rybareni24.cz

Shimano wobler yasei cover crank f sr wakasagi 5 cm

Oblíbený a akční výrobek Shimano wobler yasei cover crank f od přední značky SHIMANO můžete dostat na našich stránkách teď opravdu výhodně. Akční ceny od 185 Kč.
EAN: 8717009877039
Shimano wobler yasei cover crank f sr wakasagi 5 cm

K dispozici jsou tři možnosti potápění (Shallow, Medium a Deep) a ve dvou velikostech (50 mm a 70 mm), tato fantastická nástraha má chrastítko pro zvýšení přitažlivosti a je dodávána v nejúčinnějších barvách pro chytání ryb.
Wobler Yasei Cover Crank má poměrně agresivní plavací akci, která efektivně funguje při všech rychlostech navíjení, od pomalého až po extra rychlé, což vám poskytuje širokou všestrannost a různé možnosti, jak oklamat i ty nejobtížněji chytatelné ryby. Pro zvýšení přitažlivosti, zejména za špatných světelných podmínek nebo zabarvené vody, je při pohybu vydáván chrastivý zvuk, který umožňuje rybám zaútočit na vaši návnadu.
K dispozici ve dvou velikostech (50 mm a 70 mm), na výběr je široká škála těch nejlepších barev pro chytání ryb, od zářivých Fire Tiger až po neobvyklou černou verzi. Vyberte si z možností mělkého, středního nebo hlubokého potápění tak, aby vyhovovaly vodě a místům, kde rybaříte.

agresivní při všech rychlostech navíjení
chrastítko pro zvýšení efektivity
jazýček pomáhá vyhnout se zachycení o překážky
verze SR – mělký běh
hloubka ponoru: do 1,5 m
vysoce kvalitní BKK háčky