rybareni24.cz

Fenix nabíjecí led svítilna lr35r

Tento neodolatelný kus Fenix nabíjecí led svítilna od výrobce FENIX snadno získáte právě teď v nabídce v bezva akci! Nabídka již od 5 499 Kč.
EAN: 190867
Fenix nabíjecí led svítilna lr35r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
5 499

Svítilna je napájena dvěma vysokoproudovými Li-ion akumulátory typu 21700 (součástí balení), které je možné nabíjet přímo ve svítilně přes moderní USB-C konektor. Mimořádného světelného toku bylo dosaženo použitím šesti vysoce výkonných LED Luminus SST-40. K dispozici je pět úrovní svícení a oslepující zábleskový režim strobe pro nouzové situace. Díky uspořádání baterií vedle sebe je svítilna překvapivě krátká a perfektně padne do ruky. Ovládání je pohodlné a rychlé pomocí jednoho bočního tlačítka. Lze jím svítilnu i uzamknout pro převoz v zavazadle. Svítilna je vhodná zvláště pro pohyb v těžkém terénu, pátrací operace, dohledávku, ostrahu objektů a všude, kde potřebujete silně osvětlit rozsáhlé prostory.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix LR35R

Je použito šest výkonných LED Luminus SST-40 s životností 50 000 hodin.
Celkem šest režimů výkonu: 10 000 lumenů (1,4 hodiny) -> 3000 lumenů (1,6 hodiny) -> 1200 lumenů (3,25 hodiny) -> 450 lumenů (8,3 hodin) -> 50 lumenů (80 hodin) -> Strobe 10 000 lumenů.
Časy výdrže jsou měřeny s přibalenými vysokoproudovými akumulátory.
Svítilna je napájena dvěma Li-ion akumulátory 21700 s kapacitou 4000 mAh (Fenix ARB-L21-4000P), které jsou součástí balení.
V nouzi lze použít jen jeden 21700 akumulátor, výkon pak bude poloviční (svítí jen 3 LED).
Ve svítilně je nutné používat vysokoproudové Li-ion akumulátory, které zvládnou odběr až 15 A. Jinak nebude nejvyšší režim dostupný (ve slabých akumulátorech může vypínat protizkratová ochrana).
Výkon v nejvyšších režimech je regulován ochranou proti přehřátí.
Akumulátory lze dobíjet přes rychlý USB-C konektor přímo ve svítilně.
Doba nabíjení s výkonným USB zdrojem je zhruba 3,5 hodiny. Se slabšími zdroji může být delší.
Šestidílný hladký reflektor pro plynulý široký kužel s dosvitem až 500 metrů (63 200 cd).
Digitálně regulováno pro konstantní jas.
Inteligentní ochrana proti přehřátí, indikace nabití akumulátorů.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (neplatí pro stroboskop).
Ochrana proti náhodnému vložení baterií obráceně (přepólování).
Pevná kovová spona.
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku. Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Odolný těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metru.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Rozměry 14 cm (délka) x 5,15 cm (průměr hlavy) x 4,65 cm (největší průměr oválného těla).
Váha 239 gramů bez baterií, 383 gramů včetně akumulátorů.
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Ke svítilně je přiloženo poutko na ruku, pouzdro, náhradní o-kroužek, 2x akumulátor Fenix ARB-L21-4000P a nabíjecí USB-C kabel.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta, USB adaptér podporující rychlonabíjení a barevný USB-C kabel.

Produktové recenze

Milan Gigel prověřil model Fenix LR35R po všech stránkách. Co skrývá tato svítilna pod kapotou se dozvíte na webu prakticky.sk.

Použití svítilny Fenix LR35R
Svítilnu lze zapnout či vypnout půlvteřinovým podržením bočního tlačítka. Poté je možné krátkými stisky tlačítka měnit cyklicky režimy svícení od nejnižšího po nejvyšší. Podržením tlačítka po dobu 1,2 vteřiny se aktivuje stroboskop, ze kterého se lze vrátit krátkým stiskem tlačítka do původně zvoleného režimu. Ovládací tlačítko lze uzamknout, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. při převozu v zavazadle – dvakrát rychle (v rozsahu 0,5 vteřiny) stiskněte ovládací tlačítko. Pro odemknutí tlačítko opět dvakrát rychle stiskněte. Nechtěnému zapnutí lze zabránit i povolením těla svítilny.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – po překročení teploty 65 °C svítilna automaticky postupně sníží výkon, po ochlazení pod 65 °C opět výkon automaticky zvýší.
Nabíjení -Odklopte kryt nabíjecího konektoru na boku svítilny a zapojte přiložený kabel do USB-C konektoru, druhý konec kabelu zapojte do počítače, USB adaptéru do elektrické sítě, USB adaptéru do auta či powerbanky (nejsou součástí balení). Během nabíjení bliká dioda v tlačítku červeně a po plném nabití se rozsvítí zeleně. Nabíjení plně vybitých akumulátorů trvá cca 3,5 hodiny při použití 3A zdroje. Během nabíjení lze svítilnu používat pouze v nejnižším režimu.
Indikace kapacity baterií – po zapnutí svítilny se na 3 vteřiny rozsvítí indikátor v tlačítku. Pokud indikační dioda svítí zeleně jsou akumulátory nabité na více než 85%. Zelené blikání znamená 50-85% kapacity. Pokud svítí červeně, jsou nabité na 25-50%. Červené blikání značí, že zbývá méně než 25% kapacity.
Upozornění na vybité baterie – svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu výkonu a indikační dioda v tlačítku začne červeně blikat.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části svítilny, poruší se tím záruk