rybareni24.cz

Hotspot design bunda carpfishing eco zip-velikost m

Akční a ve slevě produkt Hotspot design bunda carpfishing od známého dodavatele HOTSPOT DESIGN lze pořídit zrovna za výhodnou cenu! Nyní pořídíte za 3 499 Kč.
EAN: 8054382260929
Hotspot design bunda carpfishing eco zip-velikost m

Je polstrovaná 160gsm polyestreovou tkaninou pro zahřátí i v opravdu chladných dnech. Bundu můžete používat i při velmi nízkých teplotách a bude vám příjemně. Jedná se o teplý, polstrovaný a robustní produkt, který je vhodný pro outdoorové aktivity a který vás udrží v teple a suchu a současně odvětrává vlhkosti z těla. Tato bunda je odolná vůči špatným venkovním podmínkám jako je silný déšť a vítr.

 

Kapuca je perfektně nastavitelná okolo hlavy, pokud ji nepoužíváte, tvoří vysoký límec, který udržuje váš krk v teple.

 

Zip vpředu je voděodolný, stejně tak je voděodolná kapsa na hrudi a dvě velké boční kapsy s vertikálními zipy pokrytými širokou ochrannou klapkou. Bunda má i vnitřní kapsu na zip. Všechny kapsy jsou prostorné a praktické.

 

Zadní část bundy je prodloužená, takže vám chrání záda a poskytuje jim pohodlí a teplo. Rukávy jsou tvarované a manžety lze nastavit libovolně díky designovým kovovým cvočkům.

 

Výjimečně teplá, prodyšná, robustní a nepromokavá bunda, odolná proti větru, ve které se mísí nadčasový a stylový design. Výsledkem je skvělá a velmi kvalitní bunda!