Dam batoh intenze back pack 4 boxes 25 l

4 horizontálně zabalené krabice na návnady vytvářejí prostor pro různé návnady. Hlavní komora nabízí prostory pro potraviny, fotoaparát a veškeré další vybavení. Přední kapsa je ideální pro uložení věcí, jako je váš mobil. Na jedné z bočních kapes najdete krabičku na drobné náčiní, jako jsou obratlíky nebo háčky, do dalších kapes můžete uschovat klíče a další drobnosti. Silné polstrované ramenní popruhy zabraňují kyselým zádům po dlouhém dni rybaření, zatímco vy máte volné ruce.
 
• Batoh ze 100 % polyesteru • Krabice na návnady ze 100 % PP-Materiálu • 4 krabičky na návnady „M“ (27x18x5cm) • Obsahuje malou krabičku na patentky nebo háčky v boční kapse

Delphin taška na hygienické potřeby nice space c2g

Delphin Nice SPACE C2G je taška určená především pro hygienické potřeby. Odteď můžete nosit veškeré své hygienické vybavení v jedné tašce a mít jej vždy pohromadě. Taška je vybavena praktickým popruhem na suchý zip, který je doplněn o plastový háček. To umožňuje zavěšení v bivaku, nebo na kmen či větev stromu a podobně. Na opačném konci jsme umístili popruh na suchý zip, který provlečete středem role toaletního papíru a spojíte. Následně můžete tento toaletní papír bez problémů odvíjet. Uvnitř se nachází kapsa na toaletní papír a další praktické odkládací prostory, které jsou uzavíratelné zipem. Ve střední části jsou 3 přepážky, do kterých lze uložit například hřeben, zubní kartáček, nůžky a jiné. Najdeme zde i malé zrcadlo (5.5x8cm), které je opatřeno plastovou krytkou a připevněno je k taštičce prostřednictvím suchého zipu, díky čemuž jej lze v případě potřeby vyjmout. Na vnější straně je taška vybavena poutkem pro jednodušší nošení.
Delphin Nice je opatřena kvalitními zipy, disponujícími plastovým taháčkem, který je na konci rozšířen, a proto jej lze jednoduše uchopit a tašku rychle otevřít.
Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Scierra batoh kaitum xp back pack 20 l

• 1680D s PU nátěrem pro maximální voděodolnost • Spandexová síťovina • Nylonové zipy • Snadno přístupná hlavní komora s elastickou kapsou na straně tašky • Vnější spandexová kapsa na oblečení do deště • Elastické boční kapsy ze spandexu, s horním držákem na tyč • Snadno uchopitelná rukojeť nahoře • Polstrovaný systém ventilace vzduchu na zádech • Polstrované ramenní lemy s hrudním zámkem

Scierra batoh kaitum xp sling bag right shoulder 15 l

• 1680D s PU nátěrem pro maximální voděodolnost • Nylonové zipy • Hlavní přihrádka se síťovanou kapsou na zádech • Přední kapsa na návazcový materiál a příslušenství • Uchycení popruhů na nářadí • Vnější šňůrka na návazcové materiály • Polstrovaný systém ventilace vzduchu na zádech • Polstrovaná ramena obroučka s náprsním zámkem • Kapsa na sluneční brýle

Scierra batoh kaitum wp day pack 22 l

• Velikost 52x23x18cm – 22L • 1 velká hlavní komora • Přední kapsa s voděodolným zipem • Levá boční vnější kapsa • Možnost uchycení na tyč na straně kapsy • Kryt kapuce, uložení dalšího oblečení • Tvrdá deska, komfortní systém proudění vzduchu proti tašce • Nastavitelné polstrované ramenní lemy • Nastavitelný hrudní pohodlný popruh • Popruh pro snadné uchopení nahoře

Scierra batoh waders and dry bag 43 l

• 1 velká hlavní přihrádka • Přední kapsa s voděodolným zipem • 3 otáčky rolovací, systém přezek • Nastavitelné a odnímatelné ramenní lemy • Materiál Ribr stop • Udrží vaše mokré broďáky a brodící boty • Při rybaření je to vaše suchá taška

Ngt pouzdro na vidličky

Pouzdro je opatřeno dvěma prostornými vnějšími kapsami, vhodnými pro hlásiče, swingery a příposlech, případně baterie a nějaké drobnosti. Pouzdro je uvnitř chytře a prakticky rozděleno pevnou přepážkou. která zabrání poškození jednotlivých částí mezi sebou a pro maximální zajištění vložených hrazd a vydliček jsou s zde našité fixační gumy a pásky na suchý zip.
V tomto pouzdře budou vaše hrazdy, vidličky i hlásiče v bezpečí a jako v bavlnce.
Hrazdy a vidličky nejsou součástí balení.

