rybareni24.cz

Přinášíme vám tyto špičkové mořské pruty SPORTEX Mastergrade GT popper, které se vyznačují extra silnou špičkou právě pro mořský rybolov, hladinovou technikou lovu s poperami. Blank je zhotoven z nejkvalitnějšího Japonského uhlíku, což zaručuje všechny potřebné vlastnosti pro zdolání velkých mořských predátorů. Prut je osazen extrémně pevným sedlem navijáku a také nejkvalitnějšími FUJI SIC očky. Rukojeť je navržena tak aby se dala dobře uchopit a zapřít se s maximální silou. Na konci rukojeti je gumová koncovka která zabraňuje vysmeknutí při zdolávání.
Důvody ke koupi SPORTEX mořského prutu – 10 letá záruka na blank – top kvalita za dobrou cenu – zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem – pruty s moderním blankem – pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody – každý prut má své výrobní číslo je jedinečný – dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové – nadčasový design – pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne
Rybářské pruty s unikátní technologií a vynikající kvalitou jsou na trhu již více než 60 let. Značka která nabízí 10 letou záruku a opravdu nezná žádné limity. Nejlepší dostupné materiály jako Kevlar, Boron nebo Zylon použity ve výrobě, naleznete také i v leteckém průmyslu a ve formuli 1. Žádný jiný prut nenabízí takovou kombinaci síly, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prut na celý život a dědictví vašeho syna i vnuka

Přívlačové pruty SPORTEX Phenomen Spin 2-díl byly speciálně navrženy pro lov větších dravců pomocí umělých nástrah jako jsou wobbler, plandavky nebo gumové nástrahy. Pruty Sportex jsou zhotoveny z vysoce modulovaného Japonského uhlíku, což umožňuje daleké hody a dostatečnou sílu při záseku. Pro zdolávání kapitálních úlovku byla spodní část zpevněná 3K uhlíkovou punčochou, která zajišťuje dostatek síly a dokonale absorbuje energii při výpadech ryby. Přívlačové pruty SPORTEX Phenomen Spin jsou osazeny kvalitními SIC očky a pevným sedlem navijáku SKS. Dělená ručka je osazena hybridním korkem, který je tvrdší a odolnější vůči opotřebení.
Důvody ke koupi SPORTEX přívlačových prutů – 10 letá záruka na blank – top kvalita za dobrou cenu – zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem – pruty v tenkém – moderním blanku – pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody – každý prut má své výrobní číslo je jedinečný – dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové – nadčasový design – pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne

Sumcové pruty SPORTEX Top Cat Spin jsou super dynamické, extrémně lehké a ideální pro lov sumců se širokým spektrem umělých nástrah jako jsou wobbler, plandavky nebo jiné gumové nástrahy. Díky blanku vyrobeného z robustního Japonského vysoce výkonného uhlíku je nahazování i s těžkými nástrahami hračka a bez pocitu únavy při delších vycházkách u vody. Blank prutu je zpevněn speciální uhlíkovou síťovinou, která dodává extrémní sílu a kontrolu při zdolávání i těch největších válečníků. Pruty SPORTEX Top Cat Spin jsou osazeny špičkovými SIC očky typu-K pro daleké nahazování a jsou odolné proti zamotání vlasce kolem očka. Hledáte vhodný prut pro lov sumců?
Důvody ke koupi SPORTEX sumcové prutu

10 letá záruka na blank
Top kvalita za dobrou cenu
Zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
Pruty s moderním blankem
Pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody
Každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
Dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
Nadčasový design
Pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne 

Rybářské pruty s unikátní technologií a vynikající kvalitou jsou na trhu již 70 let. Značka která nabízí 10 letou záruku a opravdu nezná žádné limity. Nejlepší dostupné materiály jako Kevlar, Boron nebo Zylon použity ve výrobě, naleznete také i v leteckém průmyslu a ve formuli 1. Žádný jiný prut nenabízí takovou kombinaci síly, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prut na celý život a dědictví vašeho syna i vnuka

