rybareni24.cz

Napájení pomocí 2 x AA nebo 1 x CR123A baterií (nejsou součást balení) Čtyři režimy svícení – 200 lumenů, 100 lumenů, 50 lumenů a 15 lumenů Dva barevné režimy svícení – bílý a červený režim Dodáváno s upevňovací smyčkou a magnetickou základnou Doba svícení – 7 hodin na vysokém módu svítivosti Rozměry: 70mm x 60mm x 46mm Váha: 60g (bez baterií)

Dá se použít pro svit do dálky s užším kuželem svítivosti, stejně tak na blízko povolením středové části.
Světelný tok: max. 45 lm Režimy: jeden bod – prostor Materiál: ABS / PC Pouzdro odolné dle normy IP44 Rozměry: 8,5 x 5 x 12,5 cm LED: 1ks Napájení 3 x AA 1.5V (Není součástí balení)
2048425
 
Návod k použití Multifunkční svítilna Anaconda Camp Light Technické parametry: – Svítivost: max. 45 Lm – Výdrž baterie: 10 – 15 hodin (vliv má okolní teplota, vlhkost a použité druhy baterií) – Materiál: Vysokojakostní plast ABS v kompinaci s polykarbonátem. Celá svítilna je potažená voděodolným materiálem připomínající gumu, přesné označení IP44. – Napájení: 3 x baterie AA 1,5V   Použití: Povolíme zadní část svítilny, vložíme baterie a matici zajistíme zpět. Černým tlačítkem „power“, které se nachází po boku uvedeme přístroj do pozice ON – zapnuto. Černé tlačítko „power“: 1. zmáčknutí – svítivost 50% 2. zmáčknutí – svítivost 100% 3. zmáčknutí – blikání 4. zmáčknutí – uvedeme přístroj do pozice OFF – vypnuto.   Tato svítilna je ideální pro použití v přírodě při různých outdoorových aktivitách. Je maximálně skladná. Dá se použít pro svit do dálky s užším kuželem svítivosti, stejně tak na blízko povolením středové části.   Údržba a skladování: Pro zvýšení životnosti skladujte v teplotách nad 15 stupňů. Po použití ve vlhkém prostředí vyjměte baterie a nechte přístroj vyschnout.

Navíc dokonale zapadají do řady hlásičů ICON Q Series.
 
 
2 kusy v balení ve velikost 6 x 2 mm
 
K dispozici v 7 barvách: modrá, červená, zelená, žlutá, bílá, tyrkysová, fialová
 

Lampa byla navržena tak, aby její světlo respektive jeho frekvence byla totožná se světlem žárovky. Účinná LED technologie kombinovaná s účinností žárovky. Modré světlo se specifickou vlnovou délkou láká hmyz k lampě, kde po dosednutí dostane elektrošok v podobě 800V. Mrtvá těla hmyzu spadnou přes konstrukci dolů do zásobníku, odkud je snadno vymetete kartáčkem, který je součástí balení. Výkon: 4W – světlo 1W a elektrické výboje 3W Typ baterie: Lithium 18650, 1200 mAh Vstup: USB DC5V 1000MA Otvory na komáry: SMD2835*9PCS Vlnová délka světla: 365~395NM Světelnost: 100 lumenů Napětí: 800V Váha: 176.5g /260g s transportním boxem Provozní doba Lampa se plně nabije za 4,5 hodiny Při zapnuté lampě a zároveň zabíjení hmyzu vydrží 3,5 hodiny. Samotná lampa svítí 9 hodin. Samotné zabíjení hmyzu 29 hodin.

Lampa byla navržena tak, aby její světlo respektive jeho frekvence byla totožná se světlem žárovky. Účinná LED technologie kombinovaná s účinností žárovky. Modré světlo se specifickou vlnovou délkou láká hmyz k lampě, kde po dosednutí dostane elektrošok v podobě 800V. Mrtvá těla hmyzu spadnou přes konstrukci dolů do zásobníku, odkud je snadno vymetete kartáčkem, který je součástí balení.
Parametry:

Výkon: 4W – světlo 1W a elektrické výboje 3W
Typ baterie: Lithium 18650, 1200 mAh
Vstup: USB DC5V 1000MA
Otvory na komáry: SMD2835*9PCS
Vlnová délka světla: 365~395NM
Světelnost: 100 lumenů
Napětí: 800V
Váha: 176.5g /260g s transportním boxem

Provozní doba:

Lampa se plně nabije za 4,5 hodiny
Při zapnuté lampě a zároveň zabíjení hmyzu vydrží 3,5 hodiny.
Samotná lampa svítí 9 hodin.
Samotné zabíjení hmyzu 29 hodin.

Tento akční set se skládá z těchto produktů:
1x Delphin Čelová Lampa XENON

Moderní čelová lampa od značky Delphin nabízí výkon 5W a svítivost až 300lm. Dobíjení lampy je řešeno přes USB kabel s mikro USB konektorem. O přísun energie se stará baterie s kapacitou 2000mAh. Je však možné použít i neoriginální baterii s označením 18650. Lampa je nabitá za 4 hodiny. Čelovka XENON USB je výjimečná i tím, že obsahuje senzor pohybu. Ten se aktivuje dlouhým tisknutím tlačítka a senzor je aktivní. Pokud si potřebujete posvítit, před lampou jednoduše zamáváte dlaní. Kromě toho má čelovka 3 úrovně svícení. Po jednom kliknutí svítí lampa 100% výkonem a vydrží 3 hodiny, po druhém kliknutí svítí 50% výkonem a vydrží svítit 5,5h, po třetím kliknutí svítí na 25% a výdrž baterie se prodlužuje až na 8 hodin. XENON má díky mléčnému sklu výbornou schopnost rozptýlit světlo, a tak uvidíte široko daleko vše co potřebujete. Samotná lampa je upevněna na pevném elastickém popruhu s logem Delphin a názvem XENON. V plastové „kolébce“ lze lampu polohovat směrem nahoru a dolů. Baterie se vkládá z boku čelovky. Ačkoliv XENON není určena pro použití pod vodou, déšť zvládá úplně v pohodě, mikro USB konektor je chráněn gumovým uzavíráním, které nepropustí žádnou vlhkost.

