rybareni24.cz

Pokud jste si markerovým prutem našli místo, zaklipujte si něm požadovanou vzdálenost a tu si pak změřte na těchto distančních vidličkách tak, že vlasec z prutu na ně budete obmotávat v „osmičkách“ od jedné vidličky ke druhé. Mezitím si počítejte jednotlivé omotání. Pak stejný počet omotání vymotejte na vidličky z normálního prutu, kterým chytáte a zaklipujte jej. Práce hotová, můžete nahazovat dokonale přesně na místo, které jste si předtím vybrali. Stačí si poznačit (nebo pamatovat) přesný počet omotání a místo tak snadno trefíte, i když se vrátíte na místo po dlouhé době. Vidličky jsou dodávány s transportním obalem a malým kolíkem, díky kterému hroty vidliček snadněji zašroubujete.

Vrchní průměr 12mm, aby dokonale ladili s Back Label Slim vidličkami
Lehké
Dostupné ve verzích na dva a tři pruty.
Verze na 2 pruty 95-110mm a 110-125mm

Nastavitelná délka
Zalisovaný šroub
Plochá hrana pro eliminaci kroucení
Lehké
Dostupné ve verzích: 9”, 12”, 18” a 24”

Prvotřídní černě eloxovaný hliník
• Plně nastavitelné
• Pevné a lehké
• Hrazdy na 2 pruty: 18 & 23 cm
• Vidličky: 20-34 cm
• Kompaktní transportní taška s poutkem

Díky pružinovým zámkům jej lze snadno sestavit i sbalit, nohy a nosníky jsou rozmístěny a zablokovány ve správné poloze během několika sekund.
 
Nohy mohou být zafixovány v úhlu 45° nebo ve spodní poloze 22,5. Každá je vybavena rychloupínacím klipem, který dovoluje vysunout či zasunout nohu podle výšky terénu. Hrazda je kompatibilní se všemi prvky programu INOX. S přepravní brašnou.

Rychlý rozkládací systém
Integrovaný polstrovaný opěrný držák prutu
Ideální pro 10 a 17 litrové čtvercové kbelíky
Dodáváno s praktickou brašnou
Vnější taška: 100% polyester, výplň: 70% polyethylen / 30% polyuretan

Rychlý rozkládací systém Integrovaný polstrovaný opěrný držák prutu Ideální pro 10 a 17 litrové čtvercové kbelíky Dodáváno s praktickou brašnou Vnější taška: 100% polyester, výplň: 70% polyethylen / 30% polyuretan

Přestože je vyrobena z nerezové oceli, její hmotnost je redukovaná a je velmi pevná a stabilní. Velkou výhodou této hrazdy je její nastavitelná (posuvná délka) 25-40 cm.

Luxusní řada hrazd, které jsou osazeny kontramatkami pro lepší dotažení hlásiče či rohatinky.

Šířka: 30cm
Barva: stříbrná
 

Cygnet Hrazdy na 3 pruty pro stojany Grand Sniper – Fixed 3 Rod Buzzer

Matně černý povrch
Speciální rukojeť na vidličce pro snadné šroubování do země
Speciální zámek pro rychlé a snadné nastavení
Matice na závitech hrazdy pro perfektní upevnění hlásičů
Silný ocelový závit na každé vidličce
Vestavěná vodováha na každé hrazdě

Držák na prut na kterém potřebujete provést např. úpravu či výměnu háčku, návazce či nastražit novou návnadu.

Fox Dlouhé Nohy Horizon Duo Extension Legs 83 cm Pár

Anaconda Hrazda 3ER BUZZER BAR

Mivardi Vážící Stojan Professional

Cygnet Rohatinka gumová Butt Grabber Small Single 1ks

Cygnet Distanční utahovací kroužky – Torque Rings 5/8″ x 3

Cygnet Vidlička – Short and Stumpy Bank Stick 14″-26″ / 35 – 66 cm /

Relativně malý, rychle sestavitelný čtyřnohý stojan lze prodloužit až na celkovou délku 100 cm. U skládacího kloubu lze dokonce upravit polohu nohou, aby byla zaručena správná poloha a tím i optimální stabilita v terénu. Klouby byly navrženy tak, aby bylo možné namontovat jakoukoli nohu se závitem 3/8, například, pokud byste chtěli použít delší tyče. Hrazdy lze také výškově nastavit. Stojan je dodáván v praktické přepravní tašce.