Delphin brašna na notebook ntb+ space g2

Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže. Taška Delphin NTB+ byla navržena vzhledem k požadavkům moderní doby, kdy stále větší množství rybářů nosí s sebou k vodě notebook. Ať už ho berete kvůli pracovním povinnostem nebo zábavě, vždy je dobré jej mít během transportu důkladně chráněn. A právě pro tento účel je taška NTB+ jako stvořená. Hlavní komora tašky disponuje dostatečným místem pro uložení všech standardně prodávaných notebooků o rozměru 15,6 palců. Kromě tohoto rozměru lze do pouzdra pohodlně vložit i větší notebooky až do rozměru 17 palců, zde záleží na poměru stran a tloušťce samotného notebooku. Maximální rozměry pro notebook jsou uvedeny níže v tabulce, ale také v galerii obrázků. Díky tvrdým stěnám (PE deska všitá ve stěnách) a měkkému polstrování bude váš notebook důkladně chráněn před nárazy a nechtěným poškozením. Kromě toho se uvnitř nachází velká zipovatelná kapsa umožňující sbalit různé dokumenty. Na přední straně jsou umístěny tři kapsy, přičemž každá z nich má své nepostradatelné využití. Největší kapsa je určena speciálně na nabíječku, přičemž bez problémů pojme i nabíječky s opravdu velkými adaptéry. Dvě menší kapsy zase umožňují sbalení dodatečného příslušenství či psacích potřeb. Spodní strana tašky a boky do výšky 4 cm jsou opatřeny odolnou nepromokavou látkou, díky které se nic neděje ani pokud tašku položíte na mokrou či špinavou zem. Během transportu se o komfort stará mimořádně měkké polstrování popruhu pro zavěšení na rameno či praktické rukojeti pro nošení tašky v ruce. Technické parametry:

Celkový rozměr: 43x31x5cm
Vnitřní prostor pro notebook: 40.5 x 30.5 x 4.5 cm
Rozměr přední velké kapsy: 36x23x4cm
Rozměr přední střední kapsy: 20x18x3cm
Rozměr přední malé kapsy: 10x19x3cm Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Delphin taška na světlo light space g2

Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže. Pokud často neumíte najít ve vaší výbavě to správné místo na svítidla jako čelovky, či trubicové bivakové světlo a obvykle je jen tak hodíte mezi ostatní věci, tak jistě oceníte Delphin Light SPACE C2G. Jedná se o důmyslně navrženou tašku, jejíž boční a spodní stěny jsou tvrzené, čímž budou vaše svítidla vždy důkladně chráněna před znehodnocením či nechtěným zapnutím. Vnitřní prostor lze přizpůsobit pomocí odnímatelné přepážky na suchý zip a je tedy jen na vás jak si jej upravíte na základě toho, co uvnitř chcete přenášet. Polstrované víko je zevnitř opatřeno praktickou síťovou kapsou na zip, do které můžete uložit další drobné příslušenství ke svítidlům jako baterky, konektory či nabíjecí kabely. Technické parametry:

Vnější rozměry: 35x8x7cm
Rozměr vnitřní kapsy: 32×6 cm Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Delphin kávový čajový set cotea

Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže. Rozměrem malý, obsahem velký – takový je Delphin COTEA. Produkt s malými transportními rozměry, díky čemuž nezabere ve výbavě téměř žádné místo. Přesto ukrývá sadu, která potěší každého, kdo si u vody rád vychutná dobrou kávu nebo teplý čaj. COTEA obsahuje dva kvalitní nerezové hrníčky, dvě čajové lžičky a také dvě uzavíratelné nerezové nádobky, které poslouží například pro cukr a kávu. Samotná taštička disponuje malou síťovanou kapsou, která bez problémů pojme dostatečnou zásobu čajových sáčků. Navíc je opatřena kvalitními zipy, přičemž ten vnější je vybaven praktickým taháčkem s logem firmy Delphin. COTEA je designováno v jedinečné C2G kamufláži s efektním piktogramem definujícím využití tohoto zajímavého produktu. Sada obsahuje:

základní tašku
2 čajové lžičky
2 nerezové hrníčky
2 uzavíratelné nádobky Technické parametry:
Vnější rozměr: 17cm x 12cm x 10cm
Objem hrníčků: 2dcl
Objem nádobek: 1dcl Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Delphin taška na bižuterii tackle space c2g

Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže. Delphin TACKLE SPACE je praktická polstrovaná taška ve stylovém C2G provedení, určená především pro odkládání a přenos rybářské bižuterie. Hlavní úložný prostor je rozdělen vyjímatelnou polstrovanou přepážkou na suchý zip, pomocí které si jej můžete přizpůsobit dle vlastních požadavků. Je možné zde uložit krabičky s bižuterií, olůvka, návazcové šňůrky a vše ostatní potřebné k přípravě vašich koncových sestav. Středový panel je opatřen malými síťovými kapsami po obou stranách. Jsou navrženy zejména pro ukládání balení háčků, obratlíků či jiných podobných komponentů. Díky síťovému provedení vždy vidíte co se nachází uvnitř a bez problémů tak najdete vždy tu správnou část výbavy. S taškou TACKLE SPACE budete mít od nynějška veškerou svou kaprařskou bižuterii na jednom místě! Technické parametry:

Rozměry: 30x20x14cm
Vnitřní kapsa: 29x15cm
Rozměr přepážek uvnitř: 18ks 9x5cm Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Mercucio dokladovka světlehnědá vzor 6 sumec celý

Malé přihrádky můžete využít na běžné doklady, jako například občanský nebo řidičský průkaz a větší přihrádky jsou zase přizpůsobeny rybářským průkazům a povolením. V nabídce si můžete vybrat hned mezi několika barevnými variacemi, například tmavě hnědou, světle hnědou nebo černou. A dokonce, hledáte-li nějaký osobnější dárek, můžete si vybrat z několika laserových rybářských vzorů.
Členění dokladovky:

2 průhledné záložky na větší doklady
2 průhledné záložky na menší doklady

Zapínání CZ: bez patentu Materiál: pravá kůže (hovězí)

Mercucio dokladovka světlehnědá embos sumec celý

Malé přihrádky můžete využít na běžné doklady, jako například občanský nebo řidičský průkaz a větší přihrádky jsou zase přizpůsobeny rybářským průkazům a povolením. V nabídce si můžete vybrat hned mezi několika barevnými variacemi, například tmavě hnědou, světle hnědou nebo černou. A dokonce, hledáte-li nějaký osobnější dárek, můžete si vybrat z několika laserových rybářských vzorů.
Členění dokladovky:

2 průhledné záložky na větší doklady
2 průhledné záložky na menší doklady

Zapínání CZ: bez patentu Materiál: pravá kůže (hovězí)

Mercucio dokladovka světlehnědá embos štika s udicí

Praktická kožená rybářská dokladovka pro nadšence. Dokladovka je přesně vytvořena na to, aby se do ní vešel rybářský průkaz, jakož i menší doklady. Členění dokladovky:

 2 průhledné záložky na větší doklady
 2 průhledné záložky na menší doklady

Delphin taška crossbody area urban carpath

Bezvadné šití, silné zipy, ergonomické střihy. To je Delphin AREA! Stylová crossbody taška, která rozhodně nenechá chladného žádného příznivce CARPATH kamufláže. Díky svým rozměrům je ideální pro uložení věcí, které je třeba mít vždy s sebou, jako například peněženka, mobil či klíče. Crossbody URBAN je vyrobena z kvalitního materiálu, odolného vůči vnějším vlivům. K tomu všemu je navíc celá taška polstrována měkkou výstelkou, která zaručuje dokonalou ochranu cenných věcí uvnitř. K ochraně přispívá také voděodolný a snadno omyvatelný materiál na spodní straně. Kromě hlavního úložného prostoru se zde nachází nenápadná, ale velmi praktická kapsa na zadní straně ale také menší kapsa vpředu. Díky tomuto provedení s více kapsami si můžete jednotlivé věci efektivně podělit a nevznikne vám tak mezi nimi zbytečný nepořádek. O komfort během nošení se stará ramenní popruh nastavitelný v široké délkové škále, čímž tato crossbody sedne opravdu každému. Technické parametry:

Celkové rozměry: 22x17x8cm
Rozměr přední kapsy: 18x12x2cm
Rozměr zadní kapsy: 15x15cm
Délka popruhu: 80-155 cm Kamufláž CARPATH je unikátním a patentovaným designovým vzorem, který v sobě skloubil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprů, které tuto kamufláž tvoří. Tento jedinečný a neopakovatelný návrh pochází kompletně z dílny značky Delphin a posouvá hranice vašeho rybářského vybavení do zcela nové dimenze.

