rybareni24.cz

Nash boilies stabilised scopex & squid-5 kg 20 mm

Tento velmi oblíbený kousek Nash boilies stabilised scopex & squid-5 od přední společnosti NASH lze získat v naší internetové nabídce se slevou! Momentálně v akci za 1 299 Kč. EAN: 5055108868071
Nash boilies stabilised scopex & squid-5 kg 20 mm
Ověřit dostupnost »
Značka: NASH
1 299
Popis produktu

Díky loňskému navýšení kapacit výroby, můžeme nyní opět všem rybářům nabídnout tohoto bájného jednorožce, hlavně i těm, kteří na Scopex Squid doposud ještě nechytali. 

 

Velkou výhodou je také fakt, že je tato lahůdka pro všechny kapry naprosto neznámá a to i pro největší ryby jezera. Recept je starší, než 20kg kapři samotní. 

 

Rekordní 30kg „Two Tone“ ulovený Gary Bayesem na Conningbrook’s byl chycen po téměř 10 letech od začátku prodeje Scopex Squid. Mimo jiné stejná rybu po Garym ulovilo ještě dalších 5 rybářů, všichni na stejnou nástrahu!
Jedná se o nástrahu, díky které chytil Jim Shelley ikonického Black Mirror z Colnemere nebo kapra jménem The Client z Fen Drayton. Takto bychom mohli pokračovat do nekonečna…

 

I ryby pod velkým rybářským tlakem, neodolají lahůdce s názvem Scopex Squid. Jedná se o jednu z nejpozoruhodnějších a nejúspěšnějších nástrah naší produkce vůbec.