včetně 4 výsuvných nohou s originálními spojovacími prvky BLAXX Cam Lock
3/8 závit na kloubech nohou pro různé typy nohou
Nastavitelná poloha nohou pro optimální polohu (skládací kloub)
2x hrazda s možností upevnění až 3 hlásičů (výškově nastavitelné)
Hmotnost cca. 1,4 kg
Délka: rozšiřitelná od 65-100 cm
Výška: 35 – 60 cm
Přepravní rozměry: 85 x 25 x 5 cm
Včetně přepravního pouzdra

Hrazdy jsou osazeny dvěma standartními závity, pro našroubování na všechny druhy vidliček, které mají v sobě ze spodní strany zapuštěný šroubek na nastavení rozpětí závitů a to jim umožňuje jejich montáž na různé modely stojanů. Hlásiče záběru nebo rohatinky jsou zajištěny pojistnou maticí pro jejich snadné nastavení v požadované poloze.

vyrobeno z hliníku
eloxováno
barva černá matná a Gunmetal
průměr 16 mm
počet prutů 4

Trojnožka dokáže unést i ty největší kapry, i když je vysunutá do maximální výšky. Střed trojnožky je vybaven velmi silným háčkem na zavěšení vážícího saku, z horní strany je pak závit 3/8″ například pro upevnění světla na focení.
Unikátní Lok Down Cam zámky nohou
Extrémně silný hák na zavěšení vážícího saku
závit 3/8″ na horní straně například pro upevnění světla na focení
Minimální výška 90 cm Maximální výška 160cm 

Tento set pro kapraře obsahuje nejoblíbenější produkty značky Delphin:
1x Delphin Stojan Rodpod Bronx 2G:

Rodpod Delphin BRONX 2G je propracovaným nástupcem velmi oblíbeného rodpodu BRONX. Proto jsme zachovali všechny jeho výjimečné vlastnosti, pro které je tak vyhledávaný množstvím nadšenců lovících kapry. Oproti první generaci má výrazně zesílené upínání hrazd včetně zesílení celého klipového mechanismu. To zajistí výrazně vyšší životnost systému a zjednodušuje jeho ovládání. Pozornému oku určitě neujde to, že celý mechanismus se nyní nese v designu ploutve z našeho loga. Rodpod BRONX 2G je vyráběn v černém provedení a kvalita jeho zpracování výrazně převyšuje běžně dostupné rodpody z dané cenové kategorie. Mezi jeho přednosti patří hlavně velmi nízká hmotnost, vysoká stabilita a všestrannost. Díky unikátnímu systému skládání se Delphin BRONX II vejde do malého textilního pouzdra, které zabere cestou na ryby jen minimum místa. Toto přenosné pouzdro je samozřejmě součástí balení. Celý rodpod je vyroben z hliníkových profilů, které jsou spojovány spojkami z velmi odolného ABS plastu. To zaručí dlouhou životnost a zároveň nízkou hmotnost BRONX-u. Tento rodpod je důkazem, že kvalitní a plně funkční vybavení může být cenově velmi dostupné. Technické parametry:

Počet prutů: 3
Nastavení výšky stojanu: 31-67cm
Nastavení délky stojanu: 82-132 cm
Šířka hrazd: 50cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportní rozměry: 82x16x8cm
Hmotnost: 1185g

1x Delphin Sada Signalizátorů Optimo 9V-2+1:

Sada Delphin OPTIMO navazuje na enormní úspěch sad od značky Delphin. Tato sada poskytuje možnost světelné, zvukové i vibrační signalizace. Je 100% voděodolná a signalizátory jsou napájeny 9V bateriemi, což zaručuje dlouhou životnost. Přijímač je napájen 3xAAA bateriemi. Kromě vysoké výdrže patří mezi největší devizy této sady dosah až 200 metrů v závislosti na okolních podmínkách! Snag Geary je možné šroubovat přímo na závity, které se nacházejí na těle signalizátoru, což jednoznačně usnadňuje manipulaci. Při nastavování sady na lovném místě určitě oceníte i 20 sekund trvající tichý mód, během kterého můžete se signalizátory manipulovat bez vydávání tónů. Další možností je nastavení až 6 stupňů citlivosti záběru v rozmezí 1,5-10,5cm. Sada Delphin OPTIMO 9V je tím pravým pro opravdové kapraře!

