rybareni24.cz

Fenix nabíjecí led svítilna lr80r

Tento vynikající produkt Fenix nabíjecí led svítilna od známé značky FENIX můžete pořídit v naší internetové nabídce téměř zdarma! Akční cena 11 999 Kč.
EAN: 190862
Fenix nabíjecí led svítilna lr80r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
11 999

Svého výkonu dosahuje pomocí šesti špičkových LED Luminus SST-70 s životností 50000 hodin svícení, které jsou napájeny z interního vysokoproudového Li-ion akumulátoru s kapacitou 86,4 Wh. Akumulátor se dobíjí přímo ve svítilně přes moderní USB-C konektor s podporou rychlonabíjecích protokolů. S přiloženým 45W USB zdrojem se nabije již za čtyři hodiny. Svítilna nabízí ovládání pomocí dvou tlačítek, kterými je možné odděleně ovládat vysoké a nízké režimy svícení a to včetně dvou skrytých zábleskových režimů SOS a stroboskop.
Vzhledem k obrovskému světelnému výkonu je svítilna vybavena senzorem přiblížení v reflektoru, který automaticky sníží výkon na 50 lumenů, když se svítilna přiblíží k nějakému objektu na méně než cca 6-8 centimetrů (zabrání poškození objektu silným světlem a oslnění odraženým světlem).
Svítilna je vybavena pěti indikačními LED, které ukazují stav nabití akumulátoru. Navíc je možné svítilnu nouzově použít i jako powerbanku a nabíjet z ní další USB zařízení. Svítilna má v základním balení odnímatelné držadlo, na které lze upevnit závěsné oko a závit na stativ. Svítilnu je tak možné nosit v ruce, nebo pomocí popruhu pohodlně přes rameno či ji upevnit na stativ a použít jako stacionární osvětlení. Tato vyhledávací svítilna je vhodná především pro záchranné a průzkumné operace. Výborně se hodí i k ostraze velkých objektů či pro všechny nadšence do svítilen. Potěší jak profesionály, tak i ty nejnáročnější uživatele.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix LR80R

Světelným zdrojem je šest moderních LED Luminus SST-70 s životností 50000 hodin.
Celkem 10 režimů svícení ve dvou skupinách:

Vysoké režimy: 18000 lumenů (2 hodiny) -> 12000 lumenů (2,25 hodiny) -> 6000 lumenů (2,8 hodiny) -> 3000 lumenů (5,1 hodiny).
Nízké režimy: 1000 lumenů (15,7 hodiny) -> 450 lumenů (39 hodin) -> 150 lumenů (92 hodin) -> 50 lumenů (300 hodin) -> Stroboskop (6000 lumenů) -> SOS (150 lumenů).

K napájení používá vysokoproudový Li-ion akumulátor vestavěný v těle s kapacitou 86,4 Wh (12000 mAh/7,2 V).
Nabití plně vybité baterie trvá přibližně 4 hodiny s přiloženým 45W USB-C zdrojem.
USB výstup pro nabíjení externích USB zařízení. Například mobilu, GPS navigace a další přenosné elektroniky.
Šestidílný hladký parabolický reflektor vytváří světelný kužel s extrémním dosvitem až 1130 metrů (318000 cd).
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu v rámci skupiny režimů (neplatí pro zábleskové režimy).
Rozměry 25,9 cm (délka) x 5,4 cm (průměr těla) x 10,8 cm (průměr u reflektoru).
Váha 1636 gramů (včetně akumulátoru).
Stavové diody u ovládacích tlačítek pro indikaci stavu nabití akumulátoru.
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku A6061-T6.
Odolný těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení.
Schopná samostatně stát na plochém místě a sloužit jako svíčka.
Pevné kovové madlo pro pohodlné uchopení (odnímatelné).
Madlo lze opatřit závitem pro přišroubování na stativ či uchycení popruhu.
Součástí balení je interní akumulátor, adaptér do elektrické sítě 45W USB-C, nabíjecí USB-C kabel, adaptér pro ramenní popruh a stativový závit, ramenní popruh a náhradní o-kroužek.

Použití
Z výroby může být na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji odstraňte.
Ovládání svítilny funguje ve formě dvou výkonnostních skupin. Pravým tlačítkem se ovládají vysoké režimy výkonu a levým tlačítkem se ovládají nízké režimy výkonu a skryté zábleskové režimy.
Podržením levého či pravého tlačítka po dobu 0,5 vteřiny se svítilna zapne do posledního nastaveného režimu výkonu v rámci zvolené skupiny režimů (levé tlačítko = nízké režimy, pravé tlačítko = vysoké režimy). Mačkáním levého tlačítka se poté cyklicky přepíná mezi režimy 50 – 150 – 450 – 1000 lumenů a mačkáním pravého tlačítka se přepíná mezi režimy 3000 – 6000 – 12000 a 18000 lumenů.
Podržením pravého tlačítka po dobu 1,2 vteřiny vždy aktivujete nejvyšší režim 18000 lumenů (i z vypnutého stavu). Podržením levého tlačítka po dobu 1,2 vteřiny se svítilna zapne do stroboskopického režimu, následným opětovným stiskem tlačítka se přepne do SOS. Svítilna se vypne podržením libovolného tlačítka po dobu 0,5 vteřiny stejně jako při zapnutí.
Ovládací tlačítka lze uzamknout, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. při převozu v zavazadle – ve vypnutém stavu stiskněte obě tlačítka a držte je alespoň 3 vteřiny, poté svítilna zabliká, čímž indikuje uzamknutí. Pro odemknutí je nutné opět obě tlačítka podržet po dobu tří vteřin. Nechtěnému zapnutí lze zabránit i povolením těla svítilny, přeruší se tím elektrický kontakt mezi hlavou svítil