rybareni24.cz

Fenix taktická nabíjecí svítilna tk26r

Zlevněný produkt Fenix taktická nabíjecí svítilna od výrobce FENIX snadno můžete najít aktuálně výhodně! Nyní zakoupíte za 3 199 Kč.
EAN: 190925
Fenix taktická nabíjecí svítilna tk26r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
3 199

Je osazená špičkovou LED Luminus SST-40, která v kombinaci s lehce texturovaným reflektorem vytváří dobře zaostřený světelný kužel s dosvitem 350 metrů. Navíc je vybavena dvěma LED Cree XP-E2 s červeným a zeleným světlem s širokým světelným kuželem. Součástí balení je Li-ion akumulátor 18650 s kapacitou 3400 mAh, který lze nabíjet přímo ve svítilně přes USB-C konektor. Robustní provedení předurčuje tuto taktickou svítilnu pro drsné venkovní podmínky, pro profesionály, ozbrojené složky i myslivost. LED svítilna Fenix TK26R je díky svému masivnímu provedení pevná jako tank a přitom si zachovává kompaktní velikost. Svítilna je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Fenix TK26R disponuje celkem sedmi režimy osvětlení s výdrží až 100 hodin.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry LED svítilny Fenix TK26R

Je použita výkonná LED Luminus SST-40 s životností 50000 hodin a červená a zelená LED Cree XP-E2.
Sedm režimů výkonu:

Pět režimů bílého světla: 1500 lumenů (1,25 hodiny) -> 350 lumenů (4,5 hodiny) -> 150 lumenů (10,3 hodiny) -> 10 lumenů (100 hodin) -> strobe 1500 lumenů (stroboskopické blikání)
Dva režimy barevného světla: červené světlo 150 lumenů (4,1 hodiny) -> zelené světlo 200 lumenů (5 hodin).

Parabolický hliníkový reflektor pro perfektní světelný kužel s dosvitem až 350 metrů (30150 cd). Dosvit červeného světla je 30 metrů (218 cd) a zeleného 40 metrů (452 cd)
K napájení používá jeden nabíjecí vysokokapacitní Li-ion akumulátor 18650 3400 mAh, který je součástí balení.
V případě nouze lze použít i dvě jednorázové baterie CR123A.
Nabíjení přes USB-C konektor, indikace stavu nabití baterií.
Elektronika s digitální konstantní regulací výkonu a ochranou proti opačnému vložení baterií.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (neplatí pro stroboskop a režimy barevného světla).
Inteligentní ochrana proti přehřátí.
Rozměry 15 cm (délka) x 4 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla).
Váha 157 gramů (bez akumulátoru), 207 gramů včetně akumulátoru.
Tělo svítilny vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, hlava svítilny je doplněna o úderný ráfek.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí – momentary on/off).
Pevný klip pro bezpečné a jednoduché nošení svítilny (odstranitelný).
Svítilna díky svému designu neprokluzuje v ruce a neotáčí se při položení.
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužek, nabíjecí USB-C kabel, akumulátor Fenix Li-ion 18650 3400 mAh.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: červený filtr AOF-L, zelený filtr AOF-L, modrý filtr AOF-L, bílý difuzér AOD-M, bílý difuzér AOT-02 a dopravní kužel AOT-L.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: kabelový spínač AER-03 V2.0, držák na kolo, držák na kolo Fenix, rychloupínací montáž na lištu ALG-15, montáž na zbraňovou lištu ALG-00, montáž na hlaveň, magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku a otočné pouzdro ALC-01.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta, USB adaptér podporující rychlonabíjení a barevný USB-C kabel.

Použití svítilny Fenix TK26R
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru černá izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pro zapnutí zmáčknete větší taktické tlačítko umístěné na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Stiskem menšího tlačítka na konci svítilny můžete kdykoliv během provozu přepínat mezi režimy bílého světla. Pro přepnutí do zábleskového režimu přidržte menší tlačítko zhruba 0,5 vteřiny. pro aktivaci barevného světla stiskněte třetí tlačítko na boku svítilny (svítilna musí být zapnutá). Dalšími stisky přepínáte mezi červeným a zeleným světlem. Pro návrat do módu bílého světla, stiskněte menší tlačítko na konci svítilny.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – pokud vzroste teplota svítilny nad 65°C, tak začne automaticky snižovat výkon v pozvolných krocích , dokud se její teplota neustálí. Jakmile teplota svítilny klesne pod 65°C, tak se výkon opět automaticky zvýší na původní úroveň.
Indikace stavu nabití baterií – při každém zapnutí se aktivuje na tři vteřiny indikační LED v bočním tlačítku svítilny. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 85%. Zelené blikání znamená 50-85% kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 25-50%. Červené blikání značí, že zbývá méně než 25% kapa