Základní sadou která se nachází v pevném přenosném kufříku je 2 + 1, ale sadu je možné rozšířit až na 4 + 1 dokoupením signalizátorů, kdy obsahuje: 4x vodě odolný signalizátor, 1x přijímač, 4x světelný signalizátor CSW-II a 4x pár Snag Gear. Ke každému zakoupenému hlásici tedy přísluší řetízkový signalizátor a našroubovatelný snag gear ZDARMA! Záruka je prodloužena až na 3 roky co jen dokazuje vysokou kvalitu tohoto produktu!

Lze jej použít jako vysoký stojan s třemi hlásiči. Rám je lakovaný práškovou barvou, která odolává odření mnohem lépe než klasické barvy. Pevná konstrukce zajištuje 100% stabilitu. Nohy stojanu si můžete nastavit do libovolného úhlu tak, abyste co nejlépe kopírovaly terén břehu.

hliníkový rám, lakovaný práškovou barvou
vysoce kvalitní přepravní taška vyrobená z 600 D polyesteru
celkem 6 nohou (4 x krátké, 2x dlouhé)
krátké nohy: 30–60 cm, dlouhé nohy 63-105 cm (v Prodloužená délka: 70-124 cm)
možnost uchycení 3 signalizátorů vpředu a 3 držáků prutů vzadu
bezpečnostní západkový mechanismus
3 různé úhly nohou
komponenty jsou odolné vůči korozi
přepravní rozměry: 80 x 20 x 10 cm
hmotnost: 3,6 kg

S novým, stylovým a elegantním designem, zvětšenou délkou a vylepšenými funkcemi, jako jsou obrobené drážky umístěné podél každé tyčinky, aby se zabránilo pohybu vlasce tím možnosti zamotání. Distanční tyče jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, eloxovaného hliníku, aby se minimalizovala hmotnost bez kompromisů ohledně pevnosti. Jsou vybaveny speciálními bodci, které se využívají u golfových „tyček“, které napomáhají proniktout do velkého množství různých podloží, a zúženým profilem s akrylovými hlavičkami, které jsou vybaveny vestavěnou vodováhou a vnitřním slotem pro světýlko Isolite, které lze přidat pro použití za zhoršených světelných podmínek a v noci. Akrylové hlavy lze vyjmou, čímž odhalíte standartní závit, který vám umožní používat tyče například pro adaptér Cygnet Camera Adapter. Díky tomu jsou skvělé pro jiné účely, jako je montáž fotoaparátu, světla nebo jiného příslušenství – jsou skutečně všestranné! Dodáváno v pevném obalu s měřicím šňůrou o délce 12 stop spolu se třemi nastavitelnými značkami pro přesné měření tří prutů.
Vlastnosti produktu

dosáhněte maximální přesnosti, na jakoukoliv vzdálenost
rychlé nastavení a snadné použití
optimální výška jak pro používání, tak přepravu
kónické, odnímatelné akrylové hlavičky se zabudovanou vodováhou
vnitřní sloty pro světélko Isolite (3 mm x 20 mm) pro použití v noci
speciální bodce umožňující snadný průnik do tvrdého terénu
drážky podél každé tyčky zabraňují rozjíždění vlasce
vysoce kvalitní, eloxovaná hliníková trubka udržuje hmotnost na minimu
měřící šňůra o délce 12 stop
nastavitelné značky pro přesné měření 3 prutů
dodáváno v pevném obalu
světélko Isolite není součástí balení

Technické specifikace
Rozměry: 65 cm (délka)

