rybareni24.cz

Mainline vnadící směs big river barbel 1 kg

Tento exkluzivní výrobek Mainline vnadící směs big river od značky s tradicí a dobrou pověstí MAINLINE je k získání v aktuální nabídce téměř zdarma! Ceny od 175 Kč.
EAN: 5060509816378
Mainline vnadící směs big river barbel 1 kg

Tato špičková směs je vytvořena z pečlivě namletých pelet s vysokým obsahem oleje a nabízí dobře strukturovaný a na živiny bohatý základ. Toto složení poskytuje optimální zdroj potravy a představuje pro obyvatele řek lákavé jídlo.
Mainline Match Groundbait Mix není jen další standardní směs na trhu. Odlišuje se tím, že obsahuje kvalitní rybí moučku a řadu účinných látek. Drcené konopí a česnek jsou pečlivě přimíchány do směsi, čímž zvyšují celkovou přitažlivost ryb a zvyšují vaše šance na úspěšný úlovek. Když je ve vodě, směs se postupně rozpadá a rozptýlí široký a neodolatelný potravní signál po celém vodním útvaru. Ať už lovíte v rychle tekoucí řece, nebo velkém jezeře, tato dynamická funkce zajišťuje dalekosáhlou přitažlivost a láká ryby ze všech směrů.
Řízený rozklad Mainline Match Big River Barbel Fishing Groundbait Mix je inovativní funkcí, která napomáhá rozptylu návnady ve vodě, což z ní činí vysoce efektivní volbu pro řeky i jezera. Ať už jej používáte ve feedru, nebo jako sypké krmivo, směs se dokonale přizpůsobí různým rybolovným technikám a poskytuje konzistentní výkon v různých podmínkách.
Tato vynikající směs krmení je dodávána v 1kg znovu uzavíratelném sáčku, což zajišťuje čerstvost a snadné skladování. Znovu uzavíratelný sáček zaručuje, že směs zůstane silná a suchá, připravená na vaše další rybářské výpravy. Už se nemusíte bát, že návnada časem ztratí svou přitažlivost.