rybareni24.cz

Fenix nabíjecí svítilna wf26r

Tento skvělý výrobek Fenix nabíjecí svítilna od známé značky FENIX máte možnost sehnat nyní skutečně levně. Nyní pořídíte od 3 599 Kč.
EAN: 190879
Fenix nabíjecí svítilna wf26r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
3 599

Napájení zajišťuje Li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 5000 mAh, který se nabíjí přímo ve svítilně pomocí přiložené kolébky s USB kabelem. Svítilna se do kolébky při nabíjení jednoduše zacvakne. Kolébka je opatřena montážními otvory, takže ji lze například přišroubovat na stěnu. Nabíjecí kabel lze z kolébky vyjmout a nabíjet svítilnu i mimo ni.
Fenix WF26R disponuje celkem šesti režimy osvětlení (včetně stroboskopu a SOS) s výdrží až 44 hodin. K ovládání používá duální taktický spínač, který umožňuje rychlejší a spolehlivější ovládání v krizových situacích. Lze ji například snadno zapnout přímo do stroboskopického režimu.
Výborné technické parametry, vodotěsné a nárazuvzdorné provedení předurčují tuto svítilnu pro použití v drsných venkovních podmínkách. Při výkonu služby jí ocení především členové ozbrojených složek, hasiči, záchranáři a horská služba. Oblibu si zajisté najde také u bezpečnostních agentur a ostrah objektů.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009. 
 
Parametry svítilny Fenix WF26R

Je použita prémiová LED Luminus SFT-70 s životností 50000 hodin.
Šest režimů výkonu: 3000 lumenů (celkem 2,7 hodiny, po 1 minutě snížení na 1000 lm) -> 1000 lumenů (2,8 hodiny) -> 350 lumenů (8,9 hodiny) -> 30 lumenů (44 hodin) – Stroboskop (3000 lumenů) – SOS (100 lumenů).
Světelný tok a časy výdrže jsou měřeny s přibaleným Li-ion 21700 akumulátorem s kapacitou 5000 mAh.
Elektronika s digitální konstantní regulací a inteligentní ochranou proti přehřátí.
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku 6061-T6, svítilna je nárazuvzdorná pádům z výšky 1,5 metru.
Ochrana proti náhodnému vložení baterie obráceně (přepólování).
Odolný povrch – Type III hard anodized.
Indikace stavu nabití akumulátoru u hlavy svítilny.
Odnímatelná ocelová spona pro uchycení na kapsu či za opasek.
Nabíjecí kolébka s magnetickým dobíjením, kolébka se napájí standardním USB kabelem (USB zdroj není součástí balení).
Kabel lze vyjmout a svítilnu nabíjet mimo kolébku.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (neplatí pro zábleskové režimy).
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 4 hodin)
Reflektor vytváří dobře zaostřený světelný kužel s dosvitem 450 metrů (52 888 cd).
Rozměry svítilny: 15,6 cm (délka) x 4,04 cm (průměr reflektoru) x 2,66 cm (průměr těla).
Rozměry kolébky: 7,67 x 4,37 x 4,7 cm.
Váha 222 gramů s akumulátorem.
K baterce je přiložen akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0, nabíjecí kolébka s nabíjecím USB kabelem, šňůrka na zápěstí a náhradní o-kroužek.
Model WF26R je dodáván bez pouzdra. Textilní základní pouzdro lze dokoupit samostatně.
Jako volitelné originální příslušenství lze dokoupit popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo Fenix, USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Použití svítilny Fenix WF26R
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pro zapnutí/vypnutí zmáčknete větší taktické tlačítko umístěné na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Stiskem vedlejšího přepínacího tlačítka můžete kdykoliv během provozu přepínat mezi režimy výkonu. Pro přepnutí do stroboskopického režimu při zapnuté svítilně přidržte přepínací tlačítko zhruba 0,5 vteřiny, následně dalším stisky tlačítka lze přepínat mezi režimy stroboskop a SOS. Pro zapnutí svítilny z vypnutého stavu přímo do stroboskopického režimu stiskněte a držte přepínací tlačítko.
Nabíjení – zacvakněte svítilnu konektorem pro dobíjení směrem dovnitř kolébky. Případně, pokud máte nabíjecí kabel z kolébky vyjmutý, tak přiložte magnetický konektor nabíjecího kabelu ke konektoru na svítilně. Druhý konec kabelu zapojte do počítače, nebo USB adaptéru do elektrické sítě či auta. Během nabíjení svítí boční indikátor červeně. Po plném nabití se rozsvítí zeleně. Nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 3 hodiny při použití 3A zdroje. Během nabíjení nelze svítilnu používat.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – vzhledem k tomu, že svítilna dosahuje obrovského výkonu 3000 lumenů, dochází u ní k nárůstu teploty. Pokud teplota překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Indikace stavu nabití akumulátoru – svítilna vždy indikuje stav nabití baterie tři vteřiny po zapnutí. Zelená značí dostatečný stav nabití (100% – 85 %), zelené blikání (85% – 50%), stálé červené (50% – 25%) a blikající červená kriticky vybitý akumulátor (25% – 1%). Pokud je akumulátor vybitý, tak svítilna začne postupně automaticky přepínat do nižších režimů výkonu.
Upozornění na vybitý akumulátor – svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu a poté indikátor stále červeně bliká.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěnou část v hlavě svítilny, poruší se tím záruka.
Po