rybareni24.cz

Fenix nabíjecí laserová svítilna ht30r

Často hledaný produkt Fenix nabíjecí laserová svítilna od známé kvalitní značky FENIX můžete sehnat na našich stránkách nyní za skvělou cenu! Akční cena již od 7 899 Kč.
EAN: 190865
Fenix nabíjecí laserová svítilna ht30r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
7 899

Její bílé laserové světlo vytváří extrémně zaostřený paprsek, který je schopen dosvítit až do vzdálenosti 1500 metrů a světelný tok je až 500 lumenů (ANSI). Světelným zdrojem je bílý laser s technologií LEP (laser excited phosphor), který je znám použitím především v automobilovém průmyslu u těch nejluxusnějších vozů. K napájení slouží jeden Li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 5000 mAh (součástí balení), který se nabíjí přes USB-C konektor zabudovaným přímo pod závitem hlavy svítilny. Svítilna je tak i plně vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry). V případě nouze lze k napájení využít i 18650 akumulátor s redukcí ALF-18 (není součástí balení). Svítilna disponuje dvěma úrovněmi výkonu bílého světla s výdrží přes 7 hodin včetně stroboskopického blikání. Svítilna používá duální taktický spínač, který umožňuje rychlejší a spolehlivější ovládání v krizových situacích. Lze ji například rychle zapnout přímo do stroboskopického režimu. Světelný tok je koncentrován do úzkého kužele, čímž veškeré světlo dopadá na konkrétní cíl a svítilna je tak ideální k lovu a nasvětlování vzdálených cílů.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix HT30R

Je použit bílý laser s technologií LEP (laser excited phosphor) s životností 50000 hodin.
Tři režimy svícení: 500 lumenů (2,3 hodiny) -> 100 lumenů (7,25 hodiny) -> Stroboskop 500 lumenů.
Hladký reflektor pro světelný kužel s dosvitem 1500 metrů (600000 cd).
Časy výdrže jsou měřeny s nabíjecí 21700 Li-ion baterií s kapacitou 5000 mAh.
Elektronika s digitální regulací výkonu, ochranou proti opačnému vložení baterií a ochranou proti příliš hlubokému vybití akumulátoru.
K napájení slouží jeden Li-ion akumulátor 21700 5000 mAh (součástí balení). V nouzi lze s redukcí ALF-18 (není součástí balení) využít i jeden Li-ion akumulátor typu 18650.
Rozměry 17,9 cm (délka) x 4 cm (průměr hlavy) x 2,6 cm (průměr těla).
Inteligentní ochrana proti přehřátí.
Svítilna má paměť a lze ji zapnout v posledním nastaveném režimu (neplatí pro zábleskový režim).
Tělo svítilny vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku typu A6061-T6.
Odolný těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Hmotnost 264 gramů (včetně akumulátoru).
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Baterie uložena mezi dvěma pružinami – bez problémů snáší zpětné rázy při použití na zbrani.
Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí – momentary on/off).
Ke svítilně je přiložen akumulátor ARB-L21-5000, nabíjecí USB-C kabel, šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužek.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: kabelový spínač AER-05, červený dopravní kužel AOT-L, červený filtr AOF-L, zelený filtr AOF-L, modrý filtr AOF-L, bílý difuzér AOT-02.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, rychloupínací montáž na lištu ALG-15, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

 Ovládání svítilny Fenix HT30R
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pro zapnutí zmáčknete větší taktické tlačítko umístěné na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Stiskem vedlejšího přepínacího tlačítka můžete kdykoliv během provozu přepínat mezi režimy výkonu. Pro přepnutí do zábleskového režimu při zapnuté svítilně přidržte přepínací tlačítko zhruba 0,5 vteřiny. Pro zapnutí svítilny přímo do stroboskopického režimu stiskněte a držte přepínací tlačítko.
Indikace stavu nabití baterií – při každém zapnutí se aktivuje na tři vteřiny indikační LED u nabíjecího konektoru. Zelené blikání znamená 30-100% kapacity. Červené blikání značí, že zbývá méně než 30% kapacity baterie. (funguje pouze při použití Li-ion akumulátorů 21700 a 18650).
Nabíjení svítilny – Vyšroubujte hlavu svítilny, odkryje se tím nabíjecí USB-C konektor. Zapojte do něj přiložený USB-C kabel a druhý konec zapojte do počítače, síťového USB adaptéru nebo USB adaptéru do auta (nejsou součástí balení). K nabíjení lze případně použít i libovolnou nabíječku na mobilní telefon s USB-C konektorem. Během nabíjení svítí indikační LED naproti nabíjecímu konektoru červeně, po plném nabití svítí zeleně. Nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 3 hodiny. Použitý Li-ion akumulátor netrpí paměťovým efektem, takže lze svítilnu kdykoliv dobí