Pro své jasné barvy jsou oblíbené především u dětí, ale mají co nabídnout i zkušenějším rybářům. Malá transportní délka se hodí při delších cestách. Prut je opatřen kvalitním navijákem, který je vždy sladěn velikostně i barevně s daným prutem. Na navijáku je už namotán vlasec, jehož průměr odpovídá možnostem prutu. Stačí navázat háček a můžete vyrazit k vodě! Prut je vhodný pro chytání na plavanou i položenou.
Varianta prutu 1,95 metru, žlutá je vhodná především pro děti, které se učí nahazovat, ale své místo si našla i u řady zkušených rybářů, kteří rádi loví na malých potůčcích a řekách. Díky malé transportní délce je prut vhodný na dlouhé vycházky nebo zahraniční cesty, protože jej bez problémů složíte do zavazadla. 

Vlasec 140 m/0,22 mm
Naviják FD 25 s převodem 5,2:1
Barva: žlutá

Blank prutu je vyroben z  kvalitního 24TC uhlíku, který zaručuje prutu krásnou a rychlou SEMI-parabolickou akci.
Prut je osazen ručně vázanými kvalitními očky, pevným sedlem navijáku a korkovou rukojetí.

Extra tenký a lehký uhlíkový blank 24TC
Rychlá SEMI-parabolická akce
Ručně vázaná keramická očka
Kvalitní sedlo navijáku
Korková rukojeť
Moderní designe

Série prutů SPORTEX Invictus Carp splňuje všechny požadavky pro moderní kaprařský prut. Blank je vyroben z Japonského nejkvalitnějšího uhlíku s použitím špičkové technologie SPORTEX HT Cross Winding splétaných vláken, vyvíjí enormní sílu a odolnost blanku, ale špička prutu zůstává zároveň citlivá. Středně rychlá akce prutů vám přinese dokonalý zážitek při zdolávání kapitálních úlovků. Sedlo navijáku FUJI TVS je tvarované tak aby přesně sádlo do ruky rybáře. Všechny verze SPORTEX Invictus Carp jsou osazeny špičkovými SIC Ringe očky a prvním s velikostí 50mm, což zaručuje daleké hody bez odporu při odvíjení vlasce. Pruty zaujmou už na první pohled svým tenkým blankem a krásným designem.

Krásný moderní design padne do oka každému rybáři. Spodní část prutů je zesílená naší ověřenou technologií HT cross-winding (technologie vinutí vláken). Pruty jsou osazeny tenkými SIC očky přičemž první má průměr 50mm.
SPORTEX Competition Carp CS-4 pruty ukazují, že jsou lehké, štíhlé, výkonné a nemusí stát majlant. Pruty jsou perfektní pro kapraře, kteří nechtějí jen daleko házet, ale očekávají od prutu spolehlivé zaseknutí ryby bez ohledu na vzdálenost a umožňují rybářům vychutnat si souboj s rybou. Competition CS-4 poskytují potěšení a také budou dobře vypadat ve vašem stojanu. Kaprařské pruty SPORTEX Competition CS-4 SPOD jsou určeny pro zakrmování s těžkými raketami nebo lov kde je jediná možnost nahazování z břehu.

SPORTEX = garantovaná německá kvalita se zárukou 10let na blank!

Důvody ke koupi SPORTEX Spodového prutu
– 10 letá záruka na blank
– top kvalita za dobrou cenu
– zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
– pruty v tenkém – moderním blanku
– pruty jsou vhodné i na daleké hody – nahazujete výrazně dále než ostatní
– každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
– dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
– nadčasový design
– pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne

SPORTEX kaprové pruty

Inovativní kaprové pruty nepřekonatelné v kvalitě
Sportex kaprové pruty kombinují znalosti v designu s optimální akcí a funkčními vlastnostmi jako žádné jiné pruty. Díky kvalitním vysoce modulovaným uhlíkovým vláknům nebo optimální kombinaci kevlarových / vysoce modulovaných uhlíkových vláken s technologií HT-Cross-Winding splétaných pásů jsme vytvořili pruty které lidé dlouhodobě vyhledávají. Vysoce kvalitní Fuji díly, jako jsou nejlepší očka a sedlo navijáku dávají prutem vynikající estetický vzhled a užitnou hodnotu po mnoho let. Byly vyvinuty profesionály pro profesionální kapraře – lidi, kteří chtějí mít ve výbavě to nejlepší.

