rybareni24.cz

Filfishing filex method feeder set 40,50,60 g+formička

Designový výrobek Filfishing filex method feeder set od dodavatele zboží FILFISHING máte možnost získat aktuálně na webu za výhodnou cenu. Výhodně za 155 Kč. EAN: 8605036314439
Filfishing filex method feeder set 40
Popis produktu

Jeho vynikajícími vlastnostmi jsou:  aerodynamický tvar s namáčknutou směsí pro daleké náhozy, plochý tvar s olověnou zátěží po celé délce pro lepší fixaci na dně (oceníte hlavně na řece).Krmítko je primárně určeno k použití v průběžné sestavě, avšak za pomocí obratlíku či gumového korálku se může zafixovat a tím nám vznikne buď pevná nebo poloprůbežná montáž.
Měkká formička na krmítka byla zkonstruována tak, aby umožnila dokonalé naplnění filex krmítek a čímž nám vždy vznikne perfekní tvar krmení nebo pelet včetně nástrahy s háčkem v krmítku. Formička je dostatečně měkká, což nám umožňuje jednodužší vytlačení krmítka z formičky ven. Balení obsahuje:

Krmítka 40,50,60g po 1ks
Pevnostní obratlík – 3 ks
Formička na krmítka – 1 ks

Postup použití:
Tuto formičku naplníte po okraj krmením do kterého vložíte háček s nástrahou, přiložíte krmítko a zamáčknete krmením. Tím vytvoříte pevnou a symetrickou kuličku (bábovičku) kterou můžete již nahodit.