Delphin termotaška s jídelním setem fullcool c2g

Termotaška s příborem Delphin FullCOOL C2G je určena na převoz potravin s potřebou co nejdelšího uchování jejich původní teploty. Celá taška je z vnitřní strany opatřena termovrstvou. Zároveň je osazena polstrováním o síle 8mm, což zajišťuje její stabilitu, i když je prázdná. Tato vrstva polstrování se chová jako dodatečný izolant a zvyšuje tak dobu uchování potravin. Termoizolační vrstva byla navržena tak, že překrývá vnější okraj o 1cm a zároveň je všitá i pod celý obvodový zip. Výrazně tím prodlužuje dobu ochrany nástrah či potravin. V případě, že by tato vrstva nebyla všitá pod zipem, vzduch proudící přes zip by mnohem rychleji vnikal dovnitř. Taška je z boku dodatečně osazena dvěma síťkami, které slouží jako úložný prostor.
V přední části je velká kapsa, ve které je umístěna kompletní jídelní sada pro dvě osoby. Obsahuje dva kusy plastových talířů, dva nože, dvě vidličky, dvě lžíce a dvě malé dezertní lžičky. Odteď si můžete dopřát více komfortu, i když jste u vody se svou polovičkou nebo parťákem!
Pro pohodlné nošení je taška FullCOOL C2G vybavená odepínatelným pásem na rameno a měkce polstrovanou rukojetí.
Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Prologic chladící taška element storm safe cool air dry bait bag 2 medium 12 l

Dokáží odolat i těm největším bouřím, které matka příroda dokáže vybičovat. Kombinace našeho mimořádně odolného camo EVA materiálu na vnější straně a chladicí izolační vrstvy na vnitřní straně zajišťuje, že vaše návnady zůstanou déle čerstvé a nedotčené nepřízní počasí ani otravnými hlodavci. Tašky na návnady jsou víceúčelové a obsahují integrované síťové vaky, které jsou ideální, pokud potřebujete přepravovat své boilies a u vody jej při delších vycházkách nechat dosušit. V řadě jsou k dispozici dva modely, dodávané buď s jedním velkým, nebo se dvěma středně velkými síťovými vaky, takže si můžete vybrat tu verzi, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Extra odolný EVA materiál
Chladicí izolační vrstva
Integrované sušicí síťové vaky
Ergonomická transportní poutka
Antikorozní zipy s vysoce viditelnými táhly
Objem 12 litrů

Prologic chladící taška element storm safe cool air dry bait bag 1 large 12 l

Dokáží odolat i těm největším bouřím, které matka příroda dokáže vybičovat. Kombinace našeho mimořádně odolného camo EVA materiálu na vnější straně a chladicí izolační vrstvy na vnitřní straně zajišťuje, že vaše návnady zůstanou déle čerstvé a nedotčené nepřízní počasí ani otravnými hlodavci. Tašky na návnady jsou víceúčelové a obsahují integrované síťové vaky, které jsou ideální, pokud potřebujete přepravovat své boilies a u vody jej při delších vycházkách nechat dosušit. V řadě jsou k dispozici dva modely, dodávané buď s jedním velkým, nebo se dvěma středně velkými síťovými vaky, takže si můžete vybrat tu verzi, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Extra odolný EVA materiál
Chladicí izolační vrstva
Integrované sušicí síťové vaky
Ergonomická transportní poutka
Antikorozní zipy s vysoce viditelnými táhly
Objem 12 litrů

Delphin pouzdro na vidličky stick space c2g

Delphin STICK SPACE je praktický obal na vidličky vyrobený z poměrně hrubé textilie, která je pouze z vnitřní strany pogumovaná, a proto je možné vnitřní stranu i lehce očistit od případných nečistot. Je navržen tak, abychom do něj uložili až 8 ks vidliček i hrubšího průměru, které mají ostrý hrot jako například naše C-STICK nebo D-STICK. Proto jsme spodní část, která je určena pro zasouvání hrotů, vybavili hrubým a zesíleným materiálem. Nyní se vám už nestane to, že by vám ostrý konec propíchl tašku nebo jinak poškodil věci uložené v ní. Obal s vidličkami jednoduše srolujete a zafixujete suchým zipem, který slouží i jako ochrana proti poškrábání. Pouzdro má na vrchní straně našitý popruh, který slouží jako rukojeť usnadňující transport.
Technické parametry:

Rozměr obalu- rozložen: 95x55cm
Rozměr obalu- složený: 80x20cm
Max. rozměr složené rozsošky: 80cm

Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Delphin jídelní set foody space c2g

Jídelní souprava, která vám iv odlehlých oblastech kempování dopřeje komfort civilizace 🙂 V chytře složeném setu naleznete úhledně uložené dva plastové talíře, multifunkční nůž (otevírá  na pivo, konzervy, vývrtku a nožík), dvě vidličky, dva příborové nože a jeden ostrý nůž. Příjemným detailem je i přiložený ručníček.
Technické parametry: Rozměry: 25x27x7cm Průměr talíře: 23cm Rozměr ručníku: 33x33cm
Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme ho číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Delphin termotaška cool space c2g