Drážkovaná rukojeť perfektně padne do ruky. Prut je vyroben z velmi kvalitního uhlíku, jeho odhozová hmotnost je skutečně fenomenální. V nové řadě naleznete i verzi určenou pro použití s multiplikátorem.

 

Kvalitní uhlíkový blank
Reflexně zbarvená špička
Včetně přípravku na provlečení šňůry

Pruty Black Widow Tele se skvěle hodí i pro chytání úhořů! I přes to, že jsou jednotlivé teleskopické sekce krátké, blank má skvělou akci a rovnoměrnou křivku ohybu. Vybaveno dvěma karbonovými špičkami, EVA rukojetí a titan-oxidovými, dvoupatkovými očky.

Mistrall Prut Shizuka 1,8 m 5-25 g

Některé modely jsou vybaveny závažím pro dokonalé vyvážení, které eliminuje únavu z delšího lovu. Blanky jsou vyrobeny z kvalitního uhlíku lisovaného pod velkým tlakem. 

Inovovaný model rybářských prutů C1 disponuje silným, odolným a spolehlivým blankem s příjemnou semiparabolickou akcí. Samozřejmostí jesou i lehká očka a špičkové komponenty. Modely 3.25lb a 3.5lb mají 50mm naváděcí očko pro vylepšení nahazovacích vlastností.

24T HM uhlík
Stylová rukojeť “urban camo”
Odolné sedlo navijáku DPS
Prvotřídní SIC očka
50mm naváděcí očko u všech prutů s testovací křivkou nad 3lb
Elegantní blank v matně černé povrchové úpravě

Nové šroubení je stejně jako u modelů S a Hi-S v designu blanku. Perfektně v něm drží všechny typy navijáků.

Také koncovka prutu je zcela nová, velmi dobře se drží, dokonce bych řekl, že je lepší než u vyšších modelových řad.

 

Prut se vyrábí ve 12‘ (3,60m) 2,75lb (univerzál, zavážka, s olovem 90g se dá dohodit přes 120m) , 12‘ 3,25lb (na daleké házení, řeky, výborný na těžká olova, se 100g olovem se dá házet kolem 140m) , 12‘6“ (3,85m) 3,25lb (podobné jako u 12‘ 3,25lb) a 13‘ (3,90m) 3,5lb, který bude k dispozici na podzim.

 

Pruty mají přitažlivý design, v korku a každá sada je určena na cílový druh ryby. Naviják je pochopitelně sladěn ve stejném designu jako prut. Navijáky mají dvě kuličková ložiska.Vhodné pro lov kaprů, štik a úhořů na položenou. Díky dostatečně silné gramáži si můžeme troufnout i na největší ryby. Naviják RD 40 kapacita cívky: 100 m/0,40 mm.

Tento univerzální rybářský matchový prut je navržen tak, aby vyhovoval širokému spektru rybářských situací. S odhozovou zátěží 5-20g je ideální pro lov různých druhů ryb, ať už na stojatých nebo tekoucích vodách.
Prut je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje optimální pevnost, odolnost a citlivost. Jeho konstrukce umožňuje přesné a dlouhé hody, což zvyšuje vaše šance na úspěšný záběr.
Skládací kovový držák háčku

Tento univerzální rybářský matchový prut je navržen tak, aby vyhovoval širokému spektru rybářských situací. S odhozovou zátěží 5-20g je ideální pro lov různých druhů ryb, ať už na stojatých nebo tekoucích vodách.
Prut je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje optimální pevnost, odolnost a citlivost. Jeho konstrukce umožňuje přesné a dlouhé hody, což zvyšuje vaše šance na úspěšný záběr.
Skládací kovový držák háčku

Pokud hledáte nový feederový prut, který kombinuje nízkou cenu se skvělou funkčností, je Aero X1 jednou z nejlepších dostupných možností. S tmavě šedým blankem, zakončeným červeným nádechem, budete stejně potěšeni vzhledem a povrchovou úpravou této skvělé řady jako jejím výkonem.