Technické parametry:

Zdroj světla: LED
Výkon: 5W, 300lm
Baterie: 2000mAh, typ 18650 (součástí balení)
Rozměry: 80x30x40mm
Hmotnost: 106g
Nabíjení: USB

1x Delphin Kempingová Lampa Aura

Multifunkční lampa Delphin AURA je neocenitelným pomocníkem ve vašem rybářském kempu. Nabízí 3 režimy svícení bílého světla, svícení červeným světlem (delší podržení tlačítka) a funkci světelného SOS (červeným světlem). Lucernu je možné položit na pevný povrch, díky pogumované podstavě je velmi stabilní. Kromě toho má ve vrchní a spodní části karabiny, a tak si ji můžete pověsit ve stanu či bivaku. Má masivní rukojeť, přenášení je velmi pohodlné a praktické. AURA má dokonce funkci „powerbanky“, a tak si pomocí ní můžete dobít např. mobilní telefon. Lucerna se nabíjí pomocí přiloženého USB kabelu. Ten je možné vložit do voděodolného prostoru ve spodní části lampy, nehrozí tak jeho ztráta. Stejným kabelem pak můžete dobíjet zařízení s koncovkou micro USB. Tlačítko zapínání slouží i jako indikační dioda, díky které zjistíte stav nabití akumulátoru. Delphin AURA je dokonalým pomocníkem a vaším průvodcem ve tmě.

Technické parametry:

Rozměry: 185mmx95mm
Režimy: 3 režimy svícení bílým světlem (25% -10h, 50% -8h, 100% -5h), 1 režim červeného světla, režim SOS (červené světlo)
Napájení: 2x Li-Ion zabudovaný akumulátor typ 18650, 3600mAh
Výkon: 8,5W
Světelný výkon: 500lm
Nabíjení: USB (pomocí přiloženého kabelu) s funkcí powerbanky

Je dobíjecí přes USB kabel, ale také přes vestavěný solární panel. Specifikace:

Světelný výkon svítilna: 250lm
Světelný výkon lucerna: 100lm
Kapacita baterie: li-ion 18650 1800mah
LED: 2835 SMD LED Pracovní napětí 3.7V
Výstup: USB 5v 1A
Světelný výkon: 3W
Doba svícení: 3-12h / svítilna-lucerna / 12h UV lampa ( odpuzující hmyz )
Doba nabíjení: 4 hodiny přes USB kabel / 8-10h přes solární panel
Rozměr: 85mm x 135mm
Hmotnost: 300g

Součástí je i praktický hák a magnety pro zavěšení svítilny.
 
Výhody produktu
Svítivost, malá, kompaktní.

Je napájen nabíjecí Li-ion baterií (2000 mAh), má 43 bílých LED diod (0,3 W) s krycím panelem proti oslnění, jenž poskytuje hladké a širokoúhlé osvětlení. Ochranné výztuže z nerezové oceli chrání světlo během přepravy. Může být snadno umístěn do požadované polohy díky vestavěné, nastavitelné podpěře, díky silným magnetům jej snadno přichytíte na jakýkoliv kovový povrch, nebo je vybaven závitem (1/4 UNC) pro připevnění na stativ nebo vidličku. Ovládání světla je jednoduché pomocí jednoho stisknutí tlačítka on/off. Stav baterie při nabíjení, můžete sledovat na vestavěném LED indikátoru. Dodává se s mikro USB kabelem pro jednoduché a pohodlné dobíjení.
 
Vlastnosti produktu
43 x LED dioda Luxeon 0,3 W poskytují až 1280 lm
2× nabíjecí lithium-iontová baterie (3.7V, 2000 mAh)
Krycí panel proti oslnění, jenž poskytuje hladké a širokoúhlé osvětlení
Ovládání pomocí jednoho stisknutí (on/off)
Ochranné výztuže z nerezové oceli
Vestavěná, nastavitelná podpěra, silné magnety a závit (1/4 UNC) pro upevnění na stativ
USB port pro nabíjení
LED indikátory stavu nabíjení
Ochrana obvodu, aby nedošlo k nadměrnému nabíjení nebo nadměrnému vybití
Pevné pouzdro (odolné vůči prachu a vodě)
Dodáváno včetně nabíjecího kabelu Micro USB
 
Technické specifikace
Velikost: 154mm x 104mm x 32mm
Hmotnost: 325g
Doba nabíjení: 6 hodin
Cyklus baterií: 500 cyklů

Tato verze je ideální pro noční rybolov s jemnějšími pickery a feederovými pruty.
Součástí balení je baterie 311, díky které výrobek vydrží minimálně 24 hodin. Vysoký jas LED diod může výrazně zvýšit úspěšnost vaší rybářské výpravy, čas ztracených úlovků kvůli špatným světelným podmínkám je pryč!