COOL SPACE je termotaška určená k převozu nástrah nebo potravin s potřebou co nejdelšího uchování její původní teploty. Celá taška je z vnitřní strany opatřena termovrstvou. Zároveň je vybavena polstrováním o tloušťce 6 mm, což zajišťuje její stabilitu i když je prázdná. Tato vrstva polstrování se chová jako dodatečný izolant a zvyšuje tak dobu uchování čerstvých nástrah či potravin. Termoizolační vrstva byla navržena tak, že překrývá vnější okraj o 1 cm a zároveň je všitá i pod celý obvodový zip. Výrazně tím prodlužuje dobu ochrany nástrah či potravin. V případě, že by tato vrstva nebyla všita pod zipem, vzduch proudící skrz zip by mnohem rychleji vnikal dovnitř. Taška je z boku dodatečně osazena dvěma síťkami, které slouží jako úložný prostor. Z přední části je výrazná kapsa pro uložení a ochranu rybářského příslušenství. Pro pohodlné nošení je COOL SPACE vybaven odepínatelným pásem na rameno a měkce polstrovanou rukojetí.
Technické parametry:

Rozměry: 30x22x28 cm
Rozměr sáčku: 25x20x5 cm
Rozměr boční síťky: 20×16 cm

Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Korum tackle blox unloaded

Navrženo pro umístění všeho, co potřebujete, na jednom vysoce organizovaném místě. Pečlivě jsme dimenzovali BLOX pro uložení nezbytných položek koncového náčiní, jako jsou cívky se šňůrou, balíčky háčků a příslušenství. Je zde možnost použít vyhrazený BITS BLOX, pokud dáváte přednost přihrádkám, a také možnost umístit koncové náčiní do víka krabice. Vaše návnadové nástroje a nůžky úhledně zapadnou na místo, zatímco hlavní box lze upravit pomocí přepážek tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Pokud si to přejete, můžete RIG BLOX také vložit dovnitř a udržet všechny vaše předem uvázané návazce v bezpečí před přírodními živly. Je to jedn box, ktery umí všechno!

Odolná konstrukce
Opatřeno těsněním
Nejorganizovanější krabička na rybářské potřeby

Korum tackle blox loaded s příslušenstvím

Navrženo pro umístění všeho, co potřebujete, na jednom vysoce organizovaném místě. Pečlivě jsme dimenzovali BLOX pro uložení nezbytných položek koncového náčiní, jako jsou cívky se šňůrou, balíčky háčků a příslušenství. Je zde možnost použít vyhrazený BITS BLOX, pokud dáváte přednost přihrádkám, a také možnost umístit koncové náčiní do víka krabice. Vaše návnadové nástroje a nůžky úhledně zapadnou na místo, zatímco hlavní box lze upravit pomocí přepážek tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Pokud si to přejete, můžete RIG BLOX také vložit dovnitř a udržet všechny vaše předem uvázané návazce v bezpečí před přírodními živly. Je to jedn box, ktery umí všechno!

Odolná konstrukce
Opatřeno těsněním
Nejorganizovanější krabička na rybářské potřeby
Naplněné příslušenstvím (nůžky, vrtáček, 4 jehly, návazcovník a krabička)

Korum krabička bits blox 4 slot

Navrženo pro umístění všeho, co potřebujete, na jednom vysoce organizovaném místě. BITS BLOX jsou ideální pro uložení menších předmětů koncového náčiní, volných háčků a závaží.

Avid carp pouzdro compound insulated pouch small

Celou řadu lze univerzálně vzájemně napasovat, abyste ušetřili místo a v konečném důsledku i čas během vašich sezení. Nešetřilo se na žádných nákladech a to se odráží na kvalitě produktů, decentním vzhledu a přizpůsobitelné konfiguraci, díky nimž vyčnívá z davu. Dávno pryč jsou dny, kdy se tápalo kolem zarovnávání zipů. Systém Compound klipu vás zbaví veškerého zmatku a umožní vám skládat zavazadla dohromady, jak to vyžaduje rybářská situace. Bez ohledu na vaši rybářskou situaci vám řada zavazadel Compound pomůže strávit více času rybařením a méně času organizováním vašeho náčiní.

