale jen v nízkém režimu.
Upozornění:

Nerozebírejte sami zapečetěnou části, poruší se tím záruka.
Pokud čelovka bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů: Akumulátor je téměř vybitý – nabijte jej.