Světlo je viditelné až na vzdálenost 1000 m v závislosti na světelných podmínkách. Světlo je opatřeno stmívacím senzorem, večer když se setmí se samo zapne a ráno se vypne. Tím je zajištěna maximální úspora baterií. Kromě toho je světlo určeno k označení místa kotvení lodi, když je loď zakotvena dále od břehu. Můžete jej také použít k označení vchodu do bivaku, prutu umístěného dále od ostatních prutů atd. Závit je určen pro standardní rybářské stojany, vidličky,…
Parametry:

Délka 25 cm
Automatické světlo v bílé barvě

Lze je použít i jako nouzové osvětlení. Připojuje se přímo ke 2 kg propan-butanové láhvi. (tato láhev není součástí dodávky). Používá jednovazné auerové punčošky typ UKP09204.
Plynová lahev není součástí balení!
Parametry:

Hmotnost [kg]: 0,5
Spotřeba plynu [g/h]: 60
Výkon [kW]: 0,85

Praktické pouzdro do které bezpečně uložíte fotoaparát, powerbanku, světlo, čelovku a jinou elektroniku. Vrchní stolek lze využít jako stojánek na telefon.
– Taška na elektroniku v kamuflážovém vzoru – Pevné víko z EVA materiálu – Vhodné pro nabíjení elektroniky a zboku průchozí kabel s USB koncovkou – Vnitřní nastavitelné přepážky pro různé typy elektroniky – Omyvatelné dno tašky – Rozměry: 25x18x14cm – Hmotnost: 0,7kg
Zcela nová LED lucerna s infračerveným dálkovým ovladačem. Na výběr jsou dvě barvy světla, bílé a červené. Vysoce kvalitní outdoorová lucerna, která obsahuje nabíjecí baterii s vysokou výdrží. Baterie se nabíjí pomocí USB kabelu, který je součástí výrobku. Lucerna je odolná vůči vlhkosti a díky svým kompaktním rozměrům se hodí každému, kdo rád tráví čas v přírodě. Součástí jsou dvě závěsné šňůrky, které se přichytí do bočních oček lucerny. Tělo lampy je magnetické, tudíž ji snadno uchytíte na kovové předměty. Lampa je dále dodávána s kovovým páskem, díky němuž jí můžete uchytit na stan či přístřešek. Specifikace: – vstup: DC5V/0,7 A – počet lumenů: 100 LM Max – typ baterie: Li-ion 3,7 V/2000 mAH/ 7,4 WH – výdrž baterie až 200 h – doba nabíjení: 4 – 5 h – operační teplota: 0 – 40°C – teplota pro uchování : -10+50°C Operační režim: Bílé světlo: 3%, 100% Červené světlo: 3%, 100%, SOS 1. Krátké stisknutí tlačítka On/Off bílé světlo 3%, opětné krátké stisknutí bílé světlo 100%, opětné krátké stisknutí vypnutí lucerny 2. V jakémkoliv režimu světla podržet tlačítko On/Off po dobu 2 sekund, dojde k vypnutí lucerny. Při stisknutí dvakrát za sebou tlačítka On/Off dojde k přepnutí na červené světlo. 3. Dálkový ovladač nebude fungovat, pokud při vypnutí budeme dlouze držet tlačítko On/Off. 4. Dálkový ovladač bude fungovat, pokud při vypnutí stiskneme tlačítko On/Off krátce. Pro volbu barvy světla vybíráme na dálkovém ovladači tlačítka tomu určená (White – bílé světlo, Red – červené světlo). 5. Dosah dálkového ovladače je v rozmezí 7 až 14 metrů. 6. Před použitím dálkového ovladače odejměte pojistku pro aktivaci baterií. Rozměry a hmotnost: 20 x 3,5 x 3,5 cm 183 g

Nová technologie čočky s mikrohranoly distribuuje rovnoměrné světlo bez oslnění a s maximálním úsporou energie. Akumulátor je dobíjecí přes USB kabel, který je součástí balení. Na výběr máte ze tří světelných módů od 20 až po 750 lm s možností plynulého stmívání. O stavu baterie informuje světelný indikátor. Svítilna funguje zároveň jako powerbanka, ze které můžete dobíjet drobná elektrická zařízení. Fluorescenční díly zajistí, že svítilnu bez potíží najdete i po tmě. Svítilnu lze zavěsit na hák, přichytit pomocí integrovaných magnetů či postavit do odnímatelného stojánku. Ocení ji nejen turisté při campingu, ale také rybáři, lovci či outdooroví sportovci.
Obsah balení: Lucerna ML6, USB kabel, dobíjecí baterie, cestovní pouzdro, stojánek
Micro Prism Technology
Inovativní technologie čočky s optickou mikrostrukturou pro rozložení světla bez oslnění.
Parametry:

ENERGY SAVING PROGRAM
Světelný tok: 750/ 550/ 20 lm
Doba svícení: 4/70 hod
Délka: 178 mm
Průměr: 42 mm
Hmotnost: 280 g
LED: Studené světlo, Červené světlo
Světelné režimy: Blink, Low Power, Boost, Power, Pulse, S.O.S., Strobe, Stmívání
Baterie: 1x Li-ion
Kapacita baterie: 11.52 Wh
Dobíjení: Ano
Certifikát odolnosti: IP54
Ochrana proti přehřátí

Již předchozí modely obdržely několik prestižních ocenění za nejlepší výrobek! Všechny tři nová světla Bivvy Lite mají možnost použití bílého, červeného a nově také zeleného světla! Kromě toho lze také na modelech Pro IR a Elite IR variabilně ovládat intenzitu svícení díky dálkovému ovladači. Součástí balení a v ceně všech třech nových modelů našich Bivvy Lite světel je Bankstick Adaptor v ceně 499,–Kč, tedy magnetický adaptor s whithworthovým závitem, do kterého umístíte světlo a který můžete našroubovat na vidličku, stojan a použít ho tak třeba při fotografování vašich úlovků!!! Nyní s až 180 hodinami nepřetržitého používání z jednoho 4 hodinového nabití, nabití 4 hodiny nabíjení, tři nové modely Bivvy Lite sport kom-pakt, lehký design s magnetickým kování a zadní desku, která umožňuje montáž do libovolné bivak, brolly nebo stan, stejně jako jakýkoliv blízký železný kov pro vaše pohodlí. Neuvěřitelně jednoduché ovládání pomocí jednoduchých ovládacích prvků pomocí tlačítka Bivvy Lite Plus, Pro IR a Elite IR zvyšují přenosný světelný prvek vyšší než kdykoli předtím. Všechna tři nová světla nabízejí, až 180 hodin nepřetržitého používání z jednoho 4 hodinového nabití! Sportovně kompaktní, lehký design s magnetickým kováním na zadní straně, díky kterému je možné je umístit do jakéhokoliv bivaku, brolly nebo stanu nebo na jakýkoliv železný předmět ve vašem okolí. Světlo lze připnout ke kovovému stojanu na noční osvětlení nebo ho lze využít při vybalovaní vašich věcí při nočním příjezdu, kdy ho jednoduše připnete na kapotu automobilu. Všechny tyto prvky včetně úplně jednoduchého ovládání vytvářejí z řady světel Bivvy Lite Plus, Pro IR a Elite naprosto nový směr v oblasti malých světelných zařízení.
 
