rybareni24.cz

Daiwa naviják 19 lexa e lt 2500

Levný produkt Daiwa naviják 19 lexa e lt od značky se skvělou pověstí DAIWA pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce za skvělou cenu! Nabídky od 3 192 Kč.
EAN: 043178593080
Daiwa naviják 19 lexa e lt 2500
Ověřit dostupnost »
Značka: DAIWA
3 192 3 990 Kč Sleva -20%

Naviják LEXA E má velkou sílu při navíjení, čemuž dopomáhají kvalitní a silné převody. Velmi jemný a plynulý chod navijáku umožňuje citlivou prezentaci nástrahy, když lovíte štiky, candáty i okouny. Díky hliníkovému tělu snese tento naviják opravdu velkou zátěž a je tou správnou volbou i pro feeder, kde navijáky při navíjení těžkých krmítek dostávají velmi zabrat.

 

Použitím technologie MagSeled jsme zabránili nejen vniknutí vody a drobných nečistot do těla navijáku přes hlavní osu, ale také jsme eliminovali riziko koroze, kterou voda způsobuje. Díky 5 CRBB kuličkovým ložiskům můžete naviják LEXA E použít i při lovu pstruhů mořských a mořčáků evropských. Velikost 6000 se skvěle hodí i na lehčí jiggování , když lovíte tresky v Baltském moři a v Norsku.

 

Díky inovovanému designu nemá hliníková ABS cívka pro daleké náhozy téměř žádné tření, a umožní vám tak dosáhnout opravdu velkých vzdáleností. Středně mělké cívky se hodí především pro použití v kombinaci s pletenou šňůrou.

 

Skvěle zpracované převody Tough Digiger zajišťují dokonalý přenos síly a zlepšují výdrž a odolnost navijáku. ATD brzda pracuje okamžitě, bez počátečního odporu a je opravdu silná. Brzdná síla: 2500/3000: 10kg, 4000/6000: 12kg.

 

LT (Light & Tough)  
HARDBODYZ® hliníkové tělo navijáku  
MAGSEALED® ochrana těla  
5 kuličkových ložisek „CRBB®“  
AIR ROTOR®  
Silné převody TOUGH DIGIGEAR® (TDG)  
Brzdný systém ATD™  
Anti-reverzní systém Infinite®  
Křížové navíjení vlasce Cross Wrap®  
Tichý systém oscilace  
Hliníková cívka pro daleké náhozy ABS®  
Soustružená hliníková rukojeť  
Měkký úchop kličky  
AIR BAIL®  
Rolnička Twist Buster® II