Ideální úložiště pro všechny druhy potravin/nápojů.
Odolná vnější ochranná vrstva.
Rychlý a snadný systém uchycení klipu.
Plně polstrované.
Lze připevnik k celé řadě Compound.
2cestný Heavy Duty 10mm zip systém.
Stylový design popruhu.
Lze připevnit ke všem složeným taškám, batohům a rukávům na pruty.
K dispozici 2 velikosti – malá a velká

Korum box na návazce rig blox

Nový RIG BLOX přebírá myšlenku Rig Winder a posouvá ji na zcela novou úroveň. Nejsou potřeba žádné špendlíky! Obsahuje pečlivě navržený most, který lze použít se smyčkami nebo obratlíky, aby zůstaly vaše háčky na pevno. Jednoduše naviňte návazec a zabořte háček do měkkého silikonu, abyste jej udrželi na místě. Vnitřní komora je přístupná pro další skladování. Kompatibilní se všemi boxy na nářadí BLOX.

Avid carp pouzdro compound insulated pouch large

Celou řadu lze univerzálně vzájemně napasovat, abyste ušetřili místo a v konečném důsledku i čas během vašich sezení. Nešetřilo se na žádných nákladech a to se odráží na kvalitě produktů, decentním vzhledu a přizpůsobitelné konfiguraci, díky nimž vyčnívá z davu. Dávno pryč jsou dny, kdy se tápalo kolem zarovnávání zipů. Systém Compound klipu vás zbaví veškerého zmatku a umožní vám skládat zavazadla dohromady, jak to vyžaduje rybářská situace. Bez ohledu na vaši rybářskou situaci vám řada zavazadel Compound pomůže strávit více času rybařením a méně času organizováním vašeho náčiní.

Ideální úložiště pro všechny druhy potravin/nápojů.
Odolná vnější ochranná vrstva.
Rychlý a snadný systém uchycení klipu.
Plně polstrované.
Lze připevnik k celé řadě Compound.
2cestný Heavy Duty 10mm zip systém.
Stylový design popruhu.
Lze připevnit ke všem složeným taškám, batohům a rukávům na pruty.
K dispozici 2 velikosti – malá a velká

Korum box na návazce rig blox deluxe

Nový RIG BLOX DELUXE přebírá myšlenku Rig Winder a posouvá ji na zcela novou úroveň. Nejsou potřeba žádné špendlíky! Obsahuje pečlivě navržený most, který lze použít se smyčkami nebo obratlíky, aby zůstaly vaše háčky na pevno. Jednoduše naviňte návazec a zabořte háček do měkkého silikonu, abyste jej udrželi na místě. Model DELUXE je dodáván se silným vnějším obalem, který chrání vaše návazce před zamotáním v tašce. Vnitřní komora je přístupná pro další skladování. Kompatibilní se všemi boxy na nářadí BLOX.

Avid carp chladící taška stormshield pro coolbag small

Tyto odolné izolační EVA chladící tašky nabízejí perfektní alternativu k tradičním chladícím taškám. Oba chladící vaky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, voděodolného ​EVA materiálu, víko, stěny a základna chladících vaků jsou izolovány fólií a pěnou.

Avid Molded top design
Avid Camo potisk
Izolované pro zajištění maximální čerstvosti
Neoprenové držadlo na malé chladící tašce
Ramenní popruh na velké chladící tašce
Vodotěsný a odolný vůči povětrnostním vlivům
Lehce omyvatelné zevnitř i z venku
Perfektní pro uchování potravin, nápoj a návnad
K dispozici dvě velikosti: malé a velké

Avid carp chladící taška stormshield pro coolbag large

Tyto odolné izolační EVA chladící tašky nabízejí perfektní alternativu k tradičním chladícím taškám. Oba chladící vaky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, voděodolného ​EVA materiálu, víko, stěny a základna chladících vaků jsou izolovány fólií a pěnou.

Avid Molded top design
Avid Camo potisk
Izolované pro zajištění maximální čerstvosti
Neoprenové držadlo na malé chladící tašce
Ramenní popruh na velké chladící tašce
Vodotěsný a odolný vůči povětrnostním vlivům
Lehce omyvatelné zevnitř i z venku
Perfektní pro uchování potravin, nápoj a návnad
K dispozici dvě velikosti: malé a velké

Delphin taška na olova lead space c2g

Vyznačuje se špičkovým zpracováním, kvalitními zipy, ale zejména výjimečným designem s použitím C2G kamufláže. Taška Lead bag byla speciálně navržena pro přechovávání a transport rybářských závaží či krmítek. Právě pro tento účel je plně vyztužena pevnými stěnami ze všech stran. Díky tomu v ní můžete přenášet doslova kilogramy závaží bez jakékoli deformace či poškození produktu. Vnitřek je rozdělen na 4 přihrádky, které jsou pevně sešity, což brání závažím přesouvat se mezi přihrádkami během transportu. Z vnitřní strany vnějšího krytu je zipovatelná síťovaná kapsa pro uchování různých trubiček, bužírek, nebo jiného příslušenství, které je třeba při výrobě montáže. Vzhledem k předpokládané vysoké hmotnosti naplněné tašky je Lead bag osazen rukojetí s dodatečnou EVA výztuží pro pohodlné nošení. Technické parametry:

