rybareni24.cz

Mikbaits boilies gangster g2 krab ančovička asa – 1 kg 24 mm

Tento neodolatelný kousek Mikbaits boilies gangster g2 krab ančovička asa - 1 od skvělé a známé značky MIKBAITS jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za příznivou cenu. Nyní pořídíte za 480 Kč. EAN: 8595602200832
Mikbaits boilies gangster g2 krab ančovička asa - 1 kg 24 mm
Popis produktu

Přestože s ním chytali na těžkých státních vodách, dokázali testeři firmy Mikbaits  ulovit spoustu velkých kaprů (včetně ryb přes 20kg) i několik obřích sumců. Váhový průměr ryb byl velmi vysoký, což je přičítáno unikátnímu složení Gangster boilie.

 

Více než 75% směsi tvoří nejlepší rybí moučky ( z větší části enzymatické), atraktory a extrakty včetně fantastického Feedstimu XP. Díky tomu má Gangster silnou slanou chuť a vůni mořské potravy. Je také velmi pevný, na háčku vydrží nastražený i více než dva dny. Gangster funguje i s minimem návnady, ryby na nej reagují okamžitě,ale čím déle a více s ním vnadíte, tím je lepší. Jsme si jisti, že i Vám Gangster přinese spoustu záběrů a že Vám splní vaše sny o obřích kaprech.

 

Složení: Rybí a enzymatické rybí moučky 60%, ptačí zoby, mléčné proteiny, rostlinné proteiny, atraktory, extrakty 6%, tekuté potravy, Ultra esence, esenciální oleje.