Dostupné ve verzích pro tři a čtyři pruty Dvou-kolejnicový design pro extra vysokou stabilitu Čtyři úhly nohou (umožňují špičky prutů natočit až doslova ke hvězdám) Nové dvojité upevňující zámky Dva upevňovací body pro ukotvení/zatížení stojanu Mosazné závity (antikorozní) Nový gumový “nárazník”, který chrání swinger před úderem do konstrukce stojanu Standardní délka nohou 33 cm a 25 cm Dodáváno v Camolite přepravní tašce Pár nohou XL (91.44 cm) součástí balení
 
Rozměry:
Min rozšíření/délka = 92.5cm
Max Rozšíření/délka = 150cm
Minimální Výška = 24.5cm
Maximální Výška = 38 cm 

Díky tomu Vám řada Sniper vidliček od Cygnetu nabízí dlouhou životnost, odolnost a výbornou cenu.

 

1 palec = 2,54cm.

Průměr vidličky: 13mm

U stojanů jiných značek nelze zaručit naprostou shodu a kompatibilitu. Hrazdy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, např: leštěného hliníku, či oceli. Hrazdy mají závity na uchycení rohatinek, či hlásičů záběrů.

výška nastavitelná od 40 do 55 cm
materiál: hliník
2 x mosazná hrazda na tři hlásiče (šířka 44 cm)
výška hrazdy: 40-53cm
maximální délka stojanu 124 cm
hrazdy nastavitelné pomocí systému  „Locking Screw“
přepravní rozměr: 80 x 25 x 10 cm
přepravní pouzdro materiál:600D nylon
hmotnost 1,8 kg
4 nastavitelné nohy

Saenger MS Range Feeder Tripod S

Cygnet Hrazda na 3 pruty – 20/20 Snugs 3 Rod 11.5″

Cygnet Rohatinka – Quicklock Butt Rest – Single

Cygnet Vidlička – Sniper Bank Stick 12″-22″ / 30 – 55 cm /

Anaconda Stojan na pruty X-Covery Pod

Korum Rohatinka Line Flow Rest

Váha 2,25 kg. Šířka stojanu 60,5 cm, nastavitelná délka 74,5-115 cm, nastavitelná výška 66-85 cm. Povrch je lakovaný černou barvou.

Jsou plně kompatibilní se všemi hrazdami od firmy Solar a mnoha dalšími.
Vlastnosti produktu

precizně navržené držáky vyrobené ve Velké Británii
vysoce kvalitní hliník s eloxovaným černým povrchem
výškově nastavitelné
s profilovaným, vnitřním výsuvným systémem pro snadné a rychlé uchycení hrazd
hrazdy se nepřekroutí
otvor v hlavním těle pro uchycení šroubem nebo vrutem do dřeva
kompatibilní se všemi hrazdami od firmy Solar a většinou dalších

Technické parametry
Balení: 2ks
Výška menšího stojanu: 100 mm
Výška většího stojanu: 140 mm
 
Dodáváno bez hrazd.

I přes svoji pevnost je tato pomůcka velmi lehká.

Díky aretačnímu klipu jsou výškově nastavitelné. Vnější průměr vidličky je 16mm. Univerzální závit na všechny druhy signalizátorů. Délka: 55 – 80cm, 75 – 128cm, 95 – 165cm

Tato precizně navržená vážící tyč s gravírovaným logem Solar je vyrobena ze 100% nerezové oceli a osazena centrálním, otočným klipem, pro možnost použití všech typů standardně používaných vah.
Dostatečně dlouhá rukověť nabízí pevný a bezpečný úchop při zvedání. Navíc je vážící tyč P1 Weigh Lifter Bar vybavena šroubem s možností připojení k prodlužovací tyči nebo vidličce pro snazší vážení těch největších ryb.
Navrženo rybáři tak, aby vydržela na věky..jako obvykle u Solaru.  Vlastnosti produktu

vyrobeno ze 100% nerezové oceli
precizní opracování a gravírované logo Solar
osazena centrálním, otočným klipem
kompatibilní se všemi typy vah
vybavena šroubem pro připojení k prodlužovací tyči

 

 

Trabucco Hrazda Rod Rest Mutli Angle Lock L 15 cm