rybareni24.cz

Fenix taktické pero t6 s led svítilnou černé

Zcela unikátní výrobek Fenix taktické pero t6 s od společnosti s dlouholetou tradicí FENIX jednoduše naleznete aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Akční cena již od 1 099 Kč.
EAN: 191185
Fenix taktické pero t6 s led svítilnou černé
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
1 099

Tělo je vyrobené ze slitiny hliníku A6061-T6 a jeho povrch je opatřen tvrdou anodizací typu HA-III s vysokou odolností proti poškrábání. Svítilnu napájí zabudovaný Li-pol akumulátor s kapacitou 100 mAh, který se dobíjí přes moderní USB-C konektor. Celkově svítilna nabízí tři stupně svícení s výdrží až 26 hodin. Úderný hrot tvořený keramickou kuličkou, náplň německého výrobce Schmidt (pero je dodávané s náplní černé barvy) a vysoce kvalitní světelná dioda z něj činí nepostradatelného společníka pro psaní, taktickou obranu nebo nouzové situace v drsných a extrémních podmínkách.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
 
Parametry taktického pera Fenix T6

Kvalitní LED MATCH CA18 dioda s životností 50 000 hodin.
Tři režimy svícení: 80 lumenů (0,7 hodiny) -> 20 lumenů (2,5 hodiny) -> 1 lumen (26 hodin).
Napájení zajišťuje vestavěný Li-pol akumulátor o kapacitě 100mAh.
Nabíjení přes USB-C konektor.
Indikace kapacity akumulátoru, ochrana proti přehřátí.
Dosvit 18 metrů (82 cd).
Výjimečné řemeslné zpracování.
Úderný hrot – keramická kulička.
Výměnná kovová kuličková náplň Schmidt Mine 635 M s inkoustem černé barvy.
Vyrobeno ze slitiny hliníku A6061-T6 s anodizovaným povrchem HAIII s vysokou odolností proti poškrábání.
Aktivace pera otočením.
Prachotěsná a voděodolná dle standardu IP66 (ostřikování silnými proudy vody ze všech směrů).
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metru.
Rozměry 14 cm (délka) x 1,4 cm (průměr).
Hmotnost 33 gramů.
Součástí balení je náhradní o-kroužek a nabíjecí USB-C kabel.

Produktové recenze

Pero je mocnější než meč! Nebo se tedy minimálně hodí i při airsoftu, jak dosvědčí Richard Báča z Airsoft Vlogu ve svém videu.

Použití
Psací hrot se z pera vysouvá otočným mechanismem, stačí tak otočit přední částí pera a začít psát. Otočením na druhou stranu hrot opět schováte.
Zapnutí nebo vypnutí svítilny probíhá podržením tlačítka po dobu 0,5 vteřiny. Dalšími krátkými stisky při zapnuté svítilně cyklicky přepínáte mezi světelnými režimy 1 – 20 – 80 lumenů.
Ovládací tlačítko lze uzamknout, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. v kapse nebo při převozu v zavazadle. Při vypnuté svítilně dvakrát rychle (v rozsahu 0,5 vteřiny) stiskněte ovládací tlačítko. Svítilna dvakrát zabliká v nejnižším světelném režimu a tím tak značí uzamknutí. Pro odemknutí tlačítko opět dvakrát rychle stiskněte, svítilna opět dvakrát zabliká a je odemknuta.
Nabíjení
Rozšroubujte pero přibližně v polovině, tím se odkryje nabíjecí USB-C konektor na koncové části. Poté zapojte nabíjecí USB-C kabel do pera a druhý konec kabelu do USB konektoru počítače, USB adaptéru do sítě nebo do auta. Během nabíjení svítí indikační LED na svítilně červeně, po plném nabití svítí zeleně. Standardní doba nabíjení je přibližně 1 hodina.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části, poruší se tím záruka.
Pokud svítilna nepřepíná na vyšší režimy výkonu, nebo se nerozsvítí, tak je vybitý akumulátor – dobijte ho.

Záruka
Záruka dva roky.
Max výdrž 26 hod Napájení Interní akumulátor Počet režimů 3 Vodotěsnost IP66 (prudký déšť) Barva světla Denní bílá (5500-6500 K) Světelný zdroj MATCH CA18 Hmotnost 33 g