rybareni24.cz

Fenix taktická led svítilna tk22 ultimate edition

Tento velmi oblíbený produkt Fenix taktická led svítilna tk22 od předního výrobce FENIX snadno pořídíte momentálně v bezva akci. Ceny již od 2 899 Kč.
EAN: 190938
Fenix taktická led svítilna tk22 ultimate edition
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
2 899

Je osazená nejnovější vysoce výkonnou LED LUMINUS SST-40. Svítilna je napájena jedním Li-ion akumulátorem typu 21700 s USB-C konektorem (je součástí balení) či akumulátorem typu 18650, u kterého je třeba použít redukci (redukce je součástí balení). Hlava svítilny je opatřena úderným ráfkem z oceli, který je navíc vybaven třemi hroty z wolframové oceli. Proto lze svítilnu použít k proražení skla v krizových situacích či k sebeobraně. LED svítilna Fenix TK22 UE je díky svému masivnímu provedení pevná jako tank a přitom si zachovává kompaktní velikost. Navíc svítilna výborně odolává mrazu. Svítilna je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Fenix TK22 Ultimate Edition disponuje celkem pěti režimy osvětlení s výdrží až 80 hodin. Velmi solidní a vodotěsné provedení předurčuje tuto taktickou svítilnu pro drsné venkovní podmínky, pro profesionály, ozbrojené složky a myslivost. 
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry LED svítilny Fenix TK22 Ultimate Edition

Je použita prémiová LED LUMINUS SST-40 s životností 50000 hodin.
Pět režimů výkonu: 1600 lumenů (2,16 hodiny) -> 500 lumenů (4,6 hodiny) -> 150 lumenů (17 hodin) -> 30 lumenů (80 hodin) -> strobe 1600 lumenů (stroboskopické blikání s proměnnou frekvencí)
Hladký reflektor pro dobře zaostřený světelný kužel s dosvitem 405 metrů (41133 cd).
Časy výdrže jsou měřeny s nabíjecí 21700 Li-ion baterií s kapacitou 5000mAh.
Elektronika s digitální konstantní regulací výkonu, ochranou proti opačnému vložení baterií a ochranou proti příliš hlubokému vybití akumulátoru.
K napájení slouží Li-ion akumulátor typu 21700 s USB-C konektorem (je součástí balení). Případně lze použít i Li-ion akumulátor 18650, je však nutno použít redukci (redukce je součástí balení).
Rozměry 15 cm (délka) x 4,0 cm (průměr hlavy) x 2,6 cm (průměr těla).
Inteligentní ochrana proti přehřátí.
Tělo svítilny vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku.
Odolný těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastavením režimu (neplatí pro zábleskové režimy).
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Váha 150 gramů (bez baterií).
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí – momentary on/off).
Pevná spona pro bezpečné a jednoduché nošení svítilny na opasku nebo kapse (odstranitelná).
Svítilna díky svému designu neprokluzuje v ruce.
Ke svítilně je přiložen akumulátor Fenix ARB-L21-5000U s USB-C konektorem, nabíjecí kabel USB-C, šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužky a redukce pro použití akumulátoru Li-ion 18650.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: kabelový spínač Fenix AER-04, červený dopravní kužel AOT-L, červený filtr AOF-L, zelený filtr AOF-L, modrý filtr AOF-L, bílý difuzér AOD-M.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo, držák na kolo Fenix, rychloupínací montáž na lištu ALG-15, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku.
Pozor, nelze použít vzdálené spínače AR-102, AER-02 ani AER-03! (jiný závit).

Produktové recenze

Recenze šéfredaktora Security magazínu Filipa Klasny dokazuje, že taktická svítilna Fenix TK22 Ultimate Edition odvede dobré služby i při plavbě po moři.
Že je svítilna výbornou volbou i pro airsoft se můžete podívat ve videotestu Airsoft vlogu.

 Ovládání svítilny Fenix TK22 Ultimate Edition
Pro zapnutí zmáčknete vypínač umístěný na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Stiskem bočního tlačítka u hlavy svítilny můžete kdykoliv během provozu přepínat mezi režimy výkonu. Pro přepnutí do zábleskového režimu přidržte boční tlačítko zhruba 0,8 vteřiny. Inteligentní ochrana proti přehřátí – vzhledem k obrovskému výkonu v režimu 1600 lumenů je provoz turbo režimu časově omezen. Po 15 minutách se během 80 vteřin postupně sníží výkon na 1200 lumenů. Pokud vzroste interní teplota svítilny na 55°C, tak začne automaticky snižovat výkon v pozvolných krocích o 30 lumenů každých 6 vteřin, dokud se její teplota neustálí nebo klesne na 500 lumenů. Jakmile teplota svítilny klesne pod 55°C, tak se výkon opět postupně zvýší. Upozornění na vybité baterie – svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu a každých pět minut 3x zabliká.
 Upozornění

Používejte pouze kvalitní nabíjecí akumulátory, aby nedošlo k poškození svítilny například z důvodu úniku látek z baterie.
Výro