rybareni24.cz

Spomb raketa krmící bait rocket white-large

Velmi prodávaný produkt Spomb raketa krmící bait od výrobce SPOMB jednoduše pořídíte tady a teď ve výprodejové akci. Nyní pořídíte za super cenu 450 Kč.
EAN: 5056212123414
Spomb raketa krmící bait rocket white-large
Ověřit dostupnost »
Značka: SPOMB
450

Doporučení: Raketu skladujte vždy zavřenou a zagumičkovanou. Když otočíte přední tlačítko o 180st, získáte silnější zámek.
 
Dodávána ve třech velikostech:
Mini-Délka – 11,5cm Šířka těla – 4,3cm Šířka v závěsu – 5,6cm
Midi-Délka – 14,8cm Šířka těla – 5,5cm Šířka v závěsu – 6,9cm
Large-Délka: 18cm Šířka ve špičce 6,5cm Šířka křídel 8cm
 
Proč použít tuto revoluční raketu:
Neskutečná vzdálenost – aerodynamický potenciál této rakety je skutečně jedinečný. Díky svému speciální „kapkovitému“ tvaru má během letu vzduchem minimální odpor. Nejdelší oficiálně změřený hod s raketou SPOMB činí úctihodných 173 metrů!!!
Okamžité zakrmení – v momentě kdy se takto rakety dostane do kontaktu s hladinou se tělo plně otevře a dojde k přesnému zakrmení .
Rychlý a bezproblémový návrat – reketa plave okamžitě po svém otevření a s minimálním odporem klouže po hladině zpět. Nedochází tedy k jejímu přetáčení a následnému kroucení vlasce a to ani při velmi silném větru.
Žádná ztráta krmení – jakmile se raketa naplní a uzavře není možné, aby se návnada dostala ven až do okamžiku kontaktu s vodní hladinou a otevření rakety. Rakety s dírami či otevřeným koncem toto zaručeně neumožňují.
Jakékoliv krmení – cokoliv co se vejde do rakety může být použito včetně pelet, boilies, konopí, kukuřice, method mixů, chleba, červů, žížal , krmítkových směsí