rybareni24.cz

Delphin pop up nástraha d snax pop česnek butyric 20 g – 12 mm

Tento neodolatelný produkt Delphin pop up nástraha d snax pop česnek od společnosti s úžasnou pověstí DELPHIN jednoduše získáte u nás teď se slevou! Aktuálně za super cenu 100 Kč.
EAN: 8586018022637
Delphin pop up nástraha d snax pop česnek butyric 20 g - 12 mm

Díky své propracované struktuře výborně drží na nástrahových ostnech, ale také je možné je pomocí tenčí jehly navléknout na smyčku pod háček. Použité esence zaručují, že vaše nástraha bude atraktivní po dlouhou dobu.
D SNAX POP jsou vyráběny v průměrech 8 a 10 mm, v atraktivních barevných kombinacích a v osvědčených příchutích, které ryby rozhodně nenechají chladnými. Nástrahy jsou baleny po 20g v praktických uzavíratelných lahvičkách, které se ideálně vejdou do vaší příruční tašky.
Za účelem zachování atraktivity nástrahy dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené.
Příchuť: Česnek-Butyric / Bílá-Zelená V momentech, kdy vše ostatní selhává, je tu právě Česnek-Butyric. Velmi silná, pronikavá příchuť a výrazná zeleno-bílá barva vytrhne z letargie i opatrné ryby. Pozor! Je to opravdu síla!
Upozornění: Fotografie jsou ilustrační.