rybareni24.cz

Cralusso krmítko nastavitelné pop up feeder

Tento vynikající výrobek Cralusso krmítko nastavitelné pop od našeho známého výrobce CRALUSSO jde nakoupit v aktuální nabídce za super cenu! Momentálně k dispozici za 79 Kč.
EAN: 5996495012466
Cralusso krmítko nastavitelné pop up feeder

Krmítko samo o sobě váží jen DVA gramy, po naplnění s ním lze házet do vzdálenosti až cca 45m. Dřík krmítka je dutý a je v něm vzduch, tudíž krmítko postupně, při uvolňování krmení začíná stoupat vzhůru vodním sloupcem. V momentě, kdy krmítko projede celým vodním sloupcem tak to snadno zaznamenáte díky barevnému konci, poté jej stáhne, naplníte znovu a můžete pokračovat v lovu.
Díky tomuto systému můžete oslovit i často letargické ryby, které se nachází třeba kousek pod hladinou a často na krmení nereagují.
U tohoto krmítka se doporučuje používat krmení, které se výborně rozpadá, časté přehazování do stejného místa, aby byl vodní sloupec neustále aktivní a ryby to provokovalo co nejvíce.
Pomocí nastavitelného dříku můžete regulovat rychlost stoupání krmítka k hladině ! Stačí snadno buď stáhnout, nebo roztáhnout ( ovlivní se tím množství vzduchu obsažené ve středové části krmítka.