rybareni24.cz

Greys muškařský set k4st combo fly 2,90 m #7 4 díly

Oblíbený a kvalitní produkt Greys muškařský set k4st combo fly 2,90 od kvalitní značky GREYS jde nakoupit v aktuální nabídce skutečně levně! Pouze nyní za 3 569 Kč.
EAN: 043388470645
Greys muškařský set k4st combo fly 2
Ověřit dostupnost »
Značka: GREYS
3 569

Díky tomuto pečlivému sladění se můžete stoprocentně soustředit pouze na rybolov a užívat si příjemné chvíle u vody s tímto mimořádně krásným setem. Technické údaje:

 osazen navijákem Greys 6/7/8 a plovoucí šňůrou Platinum Shoot WF7
 pečlivá sladěnost mezi prutem, navijákem a šňůrou
 středně rychlá akce
 prut je osazen kvalitním sedlem navijáku a příjemnou korkovou rukojetí
 dodáváno s tvrzeným transportním obalem. Akce: středně rychlá  Délka: 2,90m Počet dílů: 4 Rukojeť: korková Transportní délka: 82cm Vrhací zátěž: WF7 Muškařský kolovrátek Greys je vstupním krokem do sortimentu navijáku Greys za fantastickou cenu. Celo grafitová konstrukce nabízí vynikající poměr pevnosti k hmotnosti naviják. Naviják je opatřen velkou rulonovou diskovou brzdou, zcela uzavřenou v ochranném pouzdře, které vám spolehlivě umožní kontrolu nad vytahovanou rybou. Technické údaje:
 Large arbour design
 rulonová disková brzda
 celo grafitová konstrukce Velikost: 6/7/8 Počet cívek: 1 Kapacita: WF7+80m Převod: 1,0:1 Muškařská šňůra Greys Platinum Shoot je určena pro všechny muškaře, kteří hledají kvalitní značkovou muškařskou šňůru s výhodným poměrem ceny a výkonu. Pro tyto účely vyrobila značka Greys model muškařských šňůr s názvem SHOOT, vhodnou na téměř každý druh lovu. Doporučujeme jako výbornou muškařskou šňůru pro začínající muškaře. Díky tradici značky Greys máte jistotu, že se Vám do rukou dostává kvalitní značkový výrobek. Technické údaje:
 velmi nízká paměť
 extra hladký povrch
 včetně pletené smyčky Barva: bílá Typ: WF – F (F-floating, plovoucí)