Flajzar sada signalizátorů neon tx3 set 4+1

Tento exkluzivní produkt Flajzar sada signalizátorů neon tx3 od skvělého a známého výrobce FLAJZAR máte možnost najít právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Pouze nyní za 7 940 Kč. EAN: 8594073548160
Flajzar sada signalizátorů neon tx3 set 4+1
Značka: FLAJZAR
7 940 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Signalizátor záběru FISHTRON NEON TX3B, vyniká perfektním zpracováním a nejmodernější elektronikou. Samozřejmostí je integrovaný vysílač dálkového příposlechu s dosahem až 150 metrů.
Dva jednoduché a snadno ovladatelné regulační prvky vám umožní nastavit všechny potřebné parametry signalizátoru, jako je hlasitost, citlivost (délku odvíjení vlasce) a výška tónu.
Ve vrchní části najdete multifunkční ovládací tlačítko, kterým signalizátor záběru nejen zapnete a vypnete, ale co víc? Rozsvítí také bílé poziční LED diody. Záměrně jsme je pro vás umístili do zadní části, zcela nahoru, aby vám po záběru osvítili i lovné místo. A to není vše. Jak sami zjistíte, výborně vám poslouží jako maják, díky kterému se rychle zorientujete v případě zavážení krmiva. Tuto výhodu oceníte především za špatné viditelnosti nebo v noci.
Signalizátor záběru má integrovaný senzor okolního osvětlení, který zajišťuje inteligentní regulaci jasu podle světelných podmínek. Díky tomu se LED diody v noci ztlumí, aby neoslňovaly a naopak ve dne svůj jas zesílí.
Novinkou je také přijímač dálkového příposlechu, umožňující přijímat až šest zařízení. Spolupracuje nejen se signalizátory záběru FISHTRON NEONTX3, Q9-RGB TX, CATFISH TX3, ale umí vyhodnotit i poplach z bezdrátových čidel ALF3 a připojení dalšího vybraného příslušenství FLAJZAR. Jednoduchý, malý, dobře nositelný a s dlouhou výdrží baterie – to je nový přijímač FISHTRON RX SIX.
Základní vlastnosti signalizátoru záběru FISHTRON NEON TX3:

Elegantní průsvitný design
Stylová sloupcová LED signalizace
Řada zářivých barevných variant
Inteligentní regulace jasu
Poziční LED diody „maják“
Extrémně jednoduché ovládání
Přijímač pro 6 zařízení
Dosah až 150 metrů
Unikátní konstrukce
Nejmodernější elektronika
Český výrobek
Funkce MUTE
baterie LR-01 2x 

FISHTRON RX SIX
Spolupracuje nejen s novými signalizátory záběru FLAJZAR FISHTRON NEON TX3, e3TX, Q9-RGB TX a CATFISH TX3, ale umí vyhodnotit i poplach z bezdrátových čidel FLAJZAR FISHTRON ALF3 a připojení dalšího vybraného příslušenství FLAJZAR. Jednoduchý, malý, dobře nositelný a s dlouhou výdrží baterie – to je nový přijímač FLAJZAR FISHTRON RX SIX.
Přijímač pro 6 zařízení:

Dosah až 150 metrů
Unikátní konstrukce
Nejmodernější elektronika
Český výrobek

Obsah sady:

Přijímač FISHTRON RX SIX
FISHTRON NEON TX3 B, NEON TX3 G,  NEON TX3 R, NEON TX3 V
Praktický kufřík pro přenášení