Bivvy Lite Elite IR Tři světelné mody – bílý, červený a zelený Plynulá regulace úrovně svícení Bezdrátový dálkový ovladač Vestavěná nabíjecí lithiová baterie Ledkový indikátor kapacity nabití Micro USB nabíjecí vstup Zapouzdřená IP64 prachu a vodě odelná konstrukce Robustní konstrukce, šedá, kovová úprava Chráněný registrovaný design Nastavitelný adaptor s whitworthovým závitem v ceně jako součást balení.

Mivardi Obal Na Světlo Do Bivaku New Dynasty RC

Enterprise Adaptér na světélko na kaprovou špičku 2ks

Vyrábí se v barvách žlutá, červená a zelená.

alternativa k chemickému světlu
snadné použití
univerzální
možno vypnout po použití – lze použít několikrát
extrémní svítivost, zhruba 28 hodin za nepřetržitého používání
obsah: 1 ks

Praktické závěsné světlo ve tvaru klasické žárovky s maximálním výkonem 1,5 W / 150 lm, napájené integrovanými lithiovými bateriemi. K dispozici je několik světelných režimů v bílé a v červené barvě, ovládaných tlačítkem na těle světla nebo přiloženým dálkovým ovladačem. Nabíjení baterií světla je možné z jakékoliv powerbanky / autoadaptéru / síťového adaptéru s konektorem USB. Maximální doba svícení na jedno nabití je 30 hod.

Tyto svítící tyčinky jsou vyráběny patentovaným procesem firmy Behr a jsou naprosto unikátní svým složením rostlinného původu, takže jsou absolutně neškodné pro člověka i přírodu a splňují nejvyšší normy dané evropskou unií. Balení obsahuje 2 ks.

Technické parametry:
Kompaktní rozměry: 21 x 3.5 x 3.5cm
Voděodolnost
Svítivost: jasně bílé světlo
4 možnosti nastavení intenzity svícení
Možnost magnetického uchycení
Doba svítivosti, až 60 hodin dle podmínek
Baterie Lithium 2600mAh, 3.7V
Balení obsahuje USB kabel
Dálkové ovládání je součástí balení (zkušební baterie 12V je součástí)

Anaconda Radio Link Stan Device lampa

Extra Carp Lite Starlight Svítící Ampule 4,50 x 39mm

Extra Carp Lite Starlight Svítící Ampule 3.00 x 39mm

Mivardi Chemická světýlka Mivardi Aurora – průměr 3 mm

Uni Cat Chemické Světlo Night pilot zelená

Enterprise Adaptér na světélko na feeder špičku 2ks

Anaconda Remote Control Tent Lamp

Mivardi Chemická světýlka Mivardi ClipOn SS – průměr 0,6 – 1,4mm

Mivardi Chemická světýlka Mivardi ClipOn S – průměr 1,5 – 1,9mm

Intenzita světla 900 lumenů dokonale postačuje k tomu, abychom osvětlili bezprostřední okolí našeho rybářského místa. Životnost baterií je několik 1000 hodin, takže dříve vyvstane v nás potřeba nové lampy, než by se měla lampa Solar vybít. Varianta s nabíjitelným akumulátorem. Při jeho vypnutí okamžitě svítí, proto je její používání velmi jednoduché.

Svého výkonu dosahuje pomocí jedné prémiové LED Luminus SFT-70 a šestnácti LED Lumileds HL2X, které jsou napájeny z interního vysokoproudového Li-ion akumulátoru s kapacitou 54 Wh (5000 mAh /10,8 V). Akumulátor se dobíjí přímo ve svítilně přes moderní USB-C konektor. Svítilna se ovládá otočným voličem, kterým lze vybírat mezi svícením širokým kuželem (až 12000 lm) a dálkovým reflektorem (až 3000 lm), případně jejich kombinací (15000 lm dohromady). Navíc je k dispozici stroboskop a SOS pro nouzové situace.
Svítilna je vybavena pěti indikačními LED, které ukazují stav nabití akumulátoru. Navíc je možné svítilnu nouzově použít i jako powerbanku a nabíjet z ní další USB zařízení. I přes obrovský výkon si svítilna uchovává překvapivě kompaktní rozměry, délka činí pouhých 17,5 centimetru a hmotnost je 843 gramů včetně akumulátoru. Tato vyhledávací svítilna je vhodná například pro ostrahu velkých areálů, služební použití či průzkumné a záchranné operace a pro všechny nadšence do svítilen. Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry:

