rybareni24.cz

Sportex prut styx t 2,1 m 29-71 g

Často hledaný produkt Sportex prut styx t 2,1 od přední společnosti SPORTEX snadno můžete získat aktuálně na webu za výhodné peníze! Nyní pořídíte jen za 6 749 Kč.
EAN: 157028
Sportex prut styx t 2
Ověřit dostupnost »
Značka: SPORTEX
6 749

Optimální tuhost Sportex  blanku pomocí carbonu T800 splétaného metodou HT CROSS Winding, zajišťuje precizní prezentaci nástrahy. Přívlačový prut Sportex Styx2 -T je jasná volba pro lov velkých predátorů s moderními nástrahami twitchbaits. Optimální tuhost Sportex  blanku pomocí carbonu T800 splétaného metodou HT CROSS Winding, zajišťuje precizní prezentaci nástrahy a dokonalý pocit splinutí s nástrahou. SPORTEX STYX2 T je k dispozici ve třech hmotnostních třídách blanku: Středně lehký, Střední a Extra těžký. K dispozici je verze baitcast i klasický smekací naviják na sedle SEAGUIDE reel seat a EXTRA FAST blank je osazen SIC guides SEAGUIDE.
Důvody ke koupi SPORTEX přívlačového prutu – 10 letá záruka na blank – top kvalita za dobrou cenu – zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem – pruty v tenkém – moderním blanku – pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody – každý prut má své výrobní číslo je jedinečný – dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové – nadčasový design – pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne