rybareni24.cz

Fenix taktická nabíjecí svítilna tk20r ue kamufláž

Ve slevě tento výrobek Fenix taktická nabíjecí svítilna tk20r od kvalitní značky FENIX můžete koupit tady nyní za super cenu. Výhodně za skvělou cenu 3 799 Kč.
EAN: 195958
Fenix taktická nabíjecí svítilna tk20r ue kamufláž
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
3 799

Je osazená špičkovou LED Luminus SFT-70, která v kombinaci s hladkým reflektorem vytváří dobře zaostřený světelný kužel s mimořádným dosvitem 465 metrů. Součástí balení je Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, který se nabíjí přes USB-C konektor přímo ve svítilně. Nabíjecí zdířka je krytá šroubovací maticí, takže je dokonale chráněna proti vodě a nečistotám. Na koncovce svítilny je taktický spínač a přepínací páčka FlexiSensa control, kterou lze svítilnu zamknout či zvolit jeden z dvou módů použití. V taktickém módu je možné svítilnu zapnout do režimu 2800 lumenů, nebo do stroboskopu s proměnlivou frekvencí. Ve služebním módu je možné volit mezi čtyřmi režimy svícení s výdrží až 40 hodin.Tato taktická svítilna je díky svému masivnímu provedení pevná jako tank a přitom si zachovává kompaktní velikost. Robustní provedení umožňuje použití svítilny na dlouhých zbraních, takže je vhodná pro profesionály, ozbrojené složky a myslivost.
Všechny parametry policejní svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry:

Je použita výkonná LED Luminus SFT-70 s životností 50000 hodin.
Dva módy svícení: Taktický mód: 2800 lumenů (3 hodiny) -> stroboskop 2800 lumenů. Služební mód: 2800 lumenů (3 hodiny) -> 1000 lumenů (3,25 hodiny) -> 350 lumenů (9 hodin) -> 30 lumenů (40 hodin).
Parabolický hliníkový reflektor pro perfektní světelný kužel s dosvitem až 465 metrů (53880 cd).
K napájení používá jeden nabíjecí vysokokapacitní Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, který je součástí balení.
Nabíjení přes utěsněný USB-C konektor s indikací stavu nabití akumulátoru.
Elektronika s digitální konstantní regulací výkonu a ochranou proti přehřátí.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (platí i pro stroboskop v taktickém módu).
Rozměry 15,37 cm (délka) x 3,4 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla).
Váha 207 gramů včetně akumulátoru.
Tělo svítilny vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, hlava svítilny je doplněna o úderný ráfek v černé barvě.
Akumulátor uložen mezi dvěma pružinami – bez problémů snáší zpětné rázy při použití na zbrani.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized. Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 4 hodin). Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Taktický přepínač FlexiSensa control na konci svítilny pro přepínání módů a uzamknutí svítilny.
Pevný klip pro bezpečné a jednoduché nošení svítilny (odnímatelný).
Svítilna díky svému designu neprokluzuje v ruce a neotáčí se při položení.
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužek, nabíjecí USB-C kabel, akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: kabelový spínač AER-05, dopravní kužel AOT-M, červený filtr AOF-M a difuzér AOD-M.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: rychloupínací montáž na lištu ALG-15, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo FB-1, držák na kolo Fenix.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Použití:
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pro zapnutí zmáčkněte taktické tlačítko na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Přepínací páčkou FlexiSensa control na konci svítilny lze volit mezi taktickým a služebním módem svícení a uzamknutím svítilny.
Služební mód – svítilna se zapne v posledním zvoleném režimu svícení, čtyři režimy výkonu lze cyklicky měnit namáčknutím tlačítka.
Taktický mód – svítilna se zapne v posledním zvoleném režimu svícení, k dispozici je stroboskop a nejvyšší výkon 2800 lumenů. Namáčknutím tlačítka se mezi režimy přepíná.
Uzamčení – třetí poloha na otočném voliči svítilnu uzamkne a nelze ji zapnout – vhodné například při převozu v zavazadle. Svítilnu lze uzamknout ve vypnutém i zapnutém stavu, uzamčení svítilnu současně i vypne. Odemknutí svítilnu zároveň zapne v posledním použitém režimu příslušného módu.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – vzhledem k tomu, že svítilna dosahuje obrovského výkonu 2800 lumenů, dochází u ní k nárůstu teploty. Pokud teplota překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Indikace stavu nabití baterií – indikátor nabití je z taktických důvodů ukryt pod ochrannou maticí nabíjecího konektoru, pro jeho kontrolu je tedy nutné matici odšroubovat. Svítilna vždy indikuje stav nabití baterie tři