Doporučená zátěž do 15 gramů a maximální průměr vlasce 0,20 mm. Ocelové a gumové sedlo navijáku. Inovativní rukojeť Sensi Touch se speciálním žebrováním. Hliníková krytka s pryžovou vložkou.

Doporučená zátěž do 15 gramů a maximální průměr vlasce 0,20 mm. Ocelové a gumové sedlo navijáku. Inovativní rukojeť Sensi Touch se speciálním žebrováním. Hliníková krytka s pryžovou vložkou.

Doporučená zátěž do 15 gramů a maximální průměr vlasce 0,20 mm. Ocelové a gumové sedlo navijáku. Inovativní rukojeť Sensi Touch se speciálním žebrováním. Hliníková krytka s pryžovou vložkou.

Vyroben z materiálu CX2 Nano-Tek s vinutím karbonových vláken cross-wrap pro extrémní akci. Osazeno sedlem Pacific Bay a Sea Guide SiC očky. Dosahuje neuvěřitelných výkonů – s tímto prutem není problém zvednout na „sucho“ 3kg. Ideální pro lov velkých kaprovitých ryb a lov dravců na vyvěšenou.

Ale taková ohromná síla není bez kontroly, protože každá jednotlivý díl byl navržen s přesným cílem, podle zkušeností týmu Trabucco. Vyberte si svůj vlastní Atomic a přineste ho k vodě,ryby si okamžitě uvědomí, kdo je u vody pánem! Každý z těchto prutů je navržen tak, aby se zaměřoval na určitou fázi. Ve skutečnosti, když je prut zatížen stejnou zkušební hmotností, tak každý díl prutu reaguje odlišným způsobem, což potvrzuje, že pruty Atomic  byly vyrobeny pro vývoj specifického výkonového rozsahu.

Tento barevně rozlišený prut vám poskytne přesnou gramáž potřebnou pro úspěšný lov různých mořských druhů. Vyberte si tento spolehlivý prut a užívejte si rybolov plný zábavy a vzrušení.
Barevné rozlišení značí různé gramáže.
Oranžová / light-150g Modrá / medium-200g Žlutá / strong-250g
• Blank prutu vyroben ze super kompaktního skleněného vlákna (HVE) • Plná sklolaminátová špička vlepená do horního dílu prutu • Dvoupatková očka S-SiC  • Ergonomické šroubové sedlo navijáku  Contact Point (dotyk blanku) • EVA rukojeť s tvrdou gumovou koncovkou

Tento barevně rozlišený prut vám poskytne přesnou gramáž potřebnou pro úspěšný lov různých mořských druhů. Vyberte si tento spolehlivý prut a užívejte si rybolov plný zábavy a vzrušení.
Barevné rozlišení značí různé gramáže.
Oranžová / light-150g Modrá / medium-200g Žlutá / strong-250g
• Blank prutu vyroben ze super kompaktního skleněného vlákna (HVE) • Plná sklolaminátová špička vlepená do horního dílu prutu • Dvoupatková očka S-SiC  • Ergonomické šroubové sedlo navijáku  Contact Point (dotyk blanku) • EVA rukojeť s tvrdou gumovou koncovkou

Tento barevně rozlišený prut vám poskytne přesnou gramáž potřebnou pro úspěšný lov různých mořských druhů. Vyberte si tento spolehlivý prut a užívejte si rybolov plný zábavy a vzrušení.
Barevné rozlišení značí různé gramáže.
Oranžová / light-150g Modrá / medium-200g Žlutá / strong-250g
• Blank prutu vyroben ze super kompaktního skleněného vlákna (HVE) • Plná sklolaminátová špička vlepená do horního dílu prutu • Dvoupatková očka S-SiC  • Ergonomické šroubové sedlo navijáku  Contact Point (dotyk blanku) • EVA rukojeť s tvrdou gumovou koncovkou

