rybareni24.cz

Preston innovations prut carbonactive supera sl 10 ft 30 g

Tento skvělý produkt Preston innovations prut carbonactive supera sl od dodavatele s dobrým jménem PRESTON INNOVATIONS snadno můžete získat právě nyní skutečně výhodně! V současnosti za 3 938 Kč.
EAN: 5055977484358
Preston innovations prut carbonactive supera sl 10 ft 30 g
Ověřit dostupnost »
3 938 5 250 Kč Sleva -24%

Pruty se vyznačují měkkou akcí, která je velmi důležitá při lovu těchto menších ryb, protože zabraňuje nežádoucím ztrátám při zdolávání. Skvěle se dají použít také při zimním lovu kaprů, například při chytání s červovým krmítkem nebo samotným olůvkem. Stejně jako ostatní řady prutů mají pruty Supera SL klíčové vlastnosti, mezi které patří SEA očka, karbonové špičky, plochá rukojeť nebo očko pro zaháknutí háčku.
Supera SL 10ft je perfektní všestranný prut, ať už pro lov měnších druhů, jako jsou plotice nebo cejnci, nebo větších a bojovnějších kaprů, tento prut s přehledem zvládne obojí! Díky měkké akci je minimalizováno padání ryb během zdolávání. Prut je vhodný pro nahazování krmítek do hmotnosti 30 g na vzdálenost 25 – 30 m, což znamená, že pokrývá širokou škálu situací u vody a je tak skvělou volbou pro rybáře, kteří provozují mnoho různých stylů rybolovu.