Světelný zdrojem je jedna výkonná LED Luminus SFT-70 a šestnáct LED Lumileds HL2X s životností 50000 hodin.
Celkem 16 režimů svícení: Dálkový kužel: 3000 lumenů (3 hodiny) -> 1500 lumenů (3,7 hodiny) -> 500 lumenů (14,1 hodiny) -> 10 lumenů (177 hodin). Široký kužel: 12000 lumenů (2,5 hodiny) -> 8000 lumenů (2,5 hodiny) -> 3000 lumenů (3 hodiny) -> 1000 lumenů (11 hodin) -> 100 lumenů (50 hodin). Kombinovaný kužel: 15000 lumenů (2,5 hodiny) -> 10000 lumenů (2,5 hodiny) -> 5000 lumenů (2,67 hodiny) -> 1500 lumenů (6 hodin) -> 300 lumenů (25 hodin). Zábleskové režimy: Stroboskop (15000 lumenů) -> SOS (500 lumenů).
K napájení používá vysokoproudový vestavěný Li-ion akumulátor s kapacitou 5000 mAh/10,8 V (54 Wh).
Nabíjení přes USB-C s podporou rychlonabíjecích protokolů PD2.0 a QC2.0. Doba nabíjení cca 4 hodiny dle použitého zdroje.
Digitální regulace výkonu, ochrana proti přehřátí.
Středový dálkový reflektor i kombinovaný režim obou reflektorů nabízí dosvit až 900 metrů (203 568 cd), široké reflektory dosvítí až na 340 metrů (28189 cd).
Elektronika je vybavena ochrannou funkcí proti příliš hlubokému vybití akumulátoru, při poklesu napětí pod určitou hranici automaticky přepne do nižšího režimu výkonu.
Indikace stavu nabití akumulátoru.
Rozměry 17,5 cm (délka) x 5,5 cm (průměr těla) x 8,2 cm (průměr u reflektoru).
Hmotnost 843 gramů.
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, reflektor je doplněn o úderný ráfek.
Odolný těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 4 hodin).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Schopná samostatně stát na plochém místě a sloužit jako svíčka.
Součástí balení je nabíjecí kabel USB-C, pouzdro na opasek a poutko na zápěstí.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta a barevný USB-C kabel.

Použití:
Svítilna má otočný volič, který má čtyři polohy: vypnuto – zapnutý dálkový kužel – zapnutý široký kužel – zapnutý kombinovaný kužel. Pokud je otočný volič v poloze zamčeno, jeho otočením do příslušného módu svítilnu rovnou zapnete – dálkový reflektor na nejnižším režimu, široký reflektor a kombinaci obou v posledním použitém režimu. Krátkými stisky středového tlačítka se cyklicky přepínají výkonové režimy příslušných reflektorů. Stroboskop se zapne podržením středového tlačítka po dobu alespoň 1,2 vteřiny, dalším krátkým stiskem se přepne na SOS a dalším stiskem se vrátíte do posledního zvoleného režimu stálého svícení. Pokud otočný volič není v poloze zámku, tak svítilnu vypnete a zapnete podržením středového tlačítka po dobu cca 0,5 vteřiny.
Ovládací tlačítka lze uzamknout přepnutím otočného voliče do polohy zámku, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. při převozu v zavazadle.
Senzor přiblížení v reflektoru automaticky sníží výkon na 50 lumenů, když se svítilna přiblíží k nějakému objektu na méně než cca 6-8 centimetrů (zabrání poškození objektu silným světlem a oslnění odraženým světlem). Tuto funkci lze zapnout/vypnout podržením středového tlačítka po dobu alespoň 10 vteřin při odemknuté svítilně.
Nabíjení – odklopte gumovou krytku nabíjecího konektoru a zapojte kabel do USB-C konektoru ve svítilně. Indikační LED budou blikat zleva doprava a ukazovat stav nabíjení. Jakmile zůstanou všechny svítit, svítilna je plně nabitá. Během nabíjení lze zapnout pouze široký kužel v nejnižším režimu 100 lumenů. Po dokončení nabíjení konektor důkladně utěsněte pomocí gumové krytky. K nabíjení lze použít nejen běžné USB adaptéry a powerbanky, ale i adaptéry pro rychlé nabíjení s protokolem QC2.0 a PD2.0, které budou automaticky detekovány. Doba nabíjení se pohybuje kolem 4 hodin, dle síly použitého zdroje.
Nabíjení externích USB

Je osazená špičkovou LED Luminus SFT-70, která v kombinaci s hladkým reflektorem vytváří dobře zaostřený světelný kužel s mimořádným dosvitem 465 metrů. Součástí balení je Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, který se nabíjí přes USB-C konektor přímo ve svítilně. Nabíjecí zdířka je krytá šroubovací maticí, takže je dokonale chráněna proti vodě a nečistotám. Na koncovce svítilny je taktický spínač a přepínací páčka FlexiSensa control, kterou lze svítilnu zamknout či zvolit jeden z dvou módů použití. V taktickém módu je možné svítilnu zapnout do režimu 2800 lumenů, nebo do stroboskopu s proměnlivou frekvencí. Ve služebním módu je možné volit mezi čtyřmi režimy svícení s výdrží až 40 hodin.Tato taktická svítilna je díky svému masivnímu provedení pevná jako tank a přitom si zachovává kompaktní velikost. Robustní provedení umožňuje použití svítilny na dlouhých zbraních, takže je vhodná pro profesionály, ozbrojené složky a myslivost.
Všechny parametry policejní svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry:

Je použita výkonná LED Luminus SFT-70 s životností 50000 hodin.
Dva módy svícení: Taktický mód: 2800 lumenů (3 hodiny) -> stroboskop 2800 lumenů. Služební mód: 2800 lumenů (3 hodiny) -> 1000 lumenů (3,25 hodiny) -> 350 lumenů (9 hodin) -> 30 lumenů (40 hodin).
Parabolický hliníkový reflektor pro perfektní světelný kužel s dosvitem až 465 metrů (53880 cd).
K napájení používá jeden nabíjecí vysokokapacitní Li-ion akumulátor 21700 s kapacitou 5000 mAh, který je součástí balení.
Nabíjení přes utěsněný USB-C konektor s indikací stavu nabití akumulátoru.
Elektronika s digitální konstantní regulací výkonu a ochranou proti přehřátí.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (platí i pro stroboskop v taktickém módu).
Rozměry 15,37 cm (délka) x 3,4 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla).
Váha 207 gramů včetně akumulátoru.
Tělo svítilny vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, hlava svítilny je doplněna o úderný ráfek v černé barvě.
Akumulátor uložen mezi dvěma pružinami – bez problémů snáší zpětné rázy při použití na zbrani.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized. Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 4 hodin). Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Taktický přepínač FlexiSensa control na konci svítilny pro přepínání módů a uzamknutí svítilny.
Pevný klip pro bezpečné a jednoduché nošení svítilny (odnímatelný).
Svítilna díky svému designu neprokluzuje v ruce a neotáčí se při položení.
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužek, nabíjecí USB-C kabel, akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: kabelový spínač AER-05, dopravní kužel AOT-M, červený filtr AOF-M a difuzér AOD-M.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: rychloupínací montáž na lištu ALG-15, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo FB-1, držák na kolo Fenix.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Použití:
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pro zapnutí zmáčkněte taktické tlačítko na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Přepínací páčkou FlexiSensa control na konci svítilny lze volit mezi taktickým a služebním módem svícení a uzamknutím svítilny.
Služební mód – svítilna se zapne v posledním zvoleném režimu svícení, čtyři režimy výkonu lze cyklicky měnit namáčknutím tlačítka.
Taktický mód – svítilna se zapne v posledním zvoleném režimu svícení, k dispozici je stroboskop a nejvyšší výkon 2800 lumenů. Namáčknutím tlačítka se mezi režimy přepíná.
Uzamčení – třetí poloha na otočném voliči svítilnu uzamkne a nelze ji zapnout – vhodné například při převozu v zavazadle. Svítilnu lze uzamknout ve vypnutém i zapnutém stavu, uzamčení svítilnu současně i vypne. Odemknutí svítilnu zároveň zapne v posledním použitém režimu příslušného módu.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – vzhledem k tomu, že svítilna dosahuje obrovského výkonu 2800 lumenů, dochází u ní k nárůstu teploty. Pokud teplota překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Indikace stavu nabití baterií – indikátor nabití je z taktických důvodů ukryt pod ochrannou maticí nabíjecího konektoru, pro jeho kontrolu je tedy nutné matici odšroubovat. Svítilna vždy indikuje stav nabití baterie tři

Výborného výkonu bylo dosaženo použitím moderní LED Luminus SST-70. K napájení slouží vysokokapacitní Li-ion akumulátor typu 21700 s kapacitou 5000 mAh. Jeho dobíjení se provádí prostřednictvím USB-C konektoru na boku svítilny. E35R nahrazuje úspěšnou svítilnu E35 V3.0, proti ní má navíc vestavěný nabíjecí konektor a magnetickou koncovku. Svítilna byla navržena s ohledem na jednoduchost ovládání a širokou použitelnost. Šest světelných funkcí umožňuje zvolit mezi vysokým výkonem a výdrží více než dva a půl dne. K dispozici je i oslepující stroboskop pro nouzové situace. Fenix E35R je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Svítilna je vybavena ultra-tenkým kolimátorem, který je vyroben pomocí technologií z auto průmyslu. Zapnutí i přepínání režimů se provádí tlačítkem ergonomicky umístěnými na boku. Praktický je magnet v koncovce, svítilnu lze přichytit na železné předměty. Tato svítilna je ideálním světelným nástrojem s vynikajícím poměrem vysokého výkonu, kvality a ceny. Lze ji doporučit pro široké spektrum outdoorových, sportovních, pracovních i profesionálních aktivit.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry:

Je použita prémiová LED Luminus SST-70 s životností 50000 hodin.
Šest režimů výkonu: 3100 lumenů (2,5 hodiny) -> 1000 lumenů (3,67 hodiny) -> 350 lumenů (9,3 hodiny) -> 150 lumenů (21,3 hodiny) -> 30 lumenů (69 hodin) – Stroboskop s proměnlivou frekvencí (3100 lumenů).
Světelný tok a časy výdrže jsou měřeny s přibaleným Li-ion 21700 akumulátorem s kapacitou 5000 mAh.
Svítilna má paměť a zapne se v posledním zvoleném režimu (platí jen pro režimy 30, 150 a 350 lumenů).
Elektronika s digitální konstantní regulací a inteligentní ochranou proti přehřátí.
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku typu T6, svítilna je nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Ochrana proti náhodnému vložení baterie obráceně (přepólování).
Odolný povrch – Type III hard anodized.
Indikace stavu nabití baterie zabudovaná v tlačítku.
Vodotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry).
Unikátní supertenký kolimátor pro perfektní světelný kužel s dosvitem 260 metrů (15103 cd).
Rozměry 12 cm (délka) x 2,65 cm (průměr).
Váha 148 gramů s akumulátorem.
K baterce je přiložen akumulátor Fenix ARB-L21-5000 V2.0, nabíjecí USB-C kabel, šňůrka na zápěstí a náhradní o-kroužek.
Modely z řady E jsou dodávany bez pouzdra. Toto základní pouzdro lze dokoupit samostatně.
Jako volitelné originální příslušenství lze dokoupit: difuzér AOD-S V2.0, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, otočné pouzdro na opasek, držák na kolo, držák na kolo Fenix, USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.
Se svítilnou je kompatibilní i držák na kolo LockBlocks, držák na cyklistickou přilbu BikeBlock.

Použití:
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte. Pro zapnutí či vypnutí podržte boční tlačítko zhruba 0,5 vteřiny, svítilna se vždy zapne do posledního zvoleného režimu s vyjímkou dvou nejvyšších (turbo a high). Režimy výkonu můžete kdykoliv během provozu přepínat stisknutím bočního tlačítka. Stroboskop lze aktivovat podržením tlačítka po dobu 1,2 vteřiny. Po uvolnění tlačítka se stroboskop vypne.
Nabíjení – odklopte gumovou krytku nabíjecího konektoru na boku svítilny a zapojte přiložený kabel (konektor USB-C), druhý konec kabelu zapojte do počítače, nebo USB adaptéru do elektrické sítě či auta. Během nabíjení svítí indikační LED červeně. Po plném nabití se rozsvítí zeleně. Nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 3 hodiny (s napájecím zdrojem 2A). Během nabíjení lze používat režimy 30, 150 a 350 lumenů.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – Pokud teplota překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Indikace stavu nabití baterie – po krátkém stisku tlačítka (svítilna musí být vypnutá) se aktivuje LED indikátor v tlačítku. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 85%. Zelené blikání znamená 50-85% kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 25-50%. Červené blikání značí, že zbývá méně než 25% kapacity baterie.
Zamknutí tlačítka – pokud chcete zabránit nechtěnému zapnutí svítilny v zavazadle, tak dvakrát rychle stiskněte tlačítko během 0,5 vteřiny (svítilna musí být vypnutá), svítilna poté dvakrát blikne v nízkém režimu a nelze ji zapnout. Odemknutí provedete opětovným rychlým dvojitým stiskem tlačítka. Nechtěnému zapnutí lze zabránit i povolením těla svítilny.
Upozornění na vybitý akumulátor – boční tlačítko začne blikat červeně a svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu.
Upozornění:

