rybareni24.cz

Fenix nabíjecí svítilna e28r

Tento levný produkt Fenix nabíjecí svítilna od značky s dlouholetou tradicí FENIX jde získat zde nyní pořád výhodně! Pouze nyní za 1 799 Kč.
EAN: 191102
Fenix nabíjecí svítilna e28r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
1 799

Vysokého výkonu a dosvitu dosahuje díky osazení nejmodernější LED Luminus SST-40. Součástí balení je i nabíjecí 18650 Li-ion akumulátor s kapacitou 3400 mAh, který se nabíjí přímo ve svítilně přes moderní USB-C konektor. Alternativně však lze svítilnu napájet i dvěma jednorázovými CR123A bateriemi. Fenix E28R disponuje šesti různými režimy svícení, které umožní volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží (až 73 hodin), nechybí ani stroboskopické záblesky pro krizové situace. Svítilna je napájena digitálně regulovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Nechybí ani indikace stavu nabití baterií. Tento model je vhodný pro všechny, kteří hledají nejlepší poměr velikosti, ceny a výkonu.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix E28R

Je použita nejmodernější výkonná LED Luminus SST40 s životností 50000 hodin.
Šest režimů svícení: 1500 lumenů (2,1 hodiny) -> 800 lumenů (2,5 hodiny) -> 350 lumenů (6 hodiny) -> 150 lumenů (17,25 hodiny) -> 30 lumenů (73,5 hodin) -> stroboskop (1500 lumenů)
Ochrana proti přehřátí: po 1 minutě provozu na nejvyšší režim 1500 lumenů svítilna sama postupně během 30 vteřin sníží výkon na 900 lumenů.
Světelný tok a časy výdrže jsou měřeny s přibaleným li-ion 18650 akumulátorem s kapacitou 3400mAh.
Digitálně regulováno pro konstantní jas, indikace stavu nabití baterie.
Jako náhradní akumulátor lze dokoupit libovolnou nabíjecí Li-ion baterii typu 18650 s vystouplým plusovým pólem.
K napájení lze alternativně použít i dvě jednorázové lithiové baterie typu CR123A (nesnažte se je ve svítilně dobíjet).
Ochrana proti náhodnému vložení baterie obráceně (přepólování).
Rozměry 10,9 cm (délka) x 2,65 cm (průměr hlavy) x 2,26 cm (průměr těla).
Váha 66 gramů (bez baterie), 115 gramů včetně akumulátoru.
Unikátní kolimátor pro perfektní široký světelný kužel s dosvitem 200 metrů (9433cd).
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, odolný povrch – Type III hard anodized.
Boční tlačítko je vybaveno indikační diodou.
Odnímatelná ocelová spona.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (neplatí pro stroboskop a při vypnutí v nejvyšším režimu se příště zapne v druhém nejvyšším režimu).
Lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry).
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, akumulátor Fenix ARB-L18-3400, nabíjecí USB-C kabel, náhradní o-kroužek.
Ke svítilně lze dále dokoupit difuzér AOD-S V2.0, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, USB adaptér do elektrické sítě, USB adaptér podporující rychlé nabíjení, USB adaptér do auta, držák na kolo, speciální držák Fenix na kolo či držák svítilny na cyklistickou přilbu BikeBlock, pouzdro ALP-10S a otočné pouzdro AB02.

Použití
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru černá izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte. Pro zapnutí či vypnutí podržte boční tlačítko zhruba 0,5 vteřiny. Režimy výkonu můžete kdykoliv během provozu přepínat stisknutím bočního tlačítka. Stroboskop lze aktivovat podržením tlačítka po dobu 1,2 vteřiny. Krátkým stiskem se stroboskop vypne. Ovládací tlačítko lze uzamknout, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. při převozu v zavazadle – dvakrát rychle (v rozsahu 0,5 vteřiny) stiskněte ovládací tlačítko. Pro odemknutí tlačítko opět dvakrát rychle stiskněte.
Ochrana proti přehřátí: po 1 minutě provozu na nejvyšší režim 1500 lumenů svítilna sama postupně během 30 vteřin sníží výkon na 900 lumenů. Pokud svítilna přesáhne teplotu 60°C začne každých 10 vteřin snižovat výkon o 5% dokud se teplota neustálí na bezpečné úrovni nebo výkon sníží na 350 lumenů. Po poklesu teploty na bezpečnou úroveň začne svítilna automaticky zvedat výkon.
Nabíjení: odklopte gumovou krytku nabíjecího konektoru na boku svítilny a zapojte přiložený kabel do svítilny (konektor USB-C), druhý konec kabelu zapojte do počítače, nebo USB adaptéru do elektrické sítě či auta (nejsou součástí balení). Během nabíjení svítí boční tlačítko červeně a po plném nabití se rozsvítí zeleně. Po nabití svítilny opět důkladně utěsněte nabíjecí konektor pomocí gumové krytky. Nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 3 hodiny při použitá 2A zdroje. V nouzi lze svítilnu používat i během nabíjení, dostupný však bude jen režim 30 lumenů a doba nabíjení se prodlouží.
Indikace stavu nabití baterie: Po krátkém stisku tlačítka (svítilna musí být vypnutá) se aktivuje LED indikátor v tlačítku. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 85%. Zelené blikání znamená 50-85% kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 25-50%. Červené blikání značí, že zbývá méně než 25% kapacity baterie. Upozornění na vybitý akumulátor – boční tlačítko