rybareni24.cz

Prologic prut c1 avenger ab carp rod ar – 3,66 m (12 ft) 3 lb akční set 2 ks

Tento kvalitní a levný produkt Prologic prut c1 avenger ab carp rod ar - 3,66 m od skvělé značky PROLOGIC snadno můžete získat v naší internetové nabídce za nejnižší cenu. Produkt momentálně prodáváme za 3 799 Kč.
EAN: 169519
Prologic prut c1 avenger ab carp rod ar - 3
Ověřit dostupnost »
Značka: PROLOGIC
3 799 4 798 Kč Sleva -20%

Vzali jsme řadu C1 Avenger zpět na rýsovací prkno a představili jsme řadu technických změn a vylepšení, abychom zajistili, že tyto pruty budou i nadále nabízet vynikající výkon za velice přijatelnou cenu. Řada Avenger sdílí mnoho konstrukčních procesů, výrobních technik a standardů s řadou Inspire, což znamená, že spojuje krásné povrchové úpravy se super štíhlými a citlivými blanky. Řada je k dispozici se dvěma různými akcemi: AR – univerzální, semi-parabolická zdolávací akce a XD – rychlejší akce zaměřená na daleké nahazování, která vám umožní snáze dosahovat delších hodů. Všechny modely o délce 12ft a 13ft jsou vybaveny efektivními 50mm naváděcími SiC očky, které jsou dále doplněny 16mm špičkovým očkem. 
Všechny modely se vyznačují minimalistickými doplňky s elegantním a stylovým designem. Disponují elegantním sedlem navijáku Inspire a klasickou dělenou rukojetí z japonské smršťovačky. Tyto pruty zkrátka představují kvalitu za cenu, kterou budete milovat skoro stejně jako rybaření s těmito pruty.
Parametry:

Velmi tenký blank z HM uhlíku
Prvotřídní 50mm SIC očka (mimo 10ft model)
16mm špičkové očko zabraňující zamotání
Černě eloxované sedlo navijáku
Dělená rukojeť
Zdolávací /nahazovací AR-XD akce
K dispozici i model Spod & Marker