rybareni24.cz

Fenix nabíjecí led svítilna lr50r

Super výrobek Fenix nabíjecí led svítilna od dodavatele zboží FENIX snadno můžete pořídit aktuálně trvale výhodně. Akční ceny již od 8 599 Kč.
EAN: 190864
Fenix nabíjecí led svítilna lr50r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
8 599

Svého výkonu dosahuje pomocí čtyř výkonných LED Luminus SST-70 s životností 50000 hodin svícení, které jsou napájeny z interního vysokoproudového Li-ion akumulátoru s kapacitou 57,6 Wh. Akumulátor se dobíjí přímo ve svítilně přes moderní USB-C konektor. Svítilna nabízí ovládání pomocí dvou tlačítek, kterými jsou odděleně ovládány stálé režimy svícení a zábleskové režimy.
Svítilna je vybavena indikačními LED, které ukazují stav nabití akumulátoru. Navíc je možné svítilnu nouzově použít i jako powerbanku a nabíjet z ní další USB-C zařízení. Tělo svítilny je opatřeno i stativovým závitem, takže ji lze upevnit na stativ a použít jako stacionární osvětlení. I přes obrovský výkon si svítilna uchovává překvapivě kompaktní rozměry, délka činí pouhých 16,3 centimetrů a hmotnost je 980 gramů včetně akumulátoru. Tato vyhledávací svítilna je vhodná především pro záchranářské a průzkumné operace. Výborně se ale hodí i k ostraze velkých objektů či pro všechny nadšence do svítilen.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix LR50R

Světelným zdrojem jsou čtyři špičkové LED Luminus SST-70 s životností 50000 hodin.
Celkem 8 režimů svícení:

Stálé režimy: 12000 lumenů (1,80 hodiny) -> 6000 lumenů (2,30 hodiny) -> 3000 lumenů (2,60 hodiny) -> 1000 lumenů (7,60 hodiny) -> 350 lumenů (24 hodin) -> 50 lumenů (58 hodin).
Zábleskové režimy: Stroboskop (6000 lumenů) -> SOS (350 lumenů).

K napájení používá vysokoproudový Li-ion akumulátor ARB-L52-16000 s kapacitou 16000 mAh/3,6 V (57,6 Wh). V nouzi ho lze nahradit i 1-4 samostatnými 21700 Li-ion akumulátory ale s nimi nebudou nejvyšší režimy dostupné.
Nabíjení přes USB-C s podporou rychlonabíjecích protokolů PD3.0/PD2.0, QC3.0/QC2.0. Doba nabíjení 4,5-16 hodin dle výkonu použitého zdroje.
Digitálně regulováno pro konstantní jas a s ochranou proti přehřátí.
Senzor přiblížení v reflektoru automaticky sníží výkon na 50 lumenů, když se svítilna přiblíží k nějakému objektu na méně než cca 6-8 centimetrů (zabrání poškození objektu silným světlem a oslnění odraženým světlem).
Hliníkový reflektor nabízí dosvit až 950 metrů (225 750 cd)
Elektronika je vybavena ochranou funkcí proti příliš hlubokému vybití akumulátorů, při poklesu napětí pod určitou hranici automaticky přepne do nižšího režimu výkonu.
Svítilna má paměť a lze ji zapnout v posledním nastaveném režimu (neplatí pro zábleskové režimy).
Indikace stavu nabití akumulátoru (funkční pouze při použití originálního akumulátoru Fenix ARB-L52-16000).
Rozměry 16,3 cm (délka) x 6 cm (průměr těla) x 8,8 cm (průměr u reflektoru).
Váha 980 gramů (včetně akumulátoru).
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, reflektor je doplněn o úderný ráfek.
Odolný těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení.
Schopná samostatně stát na plochém místě a sloužit jako svíčka.
Tělo je opatřeno závitem pro přišroubování na stativ.
Výrazné vroubkování po celém povrchu svítilny pro lepší držení.
Součástí balení je akumulátor ARB-L52-16000, nabíjecí kabel USB-C, pouzdro na opasek, poutko a náhradní o-kroužky.
Ke svítilně lze dále dokoupit QC3.0 USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta a barevný USB-C kabel.

Použití
Z výroby může být na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji odstraňte.
Podržením pravého tlačítka po dobu 0,5 vteřiny se svítilna zapne do posledního nastaveného stálého režimu svícení. Dalšími stisky se přepíná mezi režimy výkonu, podržením tlačítka se svítilna opět vypne. Podržením levého tlačítka se svítilna zapne do nejvyššího režimu 12000 lumenů, dalšími stisky levého tlačítka se aktivuje stroboskop a následně SOS. Zpět do posledního režimu stálého svícení se lze dostat stiskem pravého tlačítka.
Ovládací tlačítka lze uzamknout, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. při převozu v zavazadle – ve vypnutém stavu stiskněte obě tlačítka a držte je alespoň 3 vteřiny, poté svítilna zabliká, čímž indikuje uzamknutí. Pro odemknutí je třeba opět obě tlačítka podržet po dobu tří vteřin. Nechtěnému zapnutí lze zabránit i povolením těla svítilny.
Nabíjení – odklopte gumovou krytku nabíjecího konektoru a zapojte kabel do USB-C konektoru ve svítilně. Indikační LED budou blikat zleva doprava a ukazovat stav nabíjení. Během nabíjení lze zapnout pouze režim 50 lumenů. Po dokončení nabíjení konektor důkladně utěsněte pomocí gumové krytky. K nabíjení lze použít nejen běžné USB adaptéry a powerbanky, ale i adaptéry pro rychlé nabíjení s protokolem PD3.0/PD2.0, QC3.0/QC2, které budou automaticky detekovány.
Nabíjení externích USB-C zařízení (funkce powerbanka) – odklopte gumovou krytku USB-C konektoru