Rozměry: 25x20x10cm
Vnitřní kapsa: 23x18cm
Rozměr přepážek uvnitř: 4ks 9x12cm Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Delphin set tašek 4x bokz space

Důmyslně navržený set, který se skládá ze čtyř samostatných tašek ve stylovém C2G provedení. Právě to je Delphin BOKZ SPACE, vyznačující se vysokou variabilitou a praktičností. Jednotlivé tašky jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu, tak jak to je standardem u celé série SPACE. Spodní a boční stěny jsou navíc polstrovány 6 mm silnou výstelkou, díky čemuž bude příslušenství uvnitř dokonale chráněno před nárazy či poškozením. Základem setu je největší taška velikosti XL, do které perfektně pasují menší taštičky BOKZ. Je tedy jen na vás, jestli ji budete využívat jako samostatnou tašku na rybářské příslušenství, nebo ji použijete v kombinaci s jednou nebo rovnou všemi BOKZ taškami. V tomto případě se variabilitě opravdu meze nekladou! BOKZ XL navíc disponuje oddělitelnou středovou přepážkou na suchý zip, pomocí které si umíte vnitřní prostor upravit dle vlastních potřeb. Velikostně druhou v pořadí je taška s označením L. Svými parametry se ideálně hodí pro uložení menších komponentů, ať už bižuterie, závaží, nástrah, atp. Podobně jako XL, i velikost L je vybavena oddělitelnou přepážkou, umožňující upravení vnitřního prostoru. Nejmenšími členy z rodiny BOKZ jsou dvě taštičky s označením M. Díky jejich rozměrům zaberou jen minimální prostor ve vaší výbavě, ale bez problémů do nich sbalíte všechny drobné součásti, potřebné k sestavení koncových montáží. Každá taška ze setu disponuje praktickým transportním madlem, kvalitními zipy, ale zejména průhledným vrchem, díky čemuž máte vždy dokonalý přehled o tom, co se uvnitř nachází. Technické parametry: Rozměr XL: 27x22x10 cm Rozměr L: 20x12x8 cm Rozměr M: 12x10x8 cm Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Delphin pouzdro na návazce riglux space c2g

Luxusní pouzdro na kaprařské návazce, které splní i ta nejnáročnější očekávání. Vnější obal je tvrzený a tak obsahu pouzdra nehrozí žádné nebezpečí. Na vrchní části je všit komfortní úchop, který se otevírá pomocí kvalitně zpracovaných zipů s praktickým plastovým držákem. Po otevření pouzdra RigLUX zjistíte, že se dělí na 3 části. Levá strana je osazena pěnou (26x10x1cm). Tento prostor je určen pro Vaše připravené návazce. Jejich upevnění je snadné pomocí 10 špendlíků s kulatou hlavičkou. Pravá strana zase obsahuje 3 samostatné krabičky na kaprařskou bižuterii o rozměrech 10x7x2,5cm. Poslední, třetí částí je středová přepážka, která má v sobě navíc všitou kapsu na zip. Zde lze umístit například nůžky, či jiné příslušenství pro výrobu návazců. Tento vrcholný model je navíc nabízen za bezkonkurenční cenu! Technické parametry: Rozměr pouzdra: 30x13x8 cm Kapacita pouzdra : 10 ks návazců o max.délce cca 23 cm Stylová patentovaná kamufláž z dílny značky Delphin pod označením C2G má mnoho podob a úhlů pohledu. Přesně tak i její název, který můžeme volně přeložit jako Carpath 2. generace, což přímo odkazuje na jejího předchůdce, ale můžeme jej číst i jako Carpath to Green, tedy přechod myšlenky Carpathu do zelené barvy. Její jedinečnost a nezaměnitelnost spočívá v prvcích, ze kterých je vytvořena. Na první dojem jde o kamufláž tvořenou třemi různými odstíny zelené. Všechno se však změní při detailnějším pohledu, kdy si všimnete siluety kaprů, komponent kaprařské montáže a log značky Delphin spolu s označením C2G. Díky tomuto neopakovatelnému provedení se vaše rybářská výbava okamžitě stane jedinečnou a maximálně originální.