Nerozebírejte sami zapečetěnou část v hlavě svítilny, poruší se tím zár

MS Light je založený na ledkově-bateriovém systému. Vzhledem k vypracování produktu je potřeba pouze na špičku napojit umělohmotný patentový klip, potom na konci nastavit do správné pozice baterii, dále je potřeba vložit led osvětlení a noční rybolov může začít. Po ukončení rybolovu je potřeba pouze vytáhnout baterii z ledky, odložit ji zvlášť a během dalšího rybolovu bude opět použitelná. Varianta Motion Sence je extra varianta UB Light špičky, která obsahuje i pohybový senzor! Podobně jako UB Light disponuje produkt základním světlem, při záběru se produkt okamžitě změní na červené světlo, signalizující noční záběry. Základní balík obsahuje jednu 435 baterii, která nabízí produktu alespoň 30hodinovou životnost. Led zajišťující výborný světelný jas výrazně zvyšuje úspěch rybolovu. Skončila doba ztráty ryby způsobená špatnou viditelností.

MS Light je založený na ledkově-bateriovém systému. Vzhledem k vypracování produktu je potřeba pouze na špičku napojit umělohmotný patentový klip, potom na konci nastavit do správné pozice baterii, dále je potřeba vložit led osvětlení a noční rybolov může začít. Po ukončení rybolovu je potřeba pouze vytáhnout baterii z ledky, odložit ji zvlášť a během dalšího rybolovu bude opět použitelná. Varianta Motion Sence je extra varianta UB Light špičky, která obsahuje i pohybový senzor! Podobně jako UB Light disponuje produkt základním světlem, při záběru se produkt okamžitě změní na červené světlo, signalizující noční záběry.
Verze MAXI je také vynikající alternativou k teleskopickým prutům s hrubšími špičkami (přibl. 3 mm silné špičky) pro noční rybolov. Základní balík obsahuje jednu 435 baterii, která nabízí produktu alespoň 30hodinovou životnost. Led zajišťující výborný světelný jas výrazně zvyšuje úspěch rybolovu. Skončila doba ztráty ryby způsobená špatnou viditelností.

Tato verze je ideální pro noční rybolov s jemnějšími pickery a feederovými pruty.
Základní balení obsahuje 435 baterii, která výrobku poskytuje životnost minimálně 30 hodin. Vysoký jas LED diod může výrazně zvýšit úspěšnost vaší rybářské výpravy, čas ztracených úlovků kvůli špatným světelným podmínkám je pryč!

Tato verze je ideální pro noční rybolov s jemnějšími pickery a feederovými pruty.
Součástí balení je baterie 311, díky které výrobek vydrží minimálně 24 hodin. Vysoký jas LED diod může výrazně zvýšit úspěšnost vaší rybářské výpravy, čas ztracených úlovků kvůli špatným světelným podmínkám je pryč!

Tato verze je ideální pro noční rybolov s jemnějšími pickery a feederovými pruty.
Základní balení obsahuje 435 baterii, která výrobku poskytuje životnost minimálně 30 hodin. Vysoký jas LED diod může výrazně zvýšit úspěšnost vaší rybářské výpravy, čas ztracených úlovků kvůli špatným světelným podmínkám je pryč!

Lze jej snadno připevnit pomocí klipu nebo magnetu, například na pracovní oděv, čepici nebo kovové povrchy. Skvělý světelný výkon poskytuje přesné osvětlení ve dvou různých úrovních jasu. Otočný 360° kloub umožňuje svítit přesně tam, kde je potřeba. Integrovanou baterii lze nabíjet rychle a snadno přes USB-C. Mezi další výhody patří vroubkovaný povrch pro spolehlivý úchop, praktický transportní zámek a indikátor vybití baterie.
Technické specifikace:

Ultra kompaktní, dobíjecí klipové světlo se dvěma úrovněmi jasu.
Otočný 360° kloub pro přesné osvětlení.
Flexibilní upevnění pomocí klipu nebo magnetu.
Integrovaný li-ion akumulátor lze snadno dobíjet přes USB-C, je vybaven indikátorem stavu baterie.
Transportní zámek zabraňuje náhodnému zapnutí světla.

Obsah balení: svítilna W1R WORK, akumulátor, nabíjecí USB-C kabel
Parametry:

Světelný tok: 220/60 lm
Doba svícení: 1,5/7 h
Rozměry: 38x32x76 mm
Hmotnost: 61 g
Baterie: Li-ion
Dobíjení: Ano
Kapacita baterie: 2,738 Wh, 740 mAh
LED: COB LED
Certifikát odolnosti: IP54

LED dioda má díky hruškovitému tvaru nadprůměrný jas, což zaručuje jej velkou viditelnost. Spolu s baterií ji lze použít s jakýmkoli výrobkem, který vyžaduje zdroj světla. Má průměr 4,06 mm, což znamená, že je možné světlo použít i do dignalizátorů záběru. Baterie 435 poskytuje životnost 40 hodin plného jasu diody. Náhradní baterie lze dokoupit samostatně.
Samotná značka iBite zní zajímavě a naznačuje jistý druh technické inovace. Platí to pro všechny výrobky v rámci sortimentu. Všechny produkty značky iBite jsou založeny na nejnovějších inovacích a vývoji, které rybářům usnadňují každodenní život a čas strávený u vody.

