rybareni24.cz

Nikl boilies giga squid – 2,7 kg 24 mm

Nejprodávanější výrobek Nikl boilies giga squid - 2,7 pocházející od značky NIKL máte možnost nakoupit tady a teď právě ve výprodejové akci! Levně za 1 449 Kč.
EAN: 8592400002972
Nikl boilies giga squid - 2
Ověřit dostupnost »
Značka: NIKL
1 449

Boilies obsahuje mix rostlinných, ale hlavně kvalitních rybích a olihňových mouček. Zásadní roli „hrají“ atraktory, mezi které patří hlavně squidové esence, které jsme dlouho kombinovali, aby finální vůně nebyla příliš ostrá, ale ani moc sladká. Vůni a chuť jsme navíc podpořili silicí černého pepře, o kterém víme, že je kapry akceptován snad na všech vodních plochách.
Po usilovné práci se nám podařilo vyrobit maximálně chutné a přitažlivé boilies, které budou kapři s důvěrou sbírat po celý rok. Zajímavostí je, že boilies obsahuje i drobné mini peletky s vysokým obsahem rybích olejů, které se při výrobním procesu částečně rozpustí, některé zůstávají v pevném stavu a celkově tak dodávají kuličkám na atraktivitě.
Jelikož nám hodně záleží na prosperitě a zdravotním stavu kaprů, i Giga Squid obsahuje náš unikátní vitamínový premix „Carp Imunity“, který podporuje jejich imunitní systém a zlepšuje zdravotní stav.