Tento barevně rozlišený prut vám poskytne přesnou gramáž potřebnou pro úspěšný lov různých mořských druhů. Vyberte si tento spolehlivý prut a užívejte si rybolov plný zábavy a vzrušení.
Barevné rozlišení značí různé gramáže.
Oranžová / light-150g Modrá / medium-200g Žlutá / strong-250g
• Blank prutu vyroben ze super kompaktního skleněného vlákna (HVE) • Plná sklolaminátová špička vlepená do horního dílu prutu • Dvoupatková očka S-SiC  • Ergonomické šroubové sedlo navijáku  Contact Point (dotyk blanku) • EVA rukojeť s tvrdou gumovou koncovkou

Tento barevně rozlišený prut vám poskytne přesnou gramáž potřebnou pro úspěšný lov různých mořských druhů. Vyberte si tento spolehlivý prut a užívejte si rybolov plný zábavy a vzrušení.
Barevné rozlišení značí různé gramáže.
Oranžová / light-150g Modrá / medium-200g Žlutá / strong-250g
• Blank prutu vyroben ze super kompaktního skleněného vlákna (HVE) • Plná sklolaminátová špička vlepená do horního dílu prutu • Dvoupatková očka S-SiC  • Ergonomické šroubové sedlo navijáku  Contact Point (dotyk blanku) • EVA rukojeť s tvrdou gumovou koncovkou

Překonává svou hmotnostní třídu díky:
lehkému, ale robustnímu PVG24T blanku
• Sedlu navijáku Evolve Seamless
• očkám Evolve.

Výhodou kratší délky je možnost použití v obtížných podmínkách (větve stromů), kde dlouhé pruty nelze použít a mnohem přesnější při nahazování na kratší a střední vzdálenost. Prut je navíc velmi lehký, což usnadňuje vnadění pomocí raket. Obsahuje stejné komponenty (vodítka oček, šroubení, koncovka) v černé barvě jako kaprové pruty řady Helical. Stejně jako u všech prutů Free Spirit je povrchová úprava velmi atraktivní a odlišná od ostatních, neobsahuje žádné barvy ani laky, aby si zachovala vzhled nového prutu po mnoho let.

Spoje prutu mají speciální zesílení X Power pro vysokou odolnost v oblastech vystavených trvalému namáhání. Rukojeť má speciální design, je vyrobená z korku a s vysokou hustotou EVA materiálu navržená tak, aby poskytovala vysokou kontrolu při nahazování a zdolávání ryb na krátké a střední vzdálenosti. Prut je osazen sklolaminátovou špičkou VETTA, která kombinuje citlivost a sílu, klíčové vlastnosti při lovu na method feeder.

vysoce kvalitní blank z materiálu CX1 Micro Pitch Carbon
SiC očka ve tvaru K
vhodná řada prutů pro rybolov na method feeder 

Délka: 3,3m Transportní délka: 169cm Počet dílů: 2+3 Akce: M Zátěž: 80g

Spoje prutu mají speciální zesílení X Power pro vysokou odolnost v oblastech vystavených trvalému namáhání. Rukojeť má speciální design, je vyrobená z korku a s vysokou hustotou EVA materiálu navržená tak, aby poskytovala vysokou kontrolu při nahazování a zdolávání ryb na krátké a střední vzdálenosti. Prut je osazen sklolaminátovou špičkou VETTA, která kombinuje citlivost a sílu, klíčové vlastnosti při lovu na method feeder.

vysoce kvalitní blank z materiálu CX1 Micro Pitch Carbon
SiC očka ve tvaru K
vhodná řada prutů pro rybolov na method feeder 

