rybareni24.cz

Ibite splávek allround mega – 3 g

Tento zlevněný produkt Ibite splávek allround mega - od výrobce s mnohaletou tradicí IBITE jde pořídit u nás nyní ve slevě! Cena od 205 Kč.
EAN: 5999018211872
Ibite splávek allround mega - 3 g
Ověřit dostupnost »
Značka: IBITE
205

Všechny produkty iBite se zaměřují na nejčerstvější novinky, které ulehčí každodenní život rybářů.
Už samotná značka iBite zní zajímavě a z názvu lze předpokládat jistý druh technické novinky. To platí pro všechny produkty v rámci této série. Všechny produkty iBite se zaměřují na nejčerstvější novinky a vývoj, který ulehčí a také obohacují každodenní život a na břehu vody. Aktuální série nabízí rybářům lovícím plovoucími metodami zajímavé řešení k nočnímu rybolovu. Myšlenku produktu inspirovaly noční vycházky na ryby se svítícími tyčinkami, kdy se nám splávek ztrácel v černé tmě. To už je nyní pouze pěknou vzpomínkou.
S inovativním řešením přišel iBite, který do svého splávku zakomponoval LED diodu, která osvětluje anténu splávku a lze ji zapnout a vypnout. Z antény splávku je tak vyzařováno jasné světlo, které nejde v noci přehlédnout. Splávek má v sobě baterii 311, která má životnost až 24 hodin. Díky tomu je konec promrhaným záběrům, kvůli nepříznivým světelným podmínkám.
Součástí splávku jsou 2 LED světla, jedno zelené a jedno červené, což Vám umožňuje vybrat si vhodnou barvu vzhledem k aktuálním podmínkám lovu.