Li-ion nabíjecí baterie se vyznačují velmi vysokou kapacitou, netrpí paměťovým efektem a ani samovybíjením. Li-ion ve velikosti 21700 jsou nejlepší volbou z hlediska uchované energie vzhledem k rozměrům a váze akumulátoru, postupně se prosazují například v autoprůmyslu.
Ochranu akumulátorů Fenix sestává z interních bezpečnostních mechanismů a ochranné elektroniky. Přidané elektronické obvody zabraňují přebití článku, jeho přílišnému vybití a proti zkratu či příliš vysokému proudovému odběru. Pokud elektronika baterie vyhodnotí dosažení limitních hodnot, bezpečně odpojí článek.
Interní ochrana sestává ze separátoru, nejmodernější ochrany proti přehřátí (PTC – Positive Temperature Coefficient) a speciálního protivýbuchového ventilu. V případě, kdy tlak plynu v článku překročí určitou mez, oddělí interní separátor elektrody uvnitř baterie a tím de-facto přeruší exotermickou reakci a protivýbuchový ventil vypustí přetlak plynu mimo akumulátor. Díky kombinaci elektronické a mechanické (teplotní a tlakové) ochrany patří Fenix baterie k těm nejbezpečnějším dostupným Li-ion akumulátorům.
Tento akumulátor je určen například pro provoz v LED svítilnách Fenix HM70R, HP25R, HP30R V2.0, BC26R, HT18, PD36R PRO, PD36 TAC, PD40R, TK20R V2.0, TK22 UE, E35 V3.0 i C7. Nelze ho však používat ve svítilnách na akumulátory 18650 kvůli jeho větším rozměrům!
Vzhledem k délce akumulátoru 76 milimetrů (včetně ochranné elektroniky) je možné ho nabíjet pouze v nabíječkách, které jsou na tuto délku uzpůsobeny. Viz. doporučené nabíječky níže.
Parametry akumulátoru Fenix 21700 5000mAh

Nominální napětí : 3,6 V
Kapacita : 5000 mAh, testováno vybíjecím proudem 0,2 C s ukončením při napětí 2,5 V a teplotě 25°C
Maximální proudový odběr: 7,5 A
Maximální nabíjecí proud: 5 A
Rozměry: 21,5 mm (průměr) x 76 mm (délka) (+/- 0,5mm)
Váha 73,5 gramů
Ochrana proti přebití, úplnému vybití a zkratu (>7,5 A). Ochranný obvod připevněn na plusovém pólu.
Životnost více než 500 cyklů nabíjení
Doporučené provozní teploty: 0-45°C (nabíjení), -20 až +60°C (vybíjení)
Rozsah dodávky: jeden kus akumulátoru Fenix 21700 5000mAh (ARB-L21-5000 V2.0).

Doporučené nabíječky
Vzhledem k délce akumulátoru 76 milimetrů (včetně ochranné elektroniky) je možné ho nabíjet pouze v nabíječkách, které jsou na tuto délku uzpůsobeny a jsou uvedeny níže. Do jiných modelů se nevejde.
Nabíječka Fenix ARE-A2 USB nabíječka Fenix ARE-D1 USB nabíječka Fenix ARE-D2 Nabíječka Fenix ARE-A4 USB nabíječka FC2 USB nabíječka SC1 Osmikanálová USB nabíječka VC8
Upozornění

Pokud možno nevybíjejte akumulátor pod 2,5V
Nezkratujte akumulátor (nespojujte póly článku vodičem)
Nevhazujte akumulátor do ohně ani do vody
Nevkládejte akumulátor do nabíječky obráceně (opačně polaritami)
Při použití akumulátoru dbejte na zásady bezpečnosti
Používejte pouze adekvátní nabíječku podporující Li-ion akumulátory

Záruka
Záruka dva roky.
Typ Nabíjecí Li-ion Kapacita 5000 mAh Velikost 21700 Hmotnost 73.5 g

Je vysoce odolná. Dobíjet zdroj lze přes zabudovaný solární panel či přes kabel USB – micro USB, který je součástí balení. Volit můžete ze čtyř světelných módů (max 60 lm), včetně módu „svíčka“, kdy svítilna produkuje „plápolavé“ světlo.  Svítit vydrží až 35 hodin.
Upozornění: před prvním spuštěním vypnete demo mód tak, že stiskněte a držte spínač 10-15 sekund. Následně už funguje svítilna v plném rozsahu.
Obsah balení: Crush Light svítilna, Micro USB kabel
Parametry:

rozměry – otevřené: 12,5 x 12,5 x 10 cm
rozměry – složené: 12,5 x 12,5 x 1,5 cm
hmotnost: 91 g
kapacita: 3,7 V, 500 mAh
baterie: Li-ion NMC
světelný tok: až 60 lumenů
vstupy: USB port 5V, až 0,5 A (max 2,5 W)

Doba svícení:

Nejvyšší výkon: 3 hod (60 lumenů)
Střední výkon: 6 hod (25 lumenů)
Nízký výkon: 35 hod (6 lumenů)
Svíčka efekt: 3,5 hod

Doba nabíjení:

Vestavěný solární panel: 20 h
USB rozhraní: 2.5 h
Nomad 5 plus: 2.5 h

Skvěle si tak při focení posvítíte na svůj úlovek a pořídíte krásné záběry i v noci nebo při zhoršených světelných podmínkách. Díky univerzálnímu hornímu závitu 3/8 BSF, dvěma upevňovacím objímkám a přídavnému adaptéru jej můžete využít i s celou řadou běžného příslušenství k fotoaparátům a kamerám.
Specifikace:
• Lehké hliníkové tělo
• Dvě upevňovací objímky
• Součástí balení adaptér z 3/8 na 1/4