rybareni24.cz

Korda boty kore kombat boots olive – 9

Často hledaný produkt Korda boty kore kombat boots olive s pečetí kvality od značky KORDA jde koupit momentálně na našich stránkách levně. Výhodně za 3 354 Kč.
EAN: 5060660631056
Korda boty kore kombat boots olive - 9
Ověřit dostupnost »
Značka: KORDA
3 354

Byly navrženy s ohledem na pohodlí a funkčnost, stejně tak na to aby jste  na břehu vypadali stylově.Mají vynikající hydroizolační vlastnosti, což je zásadní při chůzi v mokré trávě nebo pokud stoupnete  do mělké vody nebo kaluží, protože není nic horšího než mokré nohy  . Podešvy byly navrženy s ohledem na přilnavost a odolnost a podrážka nabízí vynikající přilnavost na mnoha typech povrchů, s nimiž se pravděpodobně setkáte při rybaření, a pomůže vám zabránit uklouznutí.
Boty Kombat jsou také skvělé pro chůzi na delší vzdálenosti, poskytují komfort a pohodlí, a sotva budete vědět, že je máte na sobě! U mnohých bot je problém s jejich nazutím nebo vyzutím , tyto byly navrženy speciálně s ohledem na rybáře a jsou upraveny tak, aby jste byli schopní je okamžitě obout, i když máte uprostřed noci záběr. Dalším problémem u některých outdorových bot je to, že se tkaničky stále rozvazují, což znamená nejen to, že je musíte neustále zavazovat, ale také to znamená, že se vám namočí ale také o ně můžete zakopnout, ale boty Kombat mají plochý  design, který pomáhá zajistit, že se tak nestane a budou bezpečně zavázané.
Danny Fairbrass vysvětlil: „Jsou navrženy jako velmi kvalitní turistické boty, které jsem koupil v Itálii před několika lety za mnohem více peněz, než stojí tyto. Jsou vyrobenyz kůže, mají uvnitř voděodolnou membránu, takže můžete stát ve vodě, pokud chcete. Lidé se ptají, zda nejsou příliš teplé – ne,  nejsou teplé, protože by neměly být, protože mají být vodotěsné a mají dobrou přilnavost, ale jejich nošení v kombinaci s našimi nepromokavými a merino ponožkami udrží vaše nohy v nich teplé. “
Poznámka: Při nákupu nezapomeňte vzít v úvahu ponožky, které s nimi budete nosit, protože při nošení silnějších ponožek budete možná potřebovat větší velikost.