rybareni24.cz

Shimano wobler bantam kozak mr pond smelt 5,4 cm 8 g

Tento neodolatelný výrobek Shimano wobler bantam kozak mr pond smelt od skvělého výrobce SHIMANO lze získat právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Nabídka již od 275 Kč.
EAN: 022255244565
Shimano wobler bantam kozak mr pond smelt 5

K dispozici jsou dvě možnosti potápění – Medium (MR) a Deep (DR), s touto výkonnou nástrahou lze pracovat rychle nebo pomalu účelově ve středních a horních vrstvách, aniž by došlo ke ztrátě její vynikající horizontální plovoucí akce, která také těží ze zabudovaného chrastítka.
Bantam Kozak má těsnou plovoucí akci, která efektivně funguje při všech rychlostech navíjení, od pomalého až po extra rychlé, což vám poskytuje nejvyšší všestrannost. Pro zvýšení přitažlivosti je při pohybu vydáván hluboký chrastivý zvuk, který je v určitých barvách ještě umocněn „SCALE BOOST“. Kompaktní tvar také poskytuje pozoruhodně dobré náhozové vzdálenosti pro relativně malou, lehkou crankbaitovou nástrahu a za všech okolností zachovává téměř horizontální profil. Vyberte si z možností středního (MR) nebo hlubokého (DR) potápění tak, aby vyhovovaly vodě a místu, kde rybaříte.

plovoucí akce při všech rychlostech navíjení
chrastítko zatktraktivňující nástrahu
hloubka ponoru: 1,5 m