rybareni24.cz

Fenix taktická nabíjecí svítilna tk20r v2.0

Levný kus Fenix taktická nabíjecí svítilna od této skvělé značky FENIX jednoduše můžete získat zrovna dneska za outletovou cenu! V akci od 3 599 Kč.
EAN: 190882
Fenix taktická nabíjecí svítilna tk20r v2.0
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
3 599

Je osazená špičkovou LED Luminus SFT-70, která v kombinaci s hladkým reflektorem vytváří dobře zaostřený světelný kužel s mimořádným dosvitem 475 metrů. Součástí balení je Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, který se nabíjí přes USB-C konektor přímo ve svítilně. Nabíjecí zdířka je krytá šroubovací maticí, takže je dokonale chráněna proti vodě a nečistotám. Svítilna Fenix TK20R V2.0 používá duální taktický spínač, který umožňuje rychlejší a spolehlivější ovládání v krizových situacích. Lze ji například rychle zapnout přímo do stroboskopického režimu. Svítilna disponuje celkem šesti režimy osvětlení s výdrží až 48 hodin.Tato taktická svítilna je díky svému masivnímu provedení pevná jako tank a přitom si zachovává kompaktní velikost. Robustní provedení umožňuje použití svítilny na dlouhých zbraních, takže je vhodná pro profesionály, ozbrojené složky a myslivost.
Všechny parametry policejní svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry taktické svítilny Fenix TK20R V2.0

Je použita výkonná LED Luminus SFT-70 s životností 50000 hodin.
Šest režimů výkonu:

3000 lumenů (2,8 hodiny) -> 1000 lumenů (3,1 hodin) -> 350 lumenů (7 hodin) -> 150 lumenů (21,3 hodiny) -> 30 lumenů (48 hodin) ->stroboskop 3000 lumenů.

Parabolický hliníkový reflektor pro perfektní světelný kužel s dosvitem až 475 metrů (56600 cd).
K napájení používá jeden nabíjecí vysokokapacitní Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, který je součástí balení.
Nabíjení přes utěsněný USB-C konektor s indikací stavu nabití akumulátoru.
Elektronika s digitální konstantní regulací výkonu a ochranou proti přehřátí.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (neplatí pro stroboskop).
Rozměry 15,2 cm (délka) x 3,4 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla).
Váha 204 gramů včetně akumulátoru.
Tělo svítilny vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, hlava svítilny je doplněna o úderný ráfek v černé barvě.
Akumulátor uložen mezi dvěma pružinami – bez problémů snáší zpětné rázy při použití na zbrani.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1,5 metru.
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Duální taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí – momentary on/off).
Pevný klip pro bezpečné a jednoduché nošení svítilny (odstranitelný).
Svítilna díky svému designu neprokluzuje v ruce a neotáčí se při položení.
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužek, nabíjecí USB kabel, akumulátor Fenix Li-ion 21700 5000 mAh.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: kabelový spínač AER-05, dopravní kužel AOT-M, červený filtr AOF-M a difuzér AOD-M.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: rychloupínací montáž na lištu ALG-15, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo FB-1, držák na kolo Fenix.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Produktové recenze

Že svítilnu TK20R V2.0 využijí skvěle nejen při výkonu profese, ale i při tréninku během airsoftu se přesvědčili borci z Týdeníku policie. Jejich dojmy si můžete přečíst v testu.

Použití svítilny Fenix TK20R V2.0
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru černá izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pro zapnutí zmáčknete větší taktické tlačítko umístěné na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Stiskem vedlejšího přepínacího tlačítka můžete kdykoliv během provozu přepínat mezi režimy výkonu. Pro přepnutí do zábleskového režimu (stroboskop) při zapnuté svítilně přidržte přepínací tlačítko zhruba 0,5 vteřiny. Pro zapnutí svítilny přímo do stroboskopického režimu stiskněte a držte přepínací tlačítko.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – vzhledem k tomu, že svítilna dosahuje obrovského výkonu 3000 lumenů, dochází u ní k nárůstu teploty. Pokud teplota překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Indikace stavu nabití baterií – indikátor nabití je z taktických důvodů ukryt pod ochrannou maticí nabíjecího konektoru, pro jeho kontrolu je tedy nutné matici odšroubovat. Svítilna vždy indikuje stav nabití baterie tři vteřiny po zapnutí. Zelená značí dostatečný stav nabití (100% – 85 %), zelené blikání (85% – 50%), stálé červené (50% – 25%) a blikající červená kriticky vybitý akumulátor (25% – 1%). Pokud je akumulátor vybitý, tak svítiln