rybareni24.cz

Korda návazec kable leadcore leader heli safe 50 cm – weed

Tento neodolatelný výrobek Korda návazec kable leadcore leader heli safe od výrobce se skvělou pověstí KORDA jde pořídit právě teď v naší nabídce ve výprodejové akci! Aktuálně za super cenu 337 Kč.
EAN: 5060660639656
Korda návazec kable leadcore leader heli safe 50 cm - weed
Ověřit dostupnost »
Značka: KORDA
337

Délka 50 cm je ideální pro ochranu vlasce na dně jezera, ochranu ryb při zdolávání a pro nahazování na velké vzdálenosti. vynikající vlastnosti proti zamotání.
K dispozici je také možnost přidání kolíčku (dvě součástí balení), což znamená, že olovo je vždy na pevno a neodpadne, ale v případě utržení se ryba může stále uvolnit díky bezpečnostnímu systému No-Trace. Použití QC Ring Swivel velikosti 11 vám umožňuje rychlou a snadnou výměnu návazců a díky zakončení smyčkou na jednom konci usnadňuje rychlé připojení k vašemu kmenovému vlasci – styl smyčky do smyčky je nejjednodušší a nejrychlejší. Návazce Kable Heli-Safe Leadcore jsou k dispozici ve variantě Gravel Brown nebo Weed/Silt, se dvěma kusy v balení, a také se dodávají s: 2 x náhradními kuličkami No-Trace Beads; 2 x Mini Heli-Safe kolíčky; 2 x Mini Heli-Safe červené pružiny.