rybareni24.cz

Fishstone systém na závěs kamene zip set – sandy

Oblíbený a kvalitní produkt Fishstone systém na závěs kamene od skvělého výrobce Fishstone lze získat aktuálně na webu extra výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 333 Kč.
EAN: 686082342926
Fishstone systém na závěs kamene zip set - sandy
Ověřit dostupnost »
Značka: Fishstone
333 475 Kč Sleva -29%

Gumový popruh jednoduše navlečete na vrchní část klipu, následně obepnete kámen a druhou stranou popruhu opět navlečete na vrchní část klipu. Takto klip s popruhy Fix drží kámen dostatečně pevně i při nahazování a drží o dost bezpečnějí, než při používání klasických gumiček. Mate tak 100% jistotu, že vaše montáž bude ležet dokonale na dně. Proto jsou tyto gumové popruhy vhodné zejména pro lov v krátkých a středních vzdálenostech.
Při použití popruhů Slip se kámen uvolní až při razantním záběru, když se kapr razantně rozjede a kámen se vypne pro bezpečné zdolávání. Z tohoto důvodu jsou tyto montáže ideální pro použití  v zarostlých oblastích a v blízkosti různých překážek nebo na lov na dlouhé vzdálenosti. Zároveň je tento systém dostatečně neviditelný, aby splynul se dnem a oklamal tak i zkušené kapry.
Celý systém Zip je tak ideální jak pro lov na krátko, nahazování, tak i daleké vyvážení s případným potřebným vypnutím kamene. V balení najdete i bižuterii pro vytvoření průběžné koncové montáže.
Dostupné ve 4 barevných provedeních: Rocky, Muddy, Veggie, Sandy.
Obsah balení:

2x klip pro uchycení gumového popruhu
6x drátek na zafixování obratlíku (montáže)
3x gumový popruh Slip (1x M. 2x L)
3x gumový popruh Fix (1x S, 1x M, 1x L)
3x kamenná zátěž (1x S, 1x M, 1x L)