Délka: 3m Transportní délka: 154cm Počet dílů: 2+3 Akce: M Zátěž: 80g

Spoje prutu mají speciální zesílení X Power pro vysokou odolnost v oblastech vystavených trvalému namáhání. Rukojeť má speciální design, je vyrobená z korku a s vysokou hustotou EVA materiálu navržená tak, aby poskytovala vysokou kontrolu při nahazování a zdolávání ryb na krátké a střední vzdálenosti. Prut je osazen sklolaminátovou špičkou VETTA, která kombinuje citlivost a sílu, klíčové vlastnosti při lovu na method feeder.

vysoce kvalitní blank z materiálu CX1 Micro Pitch Carbon
SiC očka ve tvaru K
vhodná řada prutů pro rybolov na method feeder 

Délka: 2,7m Transportní délka: 142cm Počet dílů: 2+3 Akce: M Zátěž: 80g

Tento barevně rozlišený prut vám poskytne přesnou gramáž potřebnou pro úspěšný lov různých mořských druhů. Vyberte si tento spolehlivý prut a užívejte si rybolov plný zábavy a vzrušení.
Barevné rozlišení značí různé gramáže.
Oranžová / light-150g Modrá / medium-200g Žlutá / strong-250g
• Blank prutu vyroben ze super kompaktního skleněného vlákna (HVE) • Plná sklolaminátová špička vlepená do horního dílu prutu • Dvoupatková očka S-SiC  • Ergonomické šroubové sedlo navijáku  Contact Point (dotyk blanku) • EVA rukojeť s tvrdou gumovou koncovkou

Grafitový blank PVG30T
• Sedlo navijáku Evolve Custom Ported Soft Touch Rell
• Nerezová očka se zirkonovými vložkami zabraňující zamotání
• Odolná dělená rukojeť z EVA

Japonská konstrukce blanku PVG36T
• Sedlo navijáku Evolve Custom Seamless
• Nerezová FUJI-K očka s vložkami z alkonitu
• Odolná dělená rukojeť z EVA

Japonská konstrukce blanku PVG36T
• Sedlo navijáku Evolve Custom Seamless
• Nerezová FUJI-K očka s vložkami z alkonitu
• Odolná dělená rukojeť z EVA

Pruty Defy S přináší celou škálu délek a akcí, ze kterých si každý vybere ideální kousek. Nezkrotný výkon těchto prutů pro všechny sředně velké mořské i sladkovodní druhy dravců dává možnost volby měkkých, nebo trvdých nástrah.

Pruty Defy S přináší celou škálu délek a akcí, ze kterých si každý vybere ideální kousek. Nezkrotný výkon těchto prutů pro všechny sředně velké mořské i sladkovodní druhy dravců dává možnost volby měkkých, nebo trvdých nástrah.

Pruty Defy S přináší celou škálu délek a akcí, ze kterých si každý vybere ideální kousek. Nezkrotný výkon těchto prutů pro všechny sředně velké mořské i sladkovodní druhy dravců dává možnost volby měkkých, nebo trvdých nástrah.

Pruty Defy S přináší celou škálu délek a akcí, ze kterých si každý vybere ideální kousek. Nezkrotný výkon těchto prutů pro všechny sředně velké mořské i sladkovodní druhy dravců dává možnost volby měkkých, nebo trvdých nástrah.

Japonská konstrukce blanku PVG36T
• Sedlo navijáku Evolve Custom Seamless
• Nerezová FUJI-K očka s vložkami z alkonitu
• Odolná dělená rukojeť z EVA

Překonává svou hmotnostní třídu díky:
lehkému, ale robustnímu PVG24T blanku
• Sedlu navijáku Evolve Seamless
• očkám Evolve.

Japonská konstrukce blanku PVG36T
• Karbonové sedlo navijáku
• Nerezová očka ALPS v matné úpravě s vložkami ze zirkonu a špičkou SIC
• Odolná dělená rukojeť z EVA

Japonská konstrukce blanku PVG36T
• Sedlo navijáku Evolve Custom Seamless
• Nerezová FUJI-K očka s vložkami z alkonitu
• Odolná dělená rukojeť z EVA