rybareni24.cz

Saenger naviják skymaster ng-3 btr 6000 + druhý zdarma + vlasec zdarma

Velmi oblíbený kousek Saenger naviják skymaster ng-3 btr 6000 + od společnosti s dlouholetou tradicí SAENGER máte možnost získat zrovna dnes extra výhodně. Nabídka již od 1 229 Kč.
EAN: 4039507229740
Saenger naviják skymaster ng-3 btr 6000 + druhý zdarma + vlasec zdarma
Ověřit dostupnost »
Značka: SAENGER
1 229

Praktický naviják s dokonalou souhrou přední a volnoběžné brzdy. Tři kvalitní kuličková ložiska, plastová cívka, tělo z odolné uhlíkové směsi, počítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasce, anti-twist rolnička a klička obráběná pomocí CNC. Uspokojí každého začínajícího rybáře a díky jeho velikostem cívky obsáhne spoustu lovných technik, ať už se jedná o feeder, plavanou a stejně tak i lov velkých ryb na položenou. U tohoto navijáku je dokonalý poměr ceny a výkonu.3 kvalitní kuličková ložiskatělo z odolné uhlíkové směsiplastová cívkapočítačově vyvážený rotor pro perfektní ukládání vlasceAnti-twist rolničkaCNC obráběná kličkapřední a volnoběžná brzdapřevod 5,2 : 1
 
Vlasec precedent For Spinning 0,25 mm 150 m ZDARMA!

Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Zejména je vhodný na přívlač. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.