Fox rage taška street fighter messenger bag

Brašna pro rybolov ve městě
Více úložných prostor pro uložení vybavení
Velmi odolné snadno uchopitelné zipy
Polstrovaný ramenní popruh
Poutko na kleště
Poutko na podběrák vhodné i pro naše lahve na vodu
Včetně 2ks mělkých krabiček medium
Materiál: 400D Polyester s PU povlakem
Podšívka: 100% Polyester
Výplň: 100% Polyetylene
Rozměry: 36 cm x 26 cm x 12 cm

Fox rage pouzdro camo voyager hard spinnerbait wallet

Pevné pouzdro pro uložení nástrah typu spinnerbait
Obsahuje 7 provětrávaných průhledných kapes
Systém pořadačů se závěsnými drukem zapínanými kapsami
Rozměry kapsy: 21 x 16c m
Rozměry pouzdra: 8,5 x 26 x 20 cm

Fox rage pouzdro camo voyager hard accessory wallet

Pevné pouzdro pro uložení vláčecí příslušenství
Perfektní i pro Fox Rage Bladed jigy
Obsahuje 7 provětrávaných průhledných kapes
Systém pořadačů se závěsnými drukem zapínanými kapsami
Rozměry kapsy: 11 x 11cm
Rozměry pouzdra: 9 x 15 x 15cm

Fox rage street fighter holster pack

Kapsa na opasek rybaření ve městě
Polstrovaný, plně nastavitelný pás s jednostranným balením
Velmi odolná přezka
Magnetické zajištění zavírání jednotlivých oddílů pro rychlý přístup
Držák na kleště
Mnoho D závěsů pro připnutí dalšího příslušenství
Navržené pro rozšíření kapsami Street Fighter Modular Pouches
Reflexní pásky pro bezpečnější pohyb při nočním rybaření
Poutko na podběrák přizpůsobený podběrákům Street Fighter nets
Hodně D závěsů pro připnutí dalšího příslušenství
Navržené pro rozšíření kapsami Street Fighter Modular Pouches
Včetně jedné mělké krabičky velikost medium
Materiál: 400D Polyester s PU povlakem
Podšívka: 100% Polyester
Výplň: 100% Polyetylene
Rozměry: 21cm x 30cm x 6cm

Fox rage street fighter utility belt

Pás navržený pro použití s kapsami Street Fighter Modular Pouches
Včetně dvou kapes Modular Pouches obsahující jednu krabičku XS
Kompletně nastavitelný pásek
Navržený až pro čtyři kapsy Modular Pouches
Reflexní pásky pro bezpečnější pohyb při nočním rybaření
Velmi odolná přezka
Poutko na podběrák přizpůsobený podběrákům Street Fighter nets
Více D závěsů pro připnutí příslušenství
Materiál: 400D Polyester s PU povlakem
Podšívka: 100% Polyester
Výplň: 100% Polyetylene
Rozměry: 89cm x 11cm

Fox rage pouzdro street fighter modular pouch

Užitečná kapsička navržená k rozšiřování kapacity dalších obalů z řady Street Fighter
Lze použít samostatně, nebo připnout k pásku či kapsám kalhot
Reflexní pásky pro bezpečnější pohyb při nočním rybaření
Včetně jedné krabičky XS
Velmi odolné snadno uchopitelné zipy
Materiál: 400D Polyester s PU povlakem
Podšívka: 100% Polyester
Výplň: 100% Polyetylene
Rozměry: 11cm x 17cm x 6cm

Fox rage batoh street fighter rucksack

Perfektní kompaktní batoh pro rybaření ve městě
Rozdělné na dva hlavní oddíly
Snadno přístupný oddíl ve dně
Poutka k připnutí prutu na zadní straně
Hodně D závěsů pro připnutí dalšího příslušenství
Navržené pro rozšíření kapsami Street Fighter Modular Pouches
Reflexní pásky pro bezpečnější pohyb při nočním rybaření
Vodotěsná základna
Velmi odolné snadno uchopitelné zipy
Nastavitelný postroj s 3D polstrováním
Ramenní popruhy opatřené pásky na kleště a sluneční brýle
Včetně čtyř malých krabiček
Materiál: 400D Polyester s PU povlakem
Podšívka: 100% Polyester
Výplň: 100% Polyetylene
Dno: 100% PVC
Rozměry: 20 cm x 45 cm x 20 cm

Jsa fish sad třech krabiček na červy

JSA Fish Sad Třech Krabiček Na Červy

Jsa fish krabička na červy 75 mm

JSA Fish Krabička Na Červy 75 mm

Gardner plastová dózička s víčkem camo lot plastic pot

Specifikace:

 kapacita: 250 ml
 tmavě zelená dózička s černým víčkem
 díky těsnění nedochází k úniku tekutin a přepravovaného krmení

Fox krabička edges xl adjustable box

Perfektní pro uložení veškerých drobností potřebných pro výrobu koncových montáží.