rybareni24.cz

Giants fishing sada krmítek method feeder deluxe 4+1 (30+40+50+60 g)

Tento velmi oblíbený výrobek Giants fishing sada krmítek method feeder deluxe od našeho výrobce GIANTS FISHING snadno naleznete zde teď za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 169 Kč. EAN: 8592673760081
Giants fishing sada krmítek method feeder deluxe 4+1 (30+40+50+60 g)
Popis produktu

Velmi oblíbené a kvalitně zpracované krmítko, které je vhodné pro lov na method feeder nebo lehkou kaprařinu. Díky jeho aerodynamickému tvaru můžete házet přesně a velmi daleko. Se stlačenou krmítkovou směsí nebo peletami odhodíte daleko i za silného větru. Tvar krmítka zaručuje, že drží při dně i v proudu. Jeho součástí je rychlovýměnný klip pro rychlou výměnu návazce. Použitím klipu zafixujete krmítko k montáži. K montáži je vhodné použit pevnostní obratlík velikosti č. 8, který přesně pasuje do krmítka. Když klip vyjmete, můžete použít krmítko jako průběžné. 
Sada obsahuje krmítka o hmotnostech: 30, 40, 50 a 60 g.

Součástí sady je vanička.
Vysoce kvalitní formička, která je určena pro methood feederová krmítka řady Deluxe v zátěžích 20 až 60 gramů. Díky této prvotřídní formičce, docílíte dokonalé plnění methood feederového krmítka a vytvoříte bábovičku, do které navíc můžete vložit i háček s nástrahou a tím výrazně zvýšit své šance na úlovek. Tato formička je dostatečně měkká a pružná, což zajití snadné vymáčknutí krmení z formičky.