rybareni24.cz

Shimano prut tribal tx-9b 3,66 m 3 lb

Nový produkt Shimano prut tribal tx-9b 3,66 od předního výrobce SHIMANO snadno můžete získat momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu! Cena od 9 674 Kč.
EAN: 022255267540
Shimano prut tribal tx-9b 3
Ověřit dostupnost »
Značka: SHIMANO
9 674 10 749 Kč Sleva -10%

Pokud upřednostňujete „klasicky“ vypadající kaprové pruty, ale chcete všechny výhody, které může přinést nejnovější karbonová technologie, TX-9 si zamilujete. Tenký blank dokonale skrývá úžasnou dostupnou vrhací sílu, zatímco korková rukojeť a sedlo navijáku Fuji DPS jsou v souladu s tradicí minulých časů. Je to záviděníhodná kombinace, která hodně vypovídá o tom, jaký jste typ rybáře, a jistě bude silným hráčem, ať lovíte kdekoli.
Pozoruhodný výkon odlévání, zejména modelů Intensity, na vás jistě udělá dojem. Blank z High Modulus Full Carbon je vylepšen exkluzivní technologií Shimano Spiral X. Tato kombinace se téměř ničemu nevyrovná a nabízí nejen delší náhozy, ale také větší přesnost. Pro doplnění výkonu poskytují nejnovější očka Kigan 3D Zirconia lehkost a výkon snižující tření; zatímco Fuji DPS sedlo navijáku udrží váš naviják bezpečně zajištěný.
V sortimentu je pět modelů, které pokryjí veškerý váš rybolov. Ohromující 10′ model je navržen pro malé vody nebo rybaření z lodi a má exkluzivní akci Intensity – ideální pro větší ryby a lov na krátké vzdálenosti. K dispozici jsou tři 12′ modely, včetně Intensity vzdorující vzdálenosti, a pro ultimátní náhozy na velké vzdálenosti 13′ Intensity, která byla na místě i v rukou nejlepších světových turnajových rybářů. Díky kombinaci tradičního „retro“ vzhledu a špičkového nahazovacího výkonu je TX9 opravdu tak dobrý, jak jen může.