rybareni24.cz

Mainline plovoucí boilies clones pop ups 13 mm 150 ml sweetcorn

Tento diskontní výrobek Mainline plovoucí boilies clones pop ups 13 od společnosti s předním postavením na trhu MAINLINE k dostání tady teď za báječnou cenu. Aktuálně v akci od 249 Kč.
EAN: 5060509816064
Mainline plovoucí boilies clones pop ups 13 mm 150 ml sweetcorn

Hlavním účelem Clones je, jak název napovídá, ‚klonovat‘ jakýkoli partikl nebo spod mix, kterým je místo zakrmené, a replikovat to do návnady na háček ‚match the hatch‘, která je mnohem praktičtější než samotný partikl.
Zejména proto, že některé partiklové návnady jsou příliš malé nebo příliš měkké na to, aby se daly skutečně použít na vaše návazce. Waftersky použijete v případě, že si chcete být jisti, že vaše návnada je stále nastražena a funguje tak, jak má po dlouhou dobu, oproti napříkald samotné kukuřici.
Clones jsou k dispozici ve čtyřech různých typech/příchutích, buď v 13mm pop-upech nebo 10mm x 14mm wafters, a přestože byly primárně navrženy pro použití na partiklem zakrmených místech, během testování se také velmi osvědčily ve všech situacích při klasickém rybolovu.
Sweetcorn:
Kukuřice se používá jako návnada na kapry od 70. let 20. století a v průběhu let hrála roli v ulovení bezpočtu kaprů a dodnes je stále jednou z nejúčinnějších návnad na kapry – v poslední době zaznamenala opětovný nárůst popularity. Clones Sweetcorn pop-up a wafters mají jasně žlutou barvu a mají krásnou kukuřičnou chuť/vůni.