rybareni24.cz

Korda návazcový vlasec mouth trap 20 m – 0,53 mm 25 lb

Unikátní produkt Korda návazcový vlasec mouth trap 20 m - 0,53 mm od výrobce se skvělou pověstí KORDA pohodlně pořídíte právě teď ve výhodné akci! Aktuálně za 259 Kč.
EAN: 5060062113655
Korda návazcový vlasec mouth trap 20 m - 0
Ověřit dostupnost »
Značka: KORDA
259

Extra tuhý a díky speciální molekulární struktuře dobře tvarovatelný „vlasec“, který je určen zejména pro tvorbu Choddy návazců.
Vzhledem ke skvělé oděruvdornosti a pevnosti v uzlu je tento materiál vhodný i pro přípravu kombinovaných návazců.
Mouthtrap – tuhý návazcový vlasec, byl vyvinut speciálně pro vytvoření dokonalého ztuženého návazce, který by se nekroutil a nezamotával. Mouthtrap je k dostání v 15lb, 20lb a 25lb, v přirozeném přírodním odstínu, který splyne s každým okolím, což je prioritou Teamu Korda. Takže pokud chcete získat dokonalý ztužený materiál, potom zkuste Mouthtrap, určitě nebudete zklamáni! Během testování se projevila jedna vlastnost, pro kterou Mouthtrap všichni naši testéři velmi chválili, a to že se s tímto materiálem pracuje mnohem snadněji, než s jakoukoli jinou „ztuženkou“ na trhu. Není třeba ho před použitím zahřívat nad horkou parou, což během rybaření zdržuje a vyžaduje extra úsilí. Díky jeho unikátnímu složení a vysoké paměti, si tento materiál zachová i zakřivení, pokud ho tak zformujeme. Můžeme tak získat dokonalý ztužený návazec pro použití s pop-upem. Jinými slovy jsme vyrobili nejdokonalejší ztužený návazec z vlasce na současném trhu.
Dostupné ve variantách:

15 lb – 0,43 mm
20 lb – 0,47 